Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Serwisowanie alkomatów - Katowice

Osoby korzystające z alkomatów w celu sprawdzenia poziomu promili w swoim organizmie winny wiedzieć, że urządzenia te muszą być co jakiś czas profilaktycznie kontrolowane i regulowane, po to, aby ich wskazania były miarodajne. Zarówno naprawa, serwis czy kalibracja alkomatu nie kosztują dużo, więc za stosunkowo niewielką cenę można zyskać spokój i mieć pewność, że siadając do samochodu, nie wyrządzi się nikomu krzywdy. Należy pamiętać o tym, że nasze, czasem subiektywnie dobre samopoczucie nie może nas upoważniać do kierowania pojazdem, jeśli wcześniej spożywaliśmy alkohol; obiektywną ocenę naszego stanu możemy uzyskać dopiero po przeprowadzeniu alkotestu.

Gdzie można nas znaleźć?

W tak dużej aglomeracji, jak Metropolia Śląsko Zagłębiowska łatwo się można zgubić i niejednemu kierowcy łatwiej przyjdzie tutaj znaleźć sklepy z alkoholem niż punkt serwisowania alkomatów. Metropolia tworzy bardzo skomplikowany układ przestrzenno komunikacyjny i stosunkowo szybko można w nim pobłądzić, tym bardziej że wszystko niezmiernie komplikuje panujący tu przez całą dobę niezwykle intensywny ruch samochodowy. W celu ułatwienia życia wszystkim przyjezdnym, a również i miejscowym (przecież nie wszyscy muszą znać każdą ulicę w swoim mieście) prezentujemy niżej mapkę ze wskazówkami, jak do nas dotrzeć oraz nasze teleadresowe dane.

Punkt kalibracji w Katowicach

E-mail: katowice@kalibrujemy.pl

prosimy o wysyłkę alkomatu na adres:

Kalibrujemy.pl

al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7 (I piętro)

80-266, Gdańsk

Tel: (58) 500 88 62
E-mail: biuro@kalibrujemy.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

Co mamy do zaoferowania?

Kierowców indywidualnych, zarówno zawodowców, jak i amatorów, a także przedstawicieli służb BHP w zakładach pracy z pewnością zainteresują półprzewodnikowe mierniki, których cena jest stosunkowo niska i w których działa elektroniczny odczyt, a wyniki są uzyskiwane natychmiastowo. Być może niektórzy nasi klienci będą zainteresowani urządzeniami blokującymi zapłon, przy zbytniej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Policji oferujemy profesjonalne alkomaty dowodowe, których wskazania można przedkładać w sądzie. Najpopularniejsze z alkomatów, sprzedawane w naszym sklepie internetowym i serwisowane w profesjonalnym laboratorium wymieniamy poniżej:

 • AlcoFind Expert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

Nieco więcej o naszej firmie

Najlepszą rekomendacją dla każdej firmy są stosowne referencje. O naszym zawodowstwie świadczy, wydane przez Prezesa Głównego Urzędu Miar, świadectwo dopuszczające do stosowania nasze wzorce, na podstawie których wykonuje się kalibrowanie mierników. Warto podkreślić, że wzorce te sami opracowaliśmy w naszym własnym, wyposażonym w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, laboratorium badawczo rozwojowym. Nieprzerwanie współpracujemy z najlepszymi wytwórcami alkomatów na świecie, wśród których są tak znane firmy, jak Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech. W naszej ofercie znajdują się także detektory gazowe i narkotykowe oraz środki ochrony osobistej BHP. Kupna naszych urządzeń, a także naprawy, przeglądy i regulacje można nam zlecać poprzez nasz internetowy sklep. Właścicieli alkotestów zaś, którzy wątpią w sprawność działania swojego sprzętu, zapraszamy do jednego z naszych punktów kalibracji. Prowadzimy punkty serwisowe w całej Polsce, w tym oczywiście także w Katowicach.

Uwaga! Sprzedaż oferujemy wyłącznie w sklepie internetowym.