Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Kalibracja alkomatów - Wrocław - punkt odbioru

Alkomaty jak każde urządzenie pomiarowe wymaga cyklicznej kalibracji (adiustacji) czyli takiego ustawienia przyrządu pomiarowego aby wskazywał on jak najdokładniejsze wyniki. Wykonujemy taką usługę w naszym specjalistycznym laboratorium (serwisie) poprzez wprowadzenie urządzenia w tryb kalibracji oraz podanie dokładnych wzorców alkoholu w postaci gazowej generowanych przez specjalistyczne symulatory. 

Uwaga - Serwis alkomatów we Wrocławiu. Jest to punkt przyjęcia alkomatów do serwisu. O całym postępie usługi są Państwo informowani na bieżąco w postaci wiadomości SMS. Nie wykonujemy usług od "ręki".

Koszt kalibracji alkomatu - w tym punkcie to 59 zł za każde urządzenie (dotyczy alkomatów osobistych) plus koszt przesyłki zwrotnej do Państwa.

Aby sprawdzić cenę kalibracji danego modelu wpisz go w wyszukiwarce na górze lub zadzwoń i podaj swój model alkomatu.

Płatność - podczas wizyty w naszym punkcie będą Państwo mieli do wyboru 2 sposoby płatności:

1) za pobraniem - płatność za usługę i przesyłkę odbywa się przy dostarczeniu paczki przez kuriera

2) przelewem - po skalibrowaniu Państwa sprzętu wyślemy wiadomość SMS oraz E-mail z kwotą do zapłaty, numerem konta oraz numerem zamówienia.

 

UWAGA - w przypadku chęci zgłoszenia reklamacji lub przeprowadzenia darmowej kalibracji należy wysłać alkomat do naszego punktu w Gdańsku we własnym zakresie, w przeciwnym wypadku zostanie naliczona opłata za serwis!

Jak trafić do naszego punktu ?

Poniżej prezentujemy nasz adres we Wrocławiu oraz zdjęcie punktu, aby łatwiej było Państwu trafić do naszego punktu

Kalibrujemy.pl - Serwis alkomatów

Tel: 71 712 83 05

biuro@kalibrujemy.pl 

Jakie usługi świadczymy?

W naszym punkcie we Wrocławiu oferujemy Państwu możliwość pozostawienia alkomatu na serwis, czyli do wykonania jednej z usług, które wymieniamy poniżej. Do każdej uśługi wystawiamy certyfikat adiustacji, który zapewnia o przeprowadzonej kalibracji / adiustacji alkomatu oraz zaświadcza o poprawności wskazań alkomatu po wykonanej usłudze.

  • kalibracja / adiustacja alkomatu
  • ekspertyza (sprawdzenie alkomatu, przeprowadzenie testów, diagnoza usterek)
  • wzorcowanie (przeprowadzeni wzorcowania w akredytowanym laboratorium przez PCA, zakończone wydaniem świadectwa wzorcowania do celów dowodowych)

Ogólne informacje o naszej firmie

Wszystkie nasze placówki w całej Polsce działają podobnie, w związku z czym kalibrowanie, naprawa lub serwis alkomatu, mogą być nam zlecone osobiście albo też przy skorzystaniu z zamówienia internetowego i usługi pocztowej; nie inaczej pracuje nasza placówka w Gdańsku, w której można oddać swój sprzęt do odesłania do specjalistycznego serwisu. Jeśli natomiast interesuje Państwa zakup takiego sprzętu, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Za jej pośrednictwem sprzedajemy także i serwisujemy detektory gazowe, narkotykowe oraz środki ochrony osobistej. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, gdyż współpracujemy z najlepszymi producentami alkomatowych urządzeń na świecie m.in. z firmami Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech. Opracowaliśmy we własnych laboratorium badawczo rozwojowym własne wzorce, które służą nam do regulacji różnych mierników. Owe wzorce posiadają stosowne świadectwo wystawione przez Prezesa Głównego Urzędu Miar.