Gdzie skalibrować alkomat?

Prawidłowo działający alkomat jest potrzebny nie tylko służbom porządkowym, ale także w wielu innych zawodach. Dlatego też konieczna jest odpowiednia regulacja urządzenia. Jeśli poszukujesz profesjonalnej kalibracji alkomatu i zastanawiasz się, gdzie można ją wykonać, by cena przy tym nie była zawyżona, to skorzystaj z naszej oferty. Jako specjaliści, prowadzący serwis alkomatów, zapewniamy klientom usługę najwyższej jakości.

Jak często jest wymagana kalibracja?

Taki sprzęt, jak alkomaty, powinno się regulować nie rzadziej jak co 12 miesięcy (w zależności od modelu) lub co 500 przeprowadzonych pomiarów. Jeśli zbliża się moment, kiedy Twoje urządzenie będzie wymagało kalibracji, zgłoś się do naszej firmy. Naszą siedzibą główną jest Wrocław. Tu swoją siedzibę ma nasz sklep internetowy i serwis, w którym świadczymy inne usługi jak naprawa alkomatów.

W stolicy Dolnego Śląska jest nasze główne laboratorium, w którym wyregulujemy Twoje urządzenie, jednak w wielu miastach Polski, jak:

  • Gdańsk,
  • Gdynia,
  • Katowice,
  • Kraków,
  • Pabianice,
  • Poznań,
  • Warszawa,
  • Łódź,
  • Zielona Góra,

mamy punkty odbioru do kalibracji, z których odeślemy Twoje urządzenie do Wrocławia. Stamtąd natomiast prześlemy je na wskazany przez Ciebie adres.

 

 

PUNKT KALIBRACJI - Miejsce w którym możesz pozostawić alkomat do kalibracji. Trafi on do laboratorium kalibracji we Wrocławiu, po czym zostanie odesłany kurierem pod adres wskazany podczas pozostawiania alkomatu w punkcie. W tym miejscu nie zakupisz nowego alkomatu i akcesoriów, nie skalibrujesz sprzętu na miejscu.

LABORATORIUM KALIBRACJI - Tutaj dokonujemy kalibracji. Po dostarczeniu alkomatu do laboratorium zostanie on skalibrowany w ciągu 1-2 dni roboczych. Możesz odebrać alkomat osobiście lub poprosić o wysyłkę pod dowolny adres. W tym miejscu możesz także zakupić nowy alkomat i akcesoria.

Punkt Kalibracji – Poznań

Klienci z Wielkopolski, którym zależy na profesjonalnej kalibracji alkomatu, mogą skorzystać z możliwości odbioru ich urządzenia w Punkcie Kalibracji, który jest zlokalizowany przy ulicy św. Marcina, nieopodal Galerii MM i Biblioteki Uniwersyteckiej – stąd sprzęt zostanie odesłany do specjalistycznego laboratorium.

Punkt Kalibracji – Katowice

Wszystkich tych, którzy poszukują w Katowicach usługi kalibrowania alkomatu, zachęcamy do zdania swojego urządzenia w Punkcie Kalibracji, skąd odeślemy alkotest do naszego laboratorium we Wrocławiu. Można skorzystać z tej opcji, odwiedzając filię firmy przy ulicy Warszawskiej, w bliskim sąsiedztwie WPiA Uniwersytetu Śląskiego.

Punkt Kalibracji – Kraków

Siedziba Punktu Kalibracji firmy Kalibrujemy.pl znajduje się w dzielnicy Piasek Północ, nieopodal Placu Inwalidów, przy ulicy Karmelickiej. Zachęcamy każdego, kto chce, aby jego alkomat był profesjonalnie skalibrowany, do zdania w naszym punkcie, skąd przesłany zostanie do laboratorium we Wrocławiu.

Punkt Kalibracji – Gdańsk

Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł tanio i dobrze wyregulować swój alkotest? Oddaj swój sprzęt w Punkcie Kalibracji, zlokalizowanym w Gdańsku przy ulicy Szafrania, w budynku między Amber Tower a skrzyżowaniem z Bramą Stągiewną, skąd trafi do profesjonalnego laboratorium we Wrocławiu.

Punkt Kalibracji – Gdynia

Każdego klienta z Gdyni, który poszukuje specjalistów zajmujących się kalibrowaniem alkomatów, zapewniamy, że wykonamy tę usługę w pełni profesjonalnie. Wystarczy oddać swoje urządzenie do punktu znajdującego się w centrum Gdyni przy ulicy Żołnierzy I AWP, skąd prześlemy je do kalibracji do naszej głównej siedziby.

Punkt Kalibracji – Łódź

Gdzie w Łodzi można oddać swój alkomat do profesjonalnej kalibracji? Wystarczy udać się na ulicę Sienkiewicza, a więc do ścisłego centrum miasta, w którym zlokalizowany jest nasz Punkt Kalibracji. Twoje urządzenie zostanie przesłane do laboratorium, skąd – już gotowe – zostanie odesłane na podany przy oddaniu w punkcie adres.

Punkt Kalibracji – Zielona Góra

Ofertę specjalistycznego kalibrowania alkotestów kierujemy również do klientów z Zielonej Góry. Nasz Punkt Kalibracji położony jest przy ulicy Jędrzychowskiej, (ADRES W TRAKCIE ZMIANY) w południowej części miasta. Stąd zostanie przesłany do naszej głównej siedziby we Wrocławiu, gdzie dokonamy profesjonalnej kalibracji.

Punkty Kalibracji – Warszawa

Klienci z Warszawy, którzy chcą mieć profesjonalnie skalibrowany alkomat, mogą udać się do jednego z naszych dwóch punktów odbioru sprzętu, zlokalizowanych w stolicy. Pierwszy z nich położony jest w ścisłym centrum – przy Nowogrodzkiej. Drugi – przy Domaniewskiej, w Zepter Business Centre.

Punkt Kalibracji – Pabianice

Oferta profesjonalnej kalibracji skierowana jest również do naszych klientów z Pabianic, którzy chcą, aby ich alkomaty były perfekcyjnie wyregulowane i gotowe do dalszej pracy. Oddając swoje urządzenie do regulacji, możesz mieć pewność przesłania go do wyspecjalizowanego w tym zadaniu serwisu we Wrocławiu.

Adresy punktów:

Serwis alkomatów - ul. Skrzydlata 17/17, 54-129 Wrocław - tel. (71) 712 83  05

Punkt kalibracji - ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań - tel. (61) 415 29 26

Punkt Kalibracji - ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice - tel. (32) 723 28 23

Punkt kalibracji - ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków - tel. (12) 200 23 80

Punkt kalibracji - ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-890 Gdańsk  - tel. (58) 526 15 52

Punkt kalibracji - ul. Żołnierzy I AWP 10 lok. B6, 81-383 Gdynia - tel. (58) 526 15 52

Punkt kalibracji - ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI lok. 8, 90-057 Łódź - tel. (42) 942 03 53

Punkt kalibracji - ADRES W TRAKCIE ZMIANY - tel. (68) 419 94 20

Punkt kalibracji - ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00-695 Warszawa - tel. (22) 250 10 18

Punkt kalibracji - ul. Domaniewska 37 lok. 2.43, 02-672 Warszawa - tel. (22) 379 70 22

 

Pamiętaj że twoja kalibracja odbędzie się najszybciej jeśli prześlesz alkomat bezpośrednio do Serwisu we Wrocławiu przy Ul. Skrzydlatej 17/17, 54-129 Wrocław - Serwis Alkomatów.