Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Kalibracja alkomatów - Poznań

Dzisiaj dość często kierowcy przed wyruszeniem w drogę samochodem wykonują alkotest, jednakże trzeba być świadomym tego, że mierniki, przy których użyciu się to czyni, wtedy spełniają swoje zadanie, jeśli są właściwie wyregulowane; ceną złego pomiaru może być czyjeś życie. Wszystkie mierniki z czasem rozregulowują się, dlatego też muszą one być poddawane okresowym przeglądom i kalibracji. Urządzenia do mierzenia poziomu alkoholu we krwi są coraz powszechniej stosowane przez indywidualnych użytkowników, dlatego też istnieje duże zapotrzebowanie na usługi związane z ich serwisowaniem; niestety tego typu usług zwykłe sklepy nie świadczą. Lukę tą wypełniają nasze placówki, które działają w wielu miastach Polski, w tym także w Poznaniu.

Jak do nas trafić?

Z racji swego położenia geograficznego i dużego znaczenia gospodarczego Poznań należy do najliczniej odwiedzanych miast w Polsce. Tutaj wszak odbywają się słynne doroczne Targi Poznańskie, które przyciągają rzesze biznesmenów i turystów z całego świata i tutaj także działają, jak to bywa w dużych miastach, liczne sklepy i lokale z alkoholem. Niejedna transakcja biznesowa zostaje przypieczętowana tradycyjną lampką czy kieliszkiem alkoholu. Stąd też i liczba osób, które chcą wykonać sobie alkotest, jest niemała. My im w tym pomagamy, ponieważ nasz sklep internetowy może zaoferować każdemu profesjonalny i niedrogi alkomat. Ponadto w naszej placówce w Poznaniu można oddać taki aparat do serwisu lub wyregulowania. Dotarcie do naszego punktu powinna ułatwić mapka, którą wraz z danymi teleadresowymi prezentujemy niżej.

Punkt kalibracji w Poznaniu

PUNKT CZASOWO NIECZYNNY

prosimy o wysyłkę alkomatu na adres:

Kalibrujemy.pl

al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7 (I piętro)
80-266, Gdańsk

Tel: (58) 500 88 62
E-mail: biuro@kalibrujemy.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

Co oferujemy?

Sprzedajemy, konserwujemy, naprawiamy i regulujemy alkomaty wszelkich typów i marek. Niżej przedstawiamy modele najczęściej i najchętniej stosowane, w tym także półprzewodnikowe, powodujące blokadę zapłonu oraz dowodowe.

 • AlcoFind Expert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

Do zakupu tych urządzeń z pewnością zachęca ich atrakcyjna cena. Modele półprzewodnikowe są szczególnie cenione przez indywidualnych klientów oraz służby porządkowe w zakładach pracy; posiadają one elektroniczny odczyt, który szybko pokazuje mierzone wielkości. Natomiast policja wykorzystuje w swej pracy profesjonalne urządzenia dowodowe, albowiem tylko ich wskazania można przedkładać w sprawach sądowych.

O naszej firmie

Współpracując ze światową czołówką producentów mierników poziomu alkoholu we krwi, wśród których możemy wymienić m.in. takie firmy jak Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech, opracowaliśmy własne wzorce, wedle których dokonywana jest regulacja tych urządzeń. Wzorce zostały zbudowane w naszym laboratorium badawczo rozwojowym i uzyskały, dopuszczające je do stosowania, świadectwo Prezesa Głównego Urzędu Miar. Kalibrowanie, naprawa, jak i serwis alkomatów mogą być realizowane, poprzez oddanie aparatury do naszego punktu w Poznaniu, a także w pozostałych naszych placówkach. Można również odesłać drogą pocztową do naszego laboratorium we Wrocławiu. Ponadto zachęcamy również do przyjrzenia się nowoczesnym urządzeniom i akcesoriom do nich, które są w katalogu naszego sklepu internetowego. W swej ofercie mamy także detektory gazowe, narkotykowe oraz środki ochrony BHP.

Uwaga! Sprzedaż oferujemy wyłącznie w sklepie internetowym.