Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

ALKOTESTY

Alkomaty są dziś powszechnie dostępne, coraz częściej stają się popularne nie tylko w pracy zawodowej, ale także w codziennym życiu. Urządzenia pomiarowe utożsamiane są ze specjalistycznym wykorzystaniem przez funkcjonariuszy policji oraz innych instytucji, dla których alkotesty są niezbędne. Uzyskiwane z nich wyniki poziomu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu są szczegółowe oraz zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości badanej osoby.

Ze względu na wrażliwość aparatury bardzo ważne jest jej kalibrowanie. Nie należy bezgranicznie ufać alkomatom nadmiernie eksploatowanym, które czasami są intensywnie wykorzystywane, niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem, a ich użytkownicy nie poddają ich obowiązkowej i regularnej kalibracji. Warto pamiętać, iż tylko profesjonalna, wykonywana w warunkach laboratoryjnych adiustacja zapewni prawidłowe funkcjonowanie urządzenia, jak również uchroni je przed uszkodzeniem.

Rozwój technologiczny i nowoczesne rozwiązania znajdują swoje miejsce także w obszarze specjalistycznego sprzętu, którego zastosowanie ma szczególny charakter. Warto zaufać specjalistom, którzy doradzą w doborze odpowiedniego alkotestu, jak również udzielą informacji na temat jego poprawnego użytkowania.

  

 

O NAS/KIM JESTEŚMY

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną i rozwijającą się firmą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie alkotestów. Profesjonalnie działamy w obszarze sprzedaży, adiustacji i serwisowania, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. W propozycjach ofertowych kalibrujemy.pl, znajdziecie Państwo alkomaty renomowanych i światowych producentów między innymi marek: Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech. Naszym klientom oferujemy najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe nowej generacji, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Tylko u nas znajdziecie Państwo alkomaty policyjne, dowodowe, personalne, jak i stacjonarne.

Wraz z rozwojem naszej firmy, stworzyliśmy szeroką paletę produktów. Oferujemy duży wybór testerów trzeźwości, ustników do alkomatów, jak również detektorów gazowych i narkotykowych, czujników, czy środków BHP. Wśród naszych kontrahentów są między innymi instytucje publiczne, ośrodki zdrowia, firmy produkcyjne, budowlane, jak również klienci indywidualni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając obsługę sprzedażową i po sprzedażową na najwyższym poziomie.

Ściśle współpracujemy z producentami, nieustannie się szkolimy i podnosimy kwalifikacje. Posiadamy własne Laboratorium Badawczo Rozwojowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Stale współpracujemy także z akredytowanymi laboratoriami, jak również biochemikami, specjalizującymi się w badaniach pomiarowych oraz wzorcowaniach. Działania te uznajemy za niezbędne - priorytetowe. To wszystko po to, aby spełnić oczekiwania klientów oraz zachować najwyższe standardy.

   Slajd5_1.JPG

DLACZEGO MY?

  • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie
  • Profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy do klienta
  • Odpowiedzialnie przestrzegamy procedur związanych z jakością urządzeń pomiarowych
  • Dysponujemy własnym Laboratorium Badawczo Rozwojowym
  • Wydajemy Certyfikaty Adiustacji
  • Pracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Zapewniamy fachowe doradztwo
  • Współpracujemy z największymi producentami na świecie
  • Stawiamy na rozwój, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji

  Slajd4_1.JPG

 

WSPARCIE/DORADZTWO

Komunikacja z klientem jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi specjaliści z działów obsługi klienta, marketingu oraz serwisu zapewnią wsparcie techniczne i merytoryczne. Świadczymy usługi kompleksowo i na każdym etapie współpracy służymy fachowym doradztwem i pomocą. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i zapewniamy optymalne rozwiązania.

Slajd6_1.JPG

 

TESTOWANIE PRODUKTÓW

Dajemy Państwu unikalną możliwość przetestowania zakupionych u nas produktów. Istotne jest dla nas aby aparaty pomiarowe spełniały Państwa potrzeby. Zapewniamy gwarancję oraz 14 dni zwrotu alkomatu bez jakichkolwiek konsekwencji.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NASZYM LABORATORIUM  

Usługę kalibracji (adiustacji)świadczymy na najwyższym poziomie. Wzorce wykorzystywane w naszym laboratorium wytwarzamy sami z wykorzystaniem zaawansowanej aparatury laboratoryjnej. Produkcja takiego wzorca wymaga ogromnej precyzji oraz serii skomplikowanych obliczeń i pomiarów. Nasz trud jednak się opłaca! Poddaliśmy nasze wzorce badaniom w Głównym Urzędzie Miar. Uzyskane świadectwo wzorcowania wskazuje na niepewność pomiaru naszych wzorców na poziomie 0,004 mg/L. Jest to bardzo dobry wynik – oznacza to że gaz, jaki otrzymujemy z symulatora (wykorzystywany także do kalibracji Państwa urządzeń) posiada bardzo dokładne stężenie, a co za tym idzie kalibracja (adiustacja) jest przeprowadzana na najwyższym poziomie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że skalibrowane u nas urządzenie będzie wskazywało możliwie najdokładniejsze wartości.

 

SKLEP I KONTAKT

Dokładamy wszelkich starań aby zakupy, jak i korzystanie z naszych usług były dla Państwa wygodne i bezproblemowe. Zamówienia przez 24 godziny na dobę można składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Do dyspozycji jest również nasza strona internetowa, dzięki której możecie Państwo wypełnić formularz zgłoszenia kalibracji.

Zapraszamy także do naszego stacjonarnego sklepu oraz serwisu, mieszczącego się przy al. Grunwaldzkiej 212 lok. 2/7 (I piętro) w Gdańsku.

Zawsze możecie się Państwo z nami skontaktować w dogodny dla Was sposób.

Bezpośrednio odwiedzając nasz sklep, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem czatu.

Infolinia: (58) 500 87 47, (58) 500 88 62, e-mail: biuro@kalibrujemy.pl

Slajd5_1.JPG

Jesteśmy także w mediach społecznościowych. Znajdziecie nas Państwo między innymi na portalach:

Oświadczenie

Pragniemy poinformować klientów serwisu Kalibrujemy.pl oraz wszystkie zainteresowane osoby, że w dniu 28.08.2020 serwis internetowy Kalibrujemy.pl został nabyty przez firmę BEAN Alicja Milewska z siedzibą w Warszawie 02-777, ul. Kopcińskiego 9/72. W związku z tym od 28 sierpnia 2020 roku wszystkie prawa i obowiązki związane z funkcjonowaniem serwisu przejmuje nowy właściciel prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą BEAN Alicja Milewska, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 5262085164 , Regon: 140012523.

Z poważaniem,

Alicja Milewska - Właściciel