Alkomaty z pakietem FIRMA PLUS

Prezentujemy Państwu profesjonalne alkomaty z atestem, pośród których znajdą się zarówno urządzenia przesiewowe, jak i te wskazujące dokładne parametry i wartości liczbowe określające zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W zależności od modelu, mogą Państwo zdecydować się zarówno na alkomat przesiewowy, jak i wyposażony w system drukujący.

Oferowane przez nas alkomaty stanowią produkty najwyższej jakości, tworzone przez renomowane marki, specjalizujące się zarówno w produkcji alkomatów na użytek zawodowy w zakładach przemysłowych, jak i na rzecz policji czy do celów prywatnych. Gwarantują one dokładność i precyzyjność pomiaru. Stosowana technologia pomiarowa sprawia, że prezentowane alkomaty są bezkonkurencyjne, zapewniają ponadto szybkość oraz niezawodność osiąganych wyników.

Sprzęt, z którym mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej to modele proste w obsłudze oraz poręczne, dlatego chwali je sobie wielu Klientów, którzy już dokonali ich zakupu.

Podstawowy atut tychże urządzeń to wyposażenie ich w niezwykle czułe sensory elektrochemiczne, czy procesory, które zostały przystosowane do badań poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu w szerokim, zróżnicowanym zakresie.

Co ważne, praktycznie każde prezentowane urządzenie można użyć niemalże natychmiast w każdych warunkach pogodowych i otrzymać dokładny, rzetelny wynik. Dzięki takiej możliwości ryzyko przykrej niespodzianki w zakładzie pracy, czy podczas prywatnej podróży samochodem ulega wyeliminowaniu.

Każde urządzenie zaprojektowano w taki sposób, by jego obsługa była łatwa i prosta, nie sprawiała problemów od samego początku. Alkomaty są poręczne i kompaktowe, a zaawansowana technologia zapewnia intuicyjność podczas korzystania z alkomatu. Wszystkie prezentowane urządzenia posiadają certyfikaty dokonanej kalibracji w dniu ich sprzedaży, dlatego Klient nie musi obawiać się, iż jego urządzenie nie sprawdzi się w przewidywanym przez producenta czasie. Ogromnym atutem jest również gwarancja - w razie jakichkolwiek problemów wystarczy kontakt z serwisem, by uzyskać profesjonalną pomoc i utrzymać swoje urządzenie w stanie pełnej sprawności przez wiele lat.

Alkomaty prezentowane na naszej stronie internetowej znakomicie sprawdzą się w każdej, nawet nagłej sytuacji i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów indywidualnych. Pośród całej oferty znajdą Państwo również produkty, które będą wiernie służyć swoją dokładnością pomiaru w zakładach pracy, czy szkołach i innych placówkach wymagających stosowania proponowanego przez nasz sprzętu.

Jesteśmy pewni, iż będą Państwo bardzo zadowoleni z oferowanych przez nas alkomatów. Jako wyłączny dystrybutor wielu modeli dostarczamy urządzenia tylko najwyższej jakości, które przechodzą gruntowe testy jakości. Do każdego zestawu dołączana jest również instrukcja obsługi w języku polskim, dlatego nie będą Państwo mieli problemów z uruchomieniem wybranego przez siebie modelu alkomatu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą asortymentową.