Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

ALKOTESTY

Alkomaty są dziś powszechnie dostępne, coraz częściej stają się popularne nie tylko w pracy zawodowej, ale także w codziennym życiu. Urządzenia pomiarowe utożsamiane są ze specjalistycznym wykorzystaniem przez funkcjonariuszy policji oraz innych instytucji, dla których alkotesty są niezbędne. Uzyskiwane z nich wyniki poziomu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu są szczegółowe oraz zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości badanej osoby.

Ze względu na wrażliwość aparatury bardzo ważne jest jej kalibrowanie. Nie należy bezgranicznie ufać alkomatom nadmiernie eksploatowanym, które czasami są intensywnie wykorzystywane, niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem, a ich użytkownicy nie poddają ich obowiązkowej i regularnej kalibracji. Warto pamiętać, iż tylko profesjonalna, wykonywana w warunkach laboratoryjnych adiustacja zapewni prawidłowe funkcjonowanie urządzenia, jak również uchroni je przed uszkodzeniem.

Rozwój technologiczny i nowoczesne rozwiązania znajdują swoje miejsce także w obszarze specjalistycznego sprzętu, którego zastosowanie ma szczególny charakter. Warto zaufać specjalistom, którzy doradzą w doborze odpowiedniego alkotestu, jak również udzielą informacji na temat jego poprawnego użytkowania.

  

O NAS /KIM JESTEŚMY

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną i rozwijającą się firmą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie alkotestów. Profesjonalnie działamy w obszarze sprzedaży, adiustacji i serwisowania, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. W propozycjach ofertowych kalibrujemy.pl, znajdziecie Państwo alkomaty renomowanych i światowych producentów między innymi marek: Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech. Naszym klientom oferujemy najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe nowej generacji, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Tylko u nas znajdziecie Państwo alkomaty policyjne, dowodowe, personalne, jak i stacjonarne.

Wraz z rozwojem naszej firmy, stworzyliśmy szeroką paletę produktów. Oferujemy duży wybór testerów trzeźwości, ustników do alkomatów, jak również detektorów gazowych i narkotykowych, czujników, czy środków BHP. Wśród naszych kontrahentów są między innymi instytucje publiczne, ośrodki zdrowia, firmy produkcyjne, budowlane, jak również klienci indywidualni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając obsługę sprzedażową i posprzedażową na najwyższym poziomie.

Ściśle współpracujemy z producentami, nieustannie się szkolimy i podnosimy kwalifikacje. Posiadamy własne Laboratorium Badawczo Rozwojowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Stale współpracujemy także z akredytowanymi laboratoriami, jak również biochemikami, specjalizującymi się w badaniach pomiarowych oraz wzorcowaniach. Działania te uznajemy za niezbędne - priorytetowe. To wszystko po to, aby spełnić oczekiwania klientów oraz zachować najwyższe standardy.

pracownia serwis    

DLACZEGO MY?

  • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie
  • Profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy do klienta
  • Odpowiedzialnie przestrzegamy procedur związanych z jakością urządzeń pomiarowych
  • Dysponujemy własnym Laboratorium Badawczo Rozwojowym
  • Wydajemy Certyfikaty Adiustacji
  • Pracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Zapewniamy fachowe doradztwo
  • Współpracujemy z największymi producentami na świecie
  • Stawiamy na rozwój, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji

 

WSPARCIE/DORADZTWO

Komunikacja z klientem jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi specjaliści z działów obsługi klienta, marketingu oraz serwisu zapewnią wsparcie techniczne i merytoryczne. Świadczymy usługi kompleksowo i na każdym etapie współpracy służymy fachowym doradztwem i pomocą. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i zapewniamy optymalne rozwiązania.

TESTOWANIE PRODUKTÓW

Dajemy Państwu unikalną możliwość przetestowania zakupionych u nas produktów. Istotne jest dla nas aby aparaty pomiarowe spełniały Państwa potrzeby. Zapewniamy gwarancję oraz 14 dni zwrotu alkomatu bez jakichkolwiek konsekwencji.


    

SKLEP I KONTAKT

Dokładamy wszelkich starań aby zakupy, jak i korzystanie z naszych usług były dla Państwa wygodne i bezproblemowe. Zamówienia przez 24 godziny na dobę można składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Do dyspozycji jest również nasza strona internetowa, dzięki której możecie Państwo wypełnić formularz zgłoszenia kalibracji.

Zapraszamy także do naszego stacjonarnego sklepu, mieszczącego się w budynku Wrocławskiego Parku Technologicznego przy ulicy Fabrycznej 16 H we Wrocławiu.

Zawsze możecie się Państwo z nami skontaktować w dogodny dla Was sposób.

Bezpośrednio odwiedzając nasz sklep, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem czatu.

Telefon: (71) 712 83 05, E-mail: biuro@kalibrujemy.pl

Jesteśmy także w mediach społecznościowych. Znajdziecie nas Państwo między innymi na portalach:

Facebook: https://www.facebook.com/kalibrujemy

Twitter:     https://twitter.com/kalibrujemy

Youtube:   https://www.youtube.com/channel/UCMxkeIAdfcnyl6ZWqwe0D9w

Google+:   https://plus.google.com/+KalibrujemyPl