Detekcja alkoholu i narkotyków

Alkohol i narkotyki są używkami, które wpływają na odurzenie człowieka i zmianę postrzegania otaczającego świata. W szczególności niebezpieczne jest zażywanie narkotyków czy innych substancji odurzających lub picie alkoholu przy jednoczesnym prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Grożą za to wysokie kary finansowe, kary pozbawienia wolności w przypadku spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz oczywiście odebranie prawa jazdy.

Poza tym, picie alkoholu i zażywanie narkotyków może stwarzać zagrożenie dla samej osoby pijącej lub zażywające takie substancje oraz dla wszystkich ludzi znajdujących się w jej otoczeniu na przykład w miejscu pracy.

Z tego względu ważne pracodawcy, osoby prowadzące schroniska, noclegownie, czy też szpitale i inne placówki, jak i funkcjonariusze służb porządkowych, byli  w posiadaniu detektorów alkoholu i narkotyków.

Znakomitej jakości urządzenia

Wiemy, jak ważne jest, aby po naszych drogach i w miejscach pracy, np. na placach budowy, poruszali się i pracowali tylko ci, którzy są do tego przygotowani pod względem technicznym i fizycznym. Dopuszczenie do kierowania pojazdem osoby nietrzeźwej, pod wpływem alkoholu, może doprowadzić do tragedii. Podobnie jest w przypadku pozwolenia, aby osoba pijana wykonywała np. prace na wysokości podczas budowy danego obiektu.

Dlatego oferujemy naszym klientom szeroki wybór detektorów alkoholu i narkotyków. Są to urządzenia sprawdzonych, renomowanych firm. Wśród nich znajdziecie Państwo także detektory firmy Dräger, które od wielu lat znajdują się na pozycji lidera w tej branży. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kontrolowania poziomu alkoholu czy zawartości narkotyków i innych substancji odurzających w ciele użytkowników. Sprzęt Dräger z powodzeniem użytkowany jest przez Policję na całym świecie i pomaga w badaniu przestępców i podejrzanych na zawartość alkoholu i narkotyków. Wyniki badań uzyskane dzięki profesjonalnym, w pełni funkcjonalnym urządzeniom mogą stanowić podstawę dowodową dla sądu.

Wszystkie detektory alkoholu i narkotyków, jakie możemy Państwu zaoferować to urządzenia służące do detekcji i rygorystycznego kontrolowania Waszych pracowników, czy też innych osób. Ważne jest, że takie urządzenia mogą pomóc w poprawie bezpieczeństwa w miejscu pracy, w różnorodnych instytucjach i na drogach.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo między innymi profesjonalne urządzenia pozwalające na dokonanie badania zawartości narkotyków w ślinie danej osoby, multi testery wieloparametrowe, które dają możliwość wykonania wielu testów na obecność narkotyków i alkoholu, jak również proste testy paskowe, np. THC Test, który wykrywa marihuanę i haszysz po ich zażyciu.

Testy paskowe można wykorzystać, chociażby w warunkach domowych. Wykrywają one prócz marihuany, także amfetaminę, kokainę, morfinę oraz heroinę. W ofercie posiadamy wysoce sprawne alkomaty elektrochemiczne, jak i blokady samochodowe z alkomatami.

 

Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów