Slide background

ALKOMAT AF-35 PREMIUM

POLICYJNY SENSOR ELEKTROCHEMICZNY

DOŻYWOTNIA
GWARANCJA

WYKRYWA
TYLKO ALKOHOL

PLATYNOWY
SENSOR

Slide background
Slide background
ALKOMAT DO SMARTFONA
Z SENSOREM ELEKTROCHEMICZNYM
> NIEWIELKI ROZMIAR
> DO KAŻDEGO SMARTFONA
> WIARYGODNY WYNIK
> ZAWSZE POD RĘKĄ
Slide background
Slide background

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Blog Kalibrujemy.pl - Wszystko o alkomatach

Najważniejsze zagadnienia związane z dowodowymi analizatorami wydechu

Biorąc pod uwagę, iż błąd wzorcowania ustalony w określonych warunkach laboratoryjnych nie może być tożsamy z błędem wzorcowania uzyskiwanym w innych warunkach środowiskowych, obrona oskarżonego może ubiegać się o powołanie biegłego, który dokona ekspertyzy alkomatu...

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Regulacje prawne w zakresie analizatorów wydechu Głównego Urzędu Miar

Legalizacja to proces metrologiczny, którego celem jest potwierdzenie zgodności danego przyrządu pomiarowego z wymaganiami, jakie stawia przed takim urządzeniem prawo. Wymogi te tyczą się kwestii metrologicznych, konstrukcji przyrządów oraz kwestii formalnych, czyli...

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Czy jazda po alkoholu ujdzie kierowcom na sucho?

Zimą, gdy temperatura spada poniżej wspomnianych już -5 stopni Celsjusza, policja zaprasza osobę podejrzaną o przebywanie w stanie nietrzeźwym do radiowozu, w którym panuje optymalna temperatura. W takich warunkach nie ma przeciwwskazań do tego, by dokonać pomiaru....

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Przygotowywanie wzorcow etanolowych w naszym laboratorium

Jak przygotowuje się odczynniki? Konieczna jest do tego odpowiednia temperatura wynosząca 34 stopnie Celsjusza. Właściwe warunki pozwalają na uzyskanie optymalnego stężenia w fazie gazowej.

grudzień 1, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Powroty z wakacji – miej się pod kontrolą!

Ostatni dzień wakacji, lecz weekend powrotów przed nami. Kierowcy doskonale wiedzą, że wiąże się to ze wzmożonym ruchem i kontrolami na drogach. Wracając z wypoczynku często jesteśmy pod wpływem „urlopowych emocji”. Przed powrotem do pracy, czy do szkoły, chcemy na...

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Usługę kalibracji (adiustacji) świadczymy na najwyższym poziomie

Każdy użytkownik alkomatu często zadaje sobie pytanie na ile wiarygodny jest pomiar dokonany naszym alkomatem. Jedną z kluczowych kwestii (pomijając jakość wykonania naszego urządzenia) jest rzetelnie przeprowadzona kalibracja (adiustacja).

sierpień 14, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Sierpniowy długi weekend – zadbaj o bezpieczeństwo w podróży

Sierpniowy długi weekend – zadbaj o bezpieczeństwo w podróżySezon letni w pełni. Sierpień to nie tylko wakacyjnie wzmożony ruch na drogach, ale także planowane wyjazdy. W tym czasie warto zadbać o własne bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo bliskich.

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Alkomaty wykorzystywane przez służby mundurowe

Służby mundurowe korzystają w swoim zakresie z bardzo specjalistycznych alkomatów, które dzielą się na przesiewowe, podręczne oraz stacjonarne. W zależności od etapu postępowania jest wykorzystywany inny rodzaj sprzętu.

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Istota marginesu błędu alkomatu w postępowaniu karno--procesowym

Alkomaty, które są używane przez służby mundurowe to najwyższej klasy urządzenia dostępne na rynku. Mimo to żaden z nich nie jest w stanie oddać wyniku w 100%. Istnieje bowiem pewien margines błędu, który w ich przypadku wynosi +/- 0.01mg/l.

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Jak odblokować alkomat AlcoFind Pro X-5?

Alkomat AlcoFind Pro X-5 to bardzo popularne urządzenie pośród użytkowników indywidualnych. Jest ono wyposażone w czuły sensor elektrochemiczny, dzięki któremu uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne.

grudzień 2, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej