Ustniki do alkomatów

Elementy takie, jak ustniki do alkomatów, to części niezbędne do higienicznego i prawidłowego wykonania pomiaru. Urządzenia te pomagają skontrolować poziom alkoholu we krwi, używane są zarówno przez prywatne osoby, jak i służby mundurowe, czy przedsiębiorców, którzy kontrolują swoich pracowników i kierowców.

 

Mamy szeroki wybór ustników do alkomatu, dostosowany jest do konkretnego modelu. Bardzo ważne jest, aby używać wyłącznie oryginalnych ustników, w innym przypadku możemy doprowadzić do uszkodzenia alkomatu i spowodować utratę gwarancji.

 

Wykonanie ustnika do alkomatu ma duże znaczenie, dzięki niemu alkomat może dokładnie określić stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Dlatego też warto kupować oryginalne ustnik do alkomatów, a nie tanie zamienniki, które charakteryzują się niską jakością i trwałością. Ważne, aby używać nowego ustnika do alkomatu dla każdej badanej osoby.

 

Dla indywidualnych użytkowników lub dla firm jako ustniki jednorazowe polecane są ustniki do alkomatów wielorazowego użytku, które posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Po umyciu i dezynfekcji nadają się do ponownego użytku, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić.

 

Innym sposobem na zaoszczędzenie jest zakup nasadki lejkowej na alkomat, która także może być wykorzystywana wielokrotnie. Idealnie sprawdzi się podczas kontroli większej ilości osób. Ustniki lejkowe umożliwiają wykonanie bardzo dużej ilości pomiarów.

 

Większość ustników do alkomatów posiada unikalne i innowacyjne mocowanie ustników, które mają możliwość obrotu o 360 stopni, dzięki czemu komfortowo można przeprowadzić pomiar. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo w sytuacji, w której występują pewne czynniki zewnętrzne powodujące poruszanie się urządzenia w trakcie wydmuchiwania powietrza. Ustnik do alkomatu dzięki temu przekręci się i zniweluje ryzyko wyrządzenia krzywdy osobie badanej.

 

Ustniki do alkomatu posiadają w większości pewne rozwiązanie, które uniemożliwia zaciągnięcie się powietrzem z alkomatu. Jest to bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy istnieje mnóstwo chorób zakaźnych. Jest to dobry wariant dla firm, w której każdego dnia kontroluje się pracowników oraz kierowców.

 

Ustniki do alkomatów są higieniczne i w większości biodegradowalne – kontrolując więc swoje bezpieczeństwo możemy jednocześnie dbać o środowisko, co w dzisiejszych czasach odgrywa bardzo ważą rolę. W niektórych modelach alkomatów blokujących zapłon, ustniki znajdują się na odwrocie części ręcznej, dzięki czemu wcale nie widać, iż jest to blokada alkoholowa.

 

Ustniki do alkomatów są tanie, ogólnodostępne, pakowane pojedynczo lub wiele sztuk, w zależności od naszych potrzeb. Dzięki nim zapewnimy sobie i innym osobom higieniczny i komfortowy pomiar alkoholu we krwi. Będąc właścicielem dużej firmy ukazujemy tym swój profesjonalizm i dbałość o pracowników.

 

Tutaj znajdziemy ustniki do alkomatów dla większości najpopularniejszych modeli, jakie są dostępne na tym rynku. Będąc odpowiedzialnym użytkownikiem powinniśmy dbać o to, by każdy pomiar był wykonywany przy użyciu nowego ustnika do alkomatu chyba, że mamy do czynienia z ustnikami wielokrotnego użytku.

Jest 73 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów