Alkomat AlcoFind DA-8500E

Alkomat DA8500E

Nowy produkt

Alkomat DA 8500E to osobiste urządzenie testujące, służące do pomiaru trzeźwości. Jego producent, firma AlcoFind skonstruowała alkomat, który jest prosty w obsłudze, a jednocześnie sprawdza się w różnych warunkach. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

349,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat AlcoFind DA-8500E

Profesjonalne urządzenie dla wymagających użytkowników

Wysoka jakość i dokładność pomiaru

Wytrzymała i estetyczna obudowa

Alkomat DA 8500E to osobiste urządzenie testujące, służące do pomiaru trzeźwości. Jego producent, firma AlcoFind skonstruowała alkomat, który jest prosty w obsłudze, a jednocześnie sprawdza się w różnych warunkach. Dzięki swojej rzetelności dokonywanych pomiarów oraz ich dokładności i powtarzalności, jest wysoko ceniony przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej jakości od tego typu urządzeń. Warto wspomnieć również i o tym, że alkomat DA 8500E cechuje się wysoką wytrzymałością i jest odporny na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Zalicza się do grupy najchętniej kupowanych testerów trzeźwości na rynku.

Zalety urządzenia

zalety.png

wykorzystanie super czułego sensora elektrochemicznego z przepływowym czujnikiem powietrza - zawsze daje on dokładne wyniki, a ponadto reaguje wyłącznie na molekuły alkoholu; wyniku nie zaburzają czynniki zewnętrzne, np. dym papierosowy, jak w przypadku podobnych urządzeń testujących,

wydłużona niezawodność działania bez konieczności wykonania powtórnej kalibracji - kalibracja jest zalecana po wykonaniu maksimum 500 pomiarów, czyli rzadziej niż w przypadku zainstalowania w alkomacie sensora półprzewodnikowego,

licznik przeprowadzanych testów, ułatwiający kontrolowanie stanu urządzenia,

dostęp do regularnego serwisu alkomatów, który jest pomocny w maksymalnym wykorzystaniu wszelkich zalet urządzenia DA 8500E.

wyraźny i czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem, który prezentuje wyniki w zakresie od 0,00 do 5,00 promili z dokładnością do części setnych - zapewnia to bardzo precyzyjny i wiarygodny pomiar w każdej sytuacji,

szybkie badanie poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu - alkomat DA 8500 E potrzebuje zaledwie 15 sekund, aby poinformować użytkownika o rezultacie pomiaru,

sygnalizacja dźwiękowa informująca użytkownika o najważniejszych funkcjach i działaniu alkomatu DA 8500 E - o konieczności przeprowadzenia kalibracji, rozładowaniu baterii czy błędu podczas poboru próbki i przeprowadzaniu pomiaru.

Alkomat osobisty, jakim jest tester DA 8500 E jest adresowany do zróżnicowanych grup odbiorców, zarówno osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców. To w pełni profesjonalny alkotester, który daje 100 procentową pewność otrzymanych wyników. Wybierając ten alkomat, możesz być spokojny, że wybrałeś jeden z najbardziej wartościowych modeli na rynku, któremu można zaufać.

Bezpłatna kalibracja

Alkomat DA 8500 E uczestniczy w programie bezpłatnej kalibracji, co oznacza, że pierwsza kalibracja w ciągu kolejnych 12 miesięcy liczonych od daty zakupu alkomatu, jest całkowicie darmowa dla klienta.

Należy podkreślić, że wszystkie alkomaty, bez względu na czujnik, jaki został w nich wykorzystany, wymagają kalibracji, ponieważ jak każde urządzenie pomiarowe w trakcie normalnego użytkowania ulegają rozkalibrowaniu. W zależności od modelu, typu użytego sensora, czy częstotliwości i intensywności użytkowania, alkomat powinniśmy oddawać do profesjonalnego serwisu, gdzie zostanie przeprowadzona kalibracja. Koszt takiej usługi to z reguły od 80 do 140 zł.

Zawartość zestawu

zestaw.png

Klient nabywający zestaw z alkomatem AlcoFind DA 8500 E otrzymuje od producenta:

 • w pełni gotowy do użytku i skalibrowany alkomat DA 8500 E,
 • etui na rzep,
 • pasek na rękę,
 • 6 sztuk ustników wielokrotnego użytku,
 • 2 sztuki baterii typu AAA alkalicznych,
 • instrukcja obsługi w języku polskim,
 • karta gwarancyjna.
 • 6 lat Gwarancji
 • 12 miesięcy kalibracji w cenie

Dane techniczne urządzenia

specyfikacja.png

 • zaawansowany sensor elektrochemiczny,
 • zakres pomiarowy od 0,00 do 5,00 g/l,
 • wyniki podawane z dużą dokładnością - do setnych części promila 0,01,
 • wyświetlacz LCD 4-cyfrowy,
 • temperatura pracy od +5 do +40 stopni Celsjusza,
 • sygnalizacja rozładowania baterii,
 • pamięć 50 ostatnich wyników,
 • możliwość zmiany ustawień: jednostki pomiarowej, alarmu dźwiękowego, czasu i natężenia dmuchania,
 • zasilanie: 2 x 1,5V bateria alkaliczna typ AAA (w zestawie),
 • Wymiary: 120 x 48 x 20 mm,
 • Waga 96g z bateriami.

Opinie

Oceń 
2018-11-17

Opinia

Alkomat DA 8500E jest prosty w obsłudze, a jednocześnie sprawdza się w różnych warunkach. Użytkuję go 4 lata i bez zastrzeżeń mimo, że kalibruję co 2 lata.

Oceń 
2016-11-08

Mój alkomat

Alkomat posiadam od kilku dobrych lat - sprawuje się bez zarzutu. Używam go bardzo często, odczyty bez najmniejszych zastrzeżeń, ufam mu w 100%.

Oceń 
2016-11-05

Sprawdzony i wypróbowany

Używałem sprzętu bardzo krótko - ale zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wysoka jakość wykonania.

Oceń 
2016-11-04

DA-8500E

Alkomat mam już od jakiegoś czasu i jak narazie sprawuje się bez zarzutu. Dużym plusem jest długi okres gwarancji.

Oceń 
2016-11-03

Szybka wysyła

Urządzenie trafiło do mnie w błyskawicznym tempie. Bardzo duży plus za obsługę klienta - widać że dla tego sklepu to priorytet. Samo urządzenie ma bardzo dokładne pomiary.

Oceń 
2016-11-02

Trudny wybór

Przeglądając opinie wybrałem model AlcoFind DA-8500E - nie zawiodłem się - urządzenie świetnie się sprawuje, odczyty są bardzo dokładne.

Oceń 
2016-10-25

Alcofind

Alcofind to jak dla mnie najlepsza marka produkująca alkomaty. Nie jest to mój pierwszy alkomat a dopiero z produktów tej firmy jestem w pełni zadowolony. Do tego dochodzi bardzo długa gwarancja i solidna obsługa serwisowa. Polecam.

Oceń 
2016-10-17

Polecam ten alkomat

Duży czytelny wyświetlacz, szybki pomiar. Polecam ten model z tą rozszerzoną gwarancją.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat AlcoFind DA-8500E

Alkomat AlcoFind DA-8500E

Alkomat DA 8500E to osobiste urządzenie testujące, służące do pomiaru trzeźwości. Jego producent, firma AlcoFind skonstruowała alkomat, który jest prosty w obsłudze, a jednocześnie sprawdza się w różnych warunkach. 

Produkty powiązane