Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Kalibracja alkomatów - Gdynia

Tak jak wszystkie urządzenia pomiarowe, także mierniki do ustalania poziomu alkoholu we krwi muszą być wyskalowane w taki sposób, aby ich odczyty były właściwe. Jednakże każdy miernik z czasem samoczynnie ulega rozregulowaniu, a jego wskazania przestają być wiarygodne. W przypadku alkoholowych testerów ceną złego pomiaru może być wypadek drogowy. Zainteresowani powinni w miarę regularnie poddawać swoje alkomaty przeglądom technicznym i kalibracji. Nasze placówki działają także w Gdyni, więc łatwo możecie Państwo sprawdzić lub oddać do naprawy swoje urządzenie, czego niestety nie da się zrobić w wielu innych sklepach, oferujących tego typu aparatury.

Działamy w całej Polsce

Ponieważ Gdynia to miejscowość chętnie odwiedzana przez turystów, którzy niekiedy lubią się napić czegoś mocniejszego, także i tutaj, jak w wielu innych miastach w Polsce mamy swoją placówkę, w której można zostawić do naprawy alkomat.  Różne są formy rozrywki, więc czasem i turysta powinien zmierzyć sobie poziom alkoholu we krwi, zanim wsiądzie do samochodu. Gdynia jest także miejscem pracy dla wielu osób przyjeżdżających tutaj swoimi samochodami z sąsiednich miasteczek i wsi; im także, i rzecz jasna wszystkim miejscowym również, proponujemy nasze usługi, których zwykłe sklepy nie świadczą. Niżej podajemy nasze teleadresowe dane oraz mapkę wskazującą, jak można do nas dotrzeć.

Punkt kalibracji w Gdyni

ZAPRASZAMY DO ODDZIAŁU FIRMY W GDAŃSKU

Sklep i Serwis kalibracji w Gdańsku

al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7 (I piętro)
80-266 Gdańsk

Tel: (58) 500 88 62

E-mail: biuro@kalibrujemy.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

Co oferujemy?

Naprawiamy, konserwujemy i regulujemy oraz sprzedajemy alkomaty wszystkich typów i marek, w tym półprzewodnikowe, elektrochemiczne, blokujące zapłon czy dowodowe. Oto wykaz najczęściej spotykanych modeli:

 • AlcoFind Expert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

U samych kierowców największą popularnością cieszą się urządzenia półprzewodnikowe, których cena jest dosyć umiarkowana i które chętnie także są wykorzystywane w zakładach pracy; ich elektroniczny odczyt pozwala szybko i pewnie sprawdzić zawartość alkoholu we krwi. Natomiast alkomaty dowodowe to już bardzo dobre, profesjonalne urządzenia, których odczyty mogą być wiążące w sprawach sądowych, dlatego też są one chętnie wybierane przez służby porządkowe.

O nas

Nasza podstawowa oferta to kalibrowanie, naprawa i serwis alkomatów policyjnych, dowodowych, personalnych i stacjonarnych, a także detektorów gazowych i narkotykowych oraz środków ochrony osobistej BHP. Gdynia oczywiście, jeśli chodzi o naszą ofertę, nie jest tutaj żadnym wyjątkiem, podobnie działają wszystkie pozostałe nasze placówki w całej Polsce, z których wysyłamy urządzenia do profesjonalnej regulacji w naszym laboratorium. Współpracujemy z najlepszymi na świecie producentami tego typu urządzeń m.in. z tak znanymi markami, jak Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech. Dysponujemy własnym Laboratorium Badawczo Rozwojowym, wyposażonym w najnowocześniejszą aparaturę. Posiadamy Świadectwo Wzorcowania wystawione przez Prezesa Głównego Urzędu Miar na wzorce, które sami w tym laboratorium opracowaliśmy.

Uwaga! Sprzedaż oferujemy wyłącznie w sklepie internetowym.