Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Kalibracja alkomatu - Warszawa

Coraz więcej osób dochodzi do przekonania, że posiadanie własnego alkomatu przez kierowców (tych, którzy, rzecz jasna, nie są abstynentami) jest rzeczą jak najbardziej wskazaną i polecaną. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ten bardzo pożyteczny miernik z czasem ulega samoistnej deregulacji, a jego wskazania nie są wtedy dobre; jest to rzecz najzupełniej normalna: podobnie dzieje się z wszystkimi innymi urządzeniami. Wobec powyższego aparaty te należy poddawać okresowym przeglądom, a zawsze powinna temu towarzyszyć ich ponowna kalibracja, a niekiedy i naprawa. Nasza firma, znając problem, uruchomiła, działające już w wielu miastach Polski punkty, w których przyjmujemy urządzenia do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu, które, za niewielką cenę, przejdą odpowiednią kalibrację lub naprawę.

Jak odnaleźć ten punkt?

Jeśli chodzi o tak duże miasto, jak Warszawa, to z pewnością łatwiej jest dowiedzieć się tego, gdzie kupić tam alkomat, niż dotrzeć do miejsca, w którym to można zrobić. Wiemy jednak, że sklepy internetowe oferują jedną z najatrakcyjniejszych form zakupów, przede wszystkim ze względu na duży komfort i możliwość dokonania zamówienia sprzed własnego komputera. Dlatego też i my prowadzimy tego typu działalność.

Z drugiej strony zdecydowaliśmy się uruchomić punkty, w których można zdać sprzęt do wyregulowania, adiustacji. Chcąc ułatwić odnalezienie naszej placówki, zamieszczamy poniżej mapkę dojazdu. W punktach w Warszawie można zrobić kalibrację alkomatu również na miejscu (w zależności od modelu). Taka usługa trwa średnio około 20 minut.

Sklep i Serwis kalibracji w Warszawie

ul. Targowa 33A/30
03-728 Warszawa

Tel: 228581508

Zgłoszenie serwisowe

Godziny otwarcia:
pon-pt: 09:00 - 17:00

Sklep i Serwis kalibracji w Warszawie

ul. Pory 59
02-757 Warszawa

Tel: 606107078

Zgłoszenie serwisowe

Godziny otwarcia:
pon-pt: 09:00 - 17:00

Nasza podstawowa oferta

Internetowy sklep kalibrujemy.pl ma w swojej ofercie dwa podstawowe typy alkomatów. Urządzenia półprzewodnikowe posiadające szybki, elektroniczny odczyt, dedykujemy głównie kierowcom indywidualnym oraz służbom BHP w zakładach pracy; istotną zaletą tych aparatów jest ich stosunkowo niska cena. Natomiast policji proponujemy mierniki profesjonalne, których wskazania i zapisy mają moc dowodową przed sądami. Uzupełnieniem naszej oferty są detektory gazowe i narkotykowe oraz środki ochrony osobistej. Poniżej wymieniamy alkomaty z naszej oferty:

 • AlcoFindExpert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

Oczywiście zapewniamy także całodobowy serwis oraz kalibrację wszystkich wymienionych wyżej urządzeń, zarówno tych kupowanych w naszym sklepie internetowym, jak i nabywanych u i innych sprzedawców.

Co nas wyróżnia?

Naszą dumą jest własne, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, laboratorium badawczo rozwojowe. To dzięki niemu mogliśmy opracować specjalne, posiadające świadectwo Prezesa Głównego Urzędu Miar wzorce, na podstawie których możemy przeprowadzać kalibrowanie alkoholowych detektorów. Owe wzorce mogliśmy opracować samodzielnie, albowiem posiadamy oprócz laboratorium także wiedzę i doświadczenie będące owocem wieloletniej współpracy z tak znanymi producentami detektorów alkoholu, jak światowej sławy firmy Dräger, AlcoFind, AlcoDigital i Sentech.

Co prawda to nie Warszawa jest siedzibą naszej firmy, lecz Wrocław, jednakże to właśnie w stolicy notujemy największe zainteresowanie naszą działalnością.

Uwaga! Sprzedaż oraz kalibrację oferujemy również w sklepach w Warszawie