Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Gdzie skalibrować alkomat?

Prawidłowo działający alkomat jest potrzebny nie tylko służbom porządkowym, ale także w wielu innych zawodach. Dlatego też konieczna jest odpowiednia regulacja urządzenia. Jeśli poszukujesz profesjonalnej kalibracji alkomatu i zastanawiasz się, gdzie można ją wykonać, by cena przy tym nie była zawyżona, to skorzystaj z naszej oferty. Jako specjaliści, prowadzący serwis alkomatów, zapewniamy klientom usługę najwyższej jakości.

Jak często jest wymagana kalibracja?

Taki sprzęt, jak alkomaty, powinno się regulować nie rzadziej jak co 12 miesięcy (w zależności od modelu) lub co 500 przeprowadzonych pomiarów. Jeśli zbliża się moment, kiedy Twoje urządzenie będzie wymagało kalibracji, zgłoś się do naszej firmy. Naszą siedzibą główną jest Wrocław. Tu swoją siedzibę ma nasz sklep internetowy i serwis, w którym świadczymy inne usługi jak naprawa alkomatów.

W Trójmieście jest nasze główne laboratorium, w którym wyregulujemy Twoje urządzenie, jednak w wielu miastach Polski, jak:

  • Gdańsk,
  • Wrocław,
  • Warszawa

mamy punkty odbioru do kalibracji, z których odeślemy Twoje urządzenie do Gdańska. Stamtąd natomiast prześlemy je na wskazany przez Ciebie adres.

PUNKT KALIBRACJI (odbioru alkomatów) - Miejsce w którym możesz pozostawić alkomat do kalibracji. Trafi on do laboratorium kalibracji we Wrocławiu, po czym zostanie odesłany kurierem pod adres wskazany podczas pozostawiania alkomatu w punkcie. W tym miejscu nie zakupisz nowego alkomatu i akcesoriów, nie skalibrujesz sprzętu na miejscu.

LABORATORIUM KALIBRACJI - Tutaj dokonujemy kalibracji. Po dostarczeniu alkomatu do laboratorium zostanie on skalibrowany w ciągu 1-2 dni roboczych. Możesz odebrać alkomat osobiście lub poprosić o wysyłkę pod dowolny adres. W tym miejscu możesz także zakupić nowy alkomat i akcesoria.

Punkt Kalibracji – Wrocław

Klienci z Wrocławia, którym zależy na profesjonalnej kalibracji alkomatu, mogą skorzystać z możliwości odbioru ich urządzenia w Punkcie Kalibracji, który jest zlokalizowany przy ulicy Jedności Narodowej w biurze MAILBOXES– stąd sprzęt zostanie odesłany do specjalistycznego laboratorium.

Punkt Kalibracji – Katowice

Wszystkich tych, którzy poszukują w Katowicach usługi kalibrowania alkomatu, zachęcamy do zdania swojego urządzenia w Punkcie Kalibracji, skąd odeślemy alkotest do naszego laboratorium we Wrocławiu. Można skorzystać z tej opcji, odwiedzając filię firmy przy ulicy Warszawskiej, w bliskim sąsiedztwie WPiA Uniwersytetu Śląskiego.

Punkt Kalibracji – Kraków

Siedziba Punktu Kalibracji firmy Kalibrujemy.pl znajduje się w dzielnicy Piasek Północ, nieopodal Placu Inwalidów, przy ulicy Karmelickiej. Zachęcamy każdego, kto chce, aby jego alkomat był profesjonalnie skalibrowany, do zdania w naszym punkcie, skąd przesłany zostanie do laboratorium we Wrocławiu.

Punkt Kalibracji – Gdańsk

Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł tanio i dobrze wyregulować swój alkotest? Oddaj swój sprzęt w Punkcie Kalibracji, zlokalizowanym w Gdańsku przy ulicy Szafrania, w budynku między Amber Tower a skrzyżowaniem z Bramą Stągiewną, skąd trafi do profesjonalnego laboratorium we Wrocławiu.

Punkt Kalibracji – Gdynia

Każdego klienta z Gdyni, który poszukuje specjalistów zajmujących się kalibrowaniem alkomatów, zapewniamy, że wykonamy tę usługę w pełni profesjonalnie. Wystarczy oddać swoje urządzenie do punktu znajdującego się w centrum Gdyni przy ulicy Żołnierzy I AWP, skąd prześlemy je do kalibracji do naszej głównej siedziby.

Punkt Kalibracji – Łódź

Gdzie w Łodzi można oddać swój alkomat do profesjonalnej kalibracji? Wystarczy udać się na ulicę Sienkiewicza, a więc do ścisłego centrum miasta, w którym zlokalizowany jest nasz Punkt Kalibracji. Twoje urządzenie zostanie przesłane do laboratorium, skąd – już gotowe – zostanie odesłane na podany przy oddaniu w punkcie adres.

Punkt Kalibracji – Zielona Góra

Ofertę specjalistycznego kalibrowania alkotestów kierujemy również do klientów z Zielonej Góry. Nasz Punkt Kalibracji położony jest przy ulicy Jędrzychowskiej, (ADRES W TRAKCIE ZMIANY) w południowej części miasta. Stąd zostanie przesłany do naszej głównej siedziby we Wrocławiu, gdzie dokonamy profesjonalnej kalibracji.

Punkty Kalibracji – Warszawa

Klienci z Warszawy, którzy chcą mieć profesjonalnie skalibrowany alkomat, mogą udać się do jednego z naszych dwóch punktów odbioru sprzętu, zlokalizowanych w stolicy.

Punkt Kalibracji – Pabianice

Oferta profesjonalnej kalibracji skierowana jest również do naszych klientów z Pabianic, którzy chcą, aby ich alkomaty były perfekcyjnie wyregulowane i gotowe do dalszej pracy. Oddając swoje urządzenie do regulacji, możesz mieć pewność przesłania go do wyspecjalizowanego w tym zadaniu serwisu we Wrocławiu.

Adresy punktów:

Punkt kalibracji - ul. Jedności Narodowej 79, 50-262 Wrocław - tel. (71) 712 83 05 

Punkt kalibracji - ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań - tel. (61) 415 29 26 W TRAKCIE ZMIANY ADRESU

Punkt Kalibracji - ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice - tel. (32) 723 28 23 W TRAKCIE ZMIANY ADRESU

Punkt kalibracji - ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków - tel. (12) 200 23 80 W TRAKCIE ZMIANY ADRESU

Sklep i serwis kalibracji - al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7, 80-266 Gdańsk  - tel. (58) 500 88 62, 795 39 09 09

Punkt kalibracji - ul. Żołnierzy I AWP 10 lok. B6, 81-383 Gdynia - tel. (58) 526 15 52 ZAPRASZAMY DO GDAŃSKA

Punkt kalibracji - ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI lok. 8, 90-057 Łódź - tel. (42) 942 03 53 W TRAKCIE ZMIANY ADRESU

Punkt kalibracji - Lublin W TRAKCIE ZMIANY ADRESU

Sklep i serwis kalibracji - ul. Targowa 33A lok. 30, 03-728 Warszawa - tel. (22) 858 15 08

Sklep i serwis kalibracji - ul. Pory 59, 02-757 Warszawa - tel. 606 10 70 78

Pamiętaj że twoja kalibracja odbędzie się najszybciej jeśli prześlesz alkomat bezpośrednio do serwisu w Gdańsku al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7, 80-266 Gdańsk - Serwis Alkomatów.