Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Kilka słów o nas

Alkomaty stały się dziś urządzeniami powszechnie dostępnymi. Można je nabyć w sklepach stacjonarnych i internetowych, wygodnie z dostawą do domu. Często są aparaturą tożsamą do tej wykorzystywanej przez funkcjonariuszy policji czy innych władz. Uzyskiwane dzięki nim wyniki badania poziomu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu są szczegółowe i zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości danej osoby.

  

Ale uwaga!

Nie można bezgranicznie ufać alkomatom, które są intensywnie wykorzystywane, czasem niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem, a ich właściciele nie poddają ich obowiązkowej, regularnej kalibracji. Ze swojej strony możemy Państwa zapewnić, że takie postępowanie z alkomatem prowadzi do jego uszkodzenia, a pomiary trzeźwości dokonywane za jego pośrednictwem nie będą odpowiadały prawdziwemu stanowi trzeźwości badanej osoby.

Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o kalibracji swojego urządzenia. Nie można jej niestety przeprowadzić w warunkach domowych, bez użycia profesjonalnej aparatury kalibracyjnej i doświadczenia specjalistów, którzy dziesiątki, jeśli nie setki czy tysiące razy dokonywali ustawienia alkomatów różnego typu, produkowanych przez wielu różnych producentów.

Z tego względu pragniemy zaoferować wszystkim klientom - obecnym i potencjalnym, profesjonalne usługi kalibrowania i naprawy alkomatów. Z naszą pomocą Wasz alkomat będzie zawsze pracował niezawodnie i przedstawiał rzeczywiste wyniki stanu trzeźwości.

pracownia serwis    

Kim jesteśmy?

Nasza firma posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie alko-testów. Zajmujemy się ich serwisowaniem - naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, naprawami alkomatów różnych typów, ich kalibracją, jak również sprzedażą. Posiadamy w pełni wyposażony, profesjonalny serwis, w którym wykorzystujemy najnowocześniejsze sprzęty. Dzięki nim możemy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo alkomaty przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego - w zakładach pracy, izbach wytrzeźwień czy na placach budowy. Nasi specjaliści czekają na Państwa, aby pomóc wybrać produkt, który całkowicie spełni oczekiwania i będzie odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Czekamy na kontakt pod numerem telefonu podanym poniżej, a jednocześnie zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu.

Można nas znaleźć przy ulicy Fabrycznej 16H we Wrocławiu, we Wrocławskim Parku Technologicznym. Kontakt telefoniczny - (71) 712 83 05.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi najwyższej jakości

Chcemy odpowiadać na wszelkie wyzwania stawiane nam przez naszych klientów, dlatego nie ustajemy w pracy nad ulepszaniem oferowanych Państwu rozwiązań. Możecie być pewni, że nasze usługi kalibracji i serwisowania alkomatów będą stały na najwyższym poziomie.

Wsparcie i doradztwo

Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów i zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami zawsze w przypadku pojawienia się pytań lub gdy będziecie potrzebować pomocy ekspertów w doborze odpowiednich dla siebie rozwiązań. Specjaliści z Kalibrujemy.pl czekają na Wasze pytania i w krótkim czasie będą na nie odpowiadać.


    

Testuj nasz produkt

Dajemy Państwu unikalną możliwość przetestowania kupowanych u nas produktów. Macie aż do 14 dni na zwrot kupionego alkomatu, dlatego jeśli nie będzie on spełniał Waszych potrzeb - nie ma problemu, zawsze można go zwrócić bez jakichkolwiek konsekwencji.

Kompleksowa oferta, sprawna obsługa

Sklep Kalibrujemy.pl zajmuje się kompleksową obsługą klientów, chcących kupić lub serwisować alkomat. Dokonujemy skonfigurowania oprogramowania powierzonych nam alkomatów w taki sposób, aby zagwarantować swoim klientom maksymalnie dokładny, zgodny z rzeczywistym stanem rzeczy, pomiar stężenia alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu. W zależności od wybranego modelu alkomatu, stylu jego użytkowania i intensywności eksploatacji, takie urządzenia mają inną, zalecaną częstotliwość kalibracji.

Dodatkowo, jeśli w toku kalibrowania powierzonego nam testera trzeźwości okaże się, że jego serwisowanie wykracza poza nieinwazyjne skonfigurowanie oprogramowania, możemy podjąć się także wymiany zepsutych części. Dokonujemy naprawy zepsutych urządzeń, a takie usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że  sprawny sprzęt do kontroli trzeźwości będzie gwarancją bezpieczeństwa na drodze, czy w zakładach pracy. Często może przyczynić się nawet do ochrony zdrowia i życia osób trzecich.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z pomocy naszego sklepu i serwisu. Oferujemy na sprzedaż alkomaty półprzewodnikowe, elektrochemiczne, z blokadą zapłonu do samochodów oraz alkomaty dowodowe, których wyniki mogą stanowić podstawę do udowadniania stanu trzeźwości danych osób przed sądem. W ofercie znajdziecie Państwo także akcesoria do urządzeń pomiarowych.

Wybierz internetowy sklep z alkomatami Kalibrujemy.pl!

Nasze bogate doświadczenie i wykwalifikowany zespół to najlepsze rekomendacje dla naszej oferty produktów i usług.