Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Sklep i kalibracja alkomatów - Łódź

Pomiary poziomu alkoholu we krwi wykonywane przez tych kierowców, którym wcześniej przydarzyło się wypić coś mocniejszego, to dobre nawyki, godne powszechnego naśladownictwa; w istocie w Polsce odnotowuje się coraz większy popyt na alkomaty, z których duża część kupowana jest przez indywidualnych użytkowników. To właściwy trend, warto jednak mieć świadomość tego, że aparaty te z czasem ulegają samoistnemu rozregulowaniu, a wówczas ich wskazania są zafałszowane, czego ceną może być wypadek drogowy. Tak więc każdy alkomat powinien być podawany regularnemu, okresowemu serwisowaniu, w którego trakcie przeprowadza się jego kalibrację bądź naprawę.

Jak dotrzeć do naszej placówki?

Na szczęście kalibrowanie alkomatu można pozostawić wykwalifikowanym specjalistom, tym bardziej, że w Polsce działają, prowadzone przez naszą firmę, liczne punkty, w których można oddać swój aparat do skalibrowania. My zaś prześlemy go do specjalistycznego laboratorium, w którym zajmujemy się ich serwisowaniem. Tym samym świadczymy dużo szersze usługi niż inne sklepy, zajmujące się sprzedażą tego typu urządzeń.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, gdzie kupić alkomat, to zdecydowanie warto poznać ofertę sklepu kalibrujemy.pl. Jeśli natomiast zależy Wam na profesjonalnym wyregulowaniu sprzętu, to warto oddać go do punktu kalibracji w Łodzi. Tam można się dowiedzieć więcej o wrocławskim laboratorium, w którym wykonujemy tego typu usługi, a skąd następnie odsyłamy urządzenie z powrotem do naszej placówki lub też pod podany przez klienta adres. Poniżej zamieszczamy mapę, dzięki której łatwiej można trafić do punktu kalibracji:

Punkt kalibracji w Łodzi

E-mail:lodz@kalibrujemy.pl

prosimy o wysyłkę alkomatu na adres:

Kalibrujemy.pl

al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7 (I piętro)
80-266, Gdańsk

Tel: (58) 500 88 62
E-mail: biuro@kalibrujemy.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

Co proponujemy naszym klientom?

Często o skali popytu na pewne rzeczy w dużym stopniu decyduje cena. Nasze półprzewodnikowe alkomaty kosztują stosunkowo niewiele, dlatego też cieszą się one największym powodzeniem w szczególności wśród indywidualnych nabywców i są chętnie nabywane także przez zakłady pracy. Dla policji z kolei przeznaczone są, o nieco wyższej cenie, profesjonalne aparaty, ponieważ tylko ich wskazania uwzględniane są w sprawach sądowych. Proponujemy również urządzenia blokujące zapłon przy określonej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. W naszych alkomatach stosuje się elektroniczny odczyt, co znakomicie ułatwia ich obsługę. Uzupełnieniem naszej oferty sprzedażowej są gazowe i narkotykowe detektory.

Oto najpopularniejsze urządzenia z półek naszego sklepu:

 • AlcoFindExpert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

Co warto wiedzieć o naszej firmie?

Nie da się ukryć, że najbardziej szczycimy się posiadaniem samodzielnie opracowanych wzorców, na których podstawie możemy wykonywać kalibrację urządzeń pomiarowych. Uzyskaliśmy dopuszczające je do użytkowania świadectwa wystawione przez Prezesa Głównego Urzędu Miar; opracowaliśmy je i sporządziliśmy we własnym laboratorium badawczo rozwojowym we Wrocławiu.

Prowadzimy długoletnią współpracę z takimi firmami jak Dräger, AlcoFind, AlcoDigital i Sentech, znanymi w całym świecie z produkcji najwyższej klasy alkomatów. Naprawa lub serwis mogą zostać zlecone nam internetowo i zrealizowane drogą pocztową albo też poprzez osobiste odwiedzenie naszej placówki w Łodzi.

Jeśli zaś poszukujecie Państwo sklepów z alkotestami lub też potrzebujecie profesjonalnego wyregulowania Waszego aparatu – zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą kalibrujemy.pl.

Uwaga! Sprzedaż oferujemy wyłącznie w sklepie internetowym.