Slide background

ALKOMAT AF-35 PREMIUM

POLICYJNY SENSOR ELEKTROCHEMICZNY

DOŻYWOTNIA
GWARANCJA

WYKRYWA
TYLKO ALKOHOL

PLATYNOWY
SENSOR

Slide background
Slide background
ALKOMAT DO SMARTFONA
Z SENSOREM ELEKTROCHEMICZNYM
> NIEWIELKI ROZMIAR
> DO KAŻDEGO SMARTFONA
> WIARYGODNY WYNIK
> ZAWSZE POD RĘKĄ
Slide background
Slide background

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Blog Kalibrujemy.pl - Wszystko o alkomatach

Powroty z wakacji – miej się pod kontrolą!

Ostatni dzień wakacji, lecz weekend powrotów przed nami. Kierowcy doskonale wiedzą, że wiąże się to ze wzmożonym ruchem i kontrolami na drogach. Wracając z wypoczynku często jesteśmy pod wpływem „urlopowych emocji”. Przed powrotem do pracy, czy do szkoły, chcemy na...

wrzesień 1, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Usługę kalibracji (adiustacji) świadczymy na najwyższym poziomie

Każdy użytkownik alkomatu często zadaje sobie pytanie na ile wiarygodny jest pomiar dokonany naszym alkomatem. Jedną z kluczowych kwestii (pomijając jakość wykonania naszego urządzenia) jest rzetelnie przeprowadzona kalibracja (adiustacja).

sierpień 14, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Sierpniowy długi weekend – zadbaj o bezpieczeństwo w podróży

Sierpniowy długi weekend – zadbaj o bezpieczeństwo w podróżySezon letni w pełni. Sierpień to nie tylko wakacyjnie wzmożony ruch na drogach, ale także planowane wyjazdy. W tym czasie warto zadbać o własne bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo bliskich.

sierpień 11, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Alkomaty wykorzystywane przez służby mundurowe

Służby mundurowe korzystają w swoim zakresie z bardzo specjalistycznych alkomatów, które dzielą się na przesiewowe, podręczne oraz stacjonarne. W zależności od etapu postępowania jest wykorzystywany inny rodzaj sprzętu.

czerwiec 5, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Istota marginesu błędu alkomatu w postępowaniu karno--procesowym

Alkomaty, które są używane przez służby mundurowe to najwyższej klasy urządzenia dostępne na rynku. Mimo to żaden z nich nie jest w stanie oddać wyniku w 100%. Istnieje bowiem pewien margines błędu, który w ich przypadku wynosi +/- 0.01mg/l.

czerwiec 5, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Jak odblokować alkomat AlcoFind Pro X-5?

Alkomat AlcoFind Pro X-5 to bardzo popularne urządzenie pośród użytkowników indywidualnych. Jest ono wyposażone w czuły sensor elektrochemiczny, dzięki któremu uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne.

czerwiec 5, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Błąd "cErr" w alkomacie Pro X-5

Blokada alkomatu Pro X-5 wynika z przekroczenia terminu kalibracji. Jeśli nie skalibrujemy alkomatu zgodnie z zaleceniami producenta czyli raz na 12 miesięcy lub 500 pomiarów zostanie zablokowana możliwość wykonania testu. Jest to zabezpieczenie przed uszkodzeniem...

czerwiec 5, 2017 Alkomaty
Czytaj więcej
Co to jest kalibracja alkomatu ​​​​​​???

Każdy konsumencki alkomat działa w podobny sposób. Wystarczy dmuchnąć w ustnik urządzenia, a ten za pomocą specjalnych czujników ustali, czy w wydychanym powietrzu znajduje się alkohol, a także określi w jakim stężeniu. Dlatego warto wiedzieć, że każdy alkomat dla...

grudzień 27, 2016 Alkomaty
Czytaj więcej
Jak wybrać alkomat ​​​?

Kto z Nas nie raz po imprezie obudził się rano z pytaniem „ Czy może usiąść za kierownicę” ​​​? Pewnie tak naprawdę wiele osób. Wtedy na pewno pomocny okazałby się podręczny alkomat, który pomógłby nam rozwiać wszystkie wątpliwości.

grudzień 27, 2016 Alkomaty
Czytaj więcej
Jak rozpoznać czy dziecko bierze narkotyki ????

Aby uniknąć pojawienia się narkotyków w życiu dziecka i kręgu rodzinnym należy zwracać szczególną uwagę na to co mówi i jakie ma problemy. Dobrze jest znaleźć czas na wysłuchanie problemów dziecka i przede wszystkim unikać złośliwych i krytycznych porównań z innymi...

grudzień 27, 2016 Detekcja narkotyków
Czytaj więcej