Akcesoria

Wykorzystywanie alkomatów na co dzień, przez użytkowników prywatnych, firmowych, przez funkcjonariuszy służb porządkowych czy różnorodne instytucje, pozwala na bieżący pomiar trzeźwości. Urządzenie to wskaże dzięki precyzyjnym czujnikom, w jakie jest wyposażone, jaki jest poziom stężenia alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu.

Dlaczego wykorzystanie alkomatów jest takie istotne

Osoby prywatne korzystające z alkomatów mogą uniknąć dzięki temu sytuacji, w której wsiądą za kierownicę samochodu, mając we krwi promile. To nie tylko odpowiedzialne zachowanie osoby pijącej, ale i element walki z nietrzeźwymi kierowcami na drodze. Osoba siadająca za przysłowiowym „kółkiem” samochodu powinna być w pełni świadoma tego, że będąc nietrzeźwa stanowi realne zagrożenie dla zdrowia i życia innych użytkowników ruchu drogowego.  Alkomat może ustrzec nas przed otrzymaniem mandatu za jazdę pod wpływem alkoholu, ale też od moralnej odpowiedzialności za spowodowanie ewentualnego wypadku.

Alkomaty wykorzystywane są także w miejscach pracy, w instytucjach takich jak noclegownie, domy opieki czy szpitale. Można za każdym razem przy użyciu mobilnych, poręcznych testerów alkoholu sprawdzić, czy dana osoba na pewno jest trzeźwa.

Szerokie grono użytkowników alkomatów, zwykle najwyższej klasy wyposażonych w sensory elektrochemiczne, stanowią policjanci. To oni testują trzeźwość kierowców na drogach i mogą dokonać takiego pomiaru w stosunku do osób podejrzanych o wykroczenia czy przestępstwa.

Alkomaty wymagają akcesoriów

Sam alkomat to najczęściej zaawansowane pod względem technicznym urządzenie, które nie mogłoby normalnie pracować i umożliwiać dokonywania pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, jeśli nie zastosowalibyśmy odpowiednich do niego akcesoriów.

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu szeroki wybór tego rodzaju produktów, które sprawią, że Wasz alkomat, niezależnie od typu czy producenta, będzie działał bez zarzutu i pozostanie niezawodny, niezależnie od warunków, w jakich jest on użytkowany.

Jakie akcesoria proponujemy?

Oferujemy naszym klientom duży wybór akcesoriów dostosowanych pod kątem konkretnych modeli alkomatów oraz akcesoria uniwersalne, które można zastosować do różnego rodzaju produktów. Wśród nich znajdziemy przenośną drukarkę, która podłączona do alkomatu np. dowodowego, pozwoli na wydrukowanie wyników pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym przez daną osobę powietrzu. Wydruk będzie mógł stanowić podstawę do dochodzenia przed sądem.

W celu zabezpieczenia swojego urządzenia pomiarowego - alkomatu, warto go umieścić w etui lub specjalnej skrzyneczce z aluminium. Oferujemy w  naszym sklepie duże etui na różne alkomaty oraz skrzyneczkę do alkomatów marki Alkohit.

Oprócz tego posiadamy wybór baterii alkalicznych do alkomatów, które zapewnią im długotrwałe działanie i pełną gotowość do dokonania pomiaru. Nasz sklep sprzedaje też uniwersalny uchwyt do telefonu, który będzie doskonałym rozwiązaniem dla ludzi aktywnych i mobilnych.

 

 

Jest 36 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów