Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Kalibracja alkomatów - Zielona Góra {NIECZYNNE - W TRAKCIE ZMIANY ADRESU}

Uznając wykonywanie alkotestów za rzecz pożądaną i wskazaną, należy zauważyć, że aby ich wyniki były wiarygodne, należy posługiwać się prawidłowo skalibrowanymi alkomatami. Urządzenia te, jak każde inne mierniki z czasem same się rozregulowują, a ceną wadliwego wskazania może być wypadek drogowy i czyjeś zdrowie lub życie. Mimo iż zwykłe sklepy tym się nie zajmują to dla nikogo kupno, naprawa, serwis czy kalibrowanie tych urządzeń dzisiaj nie powinny stanowić większego problemu, ponieważ otworzyliśmy działające w całej Polsce placówki, z których przesyłamy je do specjalistycznego laboratorium. Najlepiej oczywiście, planując wyjazd samochodem, jest odpowiednio wcześnie odstawić alkohol, niemniej czasem kierowca nie ma pewności, czy w danym momencie może już usiąść za kółkiem; wtedy warto użyć alkomatu.

Nasze namiary

Największą atrakcją Zielonej Góry jest doroczne winobranie, któremu towarzyszą przez dziewięć dni liczne imprezy, koncerty, jarmarki oraz prezentacje kulinarne, wśród których najważniejsze są degustacje wina, sprzedawanego tutaj w tym czasie w dużych ilościach przez liczne sklepy i serwowanego w lokalach. Nie należy się zatem dziwić, że wykonywanie alkotestów jest w tym okresie rzeczą powszechną. My służymy w tym zakresie wszelką pomocą i, by ułatwić każdemu zainteresowanemu dotarcie do naszej placówki, prezentujemy poniżej mapkę miasta oraz nasze dane teleadresowe.

Punkt kalibracji w Zielonej Górze

NIECZYNNE - W TRAKCIE ZMIANY ADRESU

prosimy o wysyłkę alkomatu na adres:

Kalibrujemy.pl

al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7 (I piętro)
80-266, Gdańsk

Tel: (58) 500 88 62
E-mail: biuro@kalibrujemy.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

Co oferujemy?

Sprzedajemy i serwisujemy zarówno wysokiej klasy profesjonalne alkomaty dowodowe, których wskazania brane mogą być pod uwagę w sprawach sądowych, jak i równie dobre i pewne w swoich odczytach urządzenia dla indywidualnego wykorzystania przez kierowców zawodowych bądź amatorów. Zważywszy na fakt, że cena życia stanowi największą wartość, warto w pewnych sytuacjach, przed uruchomieniem samochodu, wykonać alkotest. W większości naszych alkomatów stosowany jest elektroniczny odczyt, co daje natychmiastowe wyniki. W poniższym zestawieniu prezentujemy urządzenia najpopularniejsze:

 • AlcoFind Expert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

Informacji o firmie

O wysokiej klasie naszych usług świadczyć może posiadanie własnego laboratorium badawczo rozwojowego oraz współpraca z najbardziej znanymi na świecie producentami alkomatów. Dzięki temu potrafiliśmy opracować własne wzorce, na podstawie których przeprowadza się kalibrację tych urządzeń. Zostały one dopuszczone do stosowania przez Prezesa Głównego Urzędu Miar i mają na to stosowne świadectwo. Sprzedajemy również i naprawiamy detektory gazu i narkotyków oraz środki ochrony osobistej. Zarówno naprawa, jak i sprzedaż tych wszystkich urządzeń mogą być zlecone drogą pocztową na podstawie zamówienia online, a nasz internetowy sklep szybko zrealizuje usługę. Chcąc zaś oddać urządzenie do kalibracji, można również zgłaszać się do naszych placówek osobiście, także w Zielonej Górze – stamtąd Państwa sprzęt trafi do naszej siedziby głównej we Wrocławiu.

Uwaga! Sprzedaż oferujemy wyłącznie w sklepie internetowym.