Zestawy zasialania CO

Pompy i piece centralnego ogrzewania (CO) wymagają stałego zasilania, aby zapewniać komfort cieplny w domach mieszkalnych, w mieszkaniach i lokalach o innym przeznaczeniu. Niestety, nigdy nie można przewidzieć tego, kiedy i czy zdarzy się awaria sieci energetycznej, do której te urządzenia grzewcze są podłączane. Dlatego warto zapobiegać takim sytuacjom, nagłym spadkom napięcia prądu elektrycznego czy chwilowym bądź długotrwałym awariom i zaopatrzyć się w zestaw zasilania awaryjnego. Oferujemy go w naszym sklepie.

Dlaczego warto?

Zestawy zasilania awaryjnego do pieców CO, pomp CO i sterowników, jakie oferujemy naszym klientom, zapewnią 100 procentowe bezpieczeństwo i bezawaryjność oraz ciągłość działania Waszej instalacji centralnego ogrzewania. Składają się one z:

 • zasilacza serii sinusPRO lub sinusUPS z „czystym sinusem” na wyjściu,
 • dedykowanego akumulatora typu AGM, który znakomicie będzie współpracował z zasilaczem w takim układzie.

Zestawy zasilaczy awaryjnych

Jeśli szukacie Państwo dobrego, solidnego i godnego zaufania zestawu dla zabezpieczenia instalacji centralnego ogrzewania w budynku, możecie zastosować nasze produkty. Warto sprawdzić przy tym, jaka moc ciągła będzie Wam odpowiadała i jaką pojemność ma dedykowany akumulator do zasilacza awaryjnego sinusPRO lub sinusUPS. Wymagane jest przy tym połączenie przewodowe, a przewody znajdują się w oferowanych przez nas zestawach.

Do czego wykorzystać przetwornice?

Przetwornice napięcia sinusPRO oraz sinusUPS można wykorzystać do zasilania wszelkiego typu urządzeń elektrycznych, które wymagają napięcia przemiennego 230V, z akumulatorów i instalacji samochodowych, które charakteryzują się napięciem stałym 12V. Nasze urządzenia można wykorzystać jako awaryjne źródło energii dla pieców i pomp CO.

Możemy zaproponować Państwu nie tylko zakup wybranego zestawu zasilania awaryjnego do pieców CO, pomp CO i sterowników systemu ogrzewania, ale również pomoc w dobraniu zestawu z większą liczbą akumulatorów. Pozostajemy do Waszej dyspozycji pod telefonem lub adresem mailowym.

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Opinie:2

  Prezentujemy w naszym sklepie internetowym przetwornicę napięcia sinus-500-X, która jest przystosowana do zasilania wszelkiego typu urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowej o napięciu stałym 12V. Prezentujemy w naszym sklepie internetowym przetwornicę napięcia sinus-500-X, która...

  360,00 zł
  W magazynie
 • Opinie:2

  Awaryjne zasilanie pozwoli na zapewnienie stałego dostępu do źródła prądu nawet wtedy, gdy dojdzie z różnych powodów do awarii sieci energetycznej w miejscu naszego zamieszkania czy pracy. Prezentujemy zestaw zasilania awaryjnego. Awaryjne zasilanie pozwoli na zapewnienie stałego dostępu do źródła prądu nawet wtedy,...

  450,00 zł
  W magazynie
 • Opinie:2

  Najważniejszym elementem zestawu jest przetwornica napięcia sinus-PRO-1000W. Przyda się ona zawsze tam, gdzie nie mamy możliwości podłączenia naszych urządzeń elektrycznych, w tym pieców i pomp CO oraz sterowników do sieci energetycznej. Najważniejszym elementem zestawu jest przetwornica napięcia sinus-PRO-1000W. Przyda się...

  550,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów