Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Marki Jest 41 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
 • Aisko

  Aisko jest bezpośrednim importerem, a zarazem wyłącznym dystrybutorem zarówno swoich urządzeń jak i części i elementów takich firm jak: Kotex Development Holdings Ltd., Alcohol Countermeasure Systems (ACS), C4 Development Limited, Objectif Prévention, Kidde, Radal Technology Ltd. oraz Detectagas Ltd.

 • Alco-Tech

  Alco-Tech to profesjonalny, rzetelny partner biznesowy – członek Polskiej Izby Ochrony PIO. Oprócz sprzedaży firma posiada w swojej ofercie również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także doradztwo techniczne. Produkty Alco-Tech cieszą się niesłabnącą popularnością i uznaniem wśród Klientów.

 • AlcoDigital

  Marka AlcoDigital jest własnością firmy BEAN i istnieje od 2003 roku. To dystrybutor i bezpośredni importer urządzeń testowych służących do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym przez użytkowników powietrzu. Importuje alkotestery od najbardziej uznanych producentów z całego świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy HongKongu.

 • ALCOFIND

  Marka Alcofind należy do koreańskiej firmy DA Tech Co., Ltd, która jest jednym z czołowych producentów alkomatów na świecie. W swojej ofercie posiadamy wiele propozycji asortymentowych, które niewątpliwie spełnią Państwa oczekiwania. Koreański producent będący właścicielem marki Alcofind od momentu powstania, w lutym 2002 roku, zawsze stoi na czele innowacji w zakresie produkcji alkotestów. 

 • AlcoForce

  Firma AlcoForce jest doskonale znana w branży alkomatów. Produkuje wysokiej klasy urządzenia służące do pomiaru trzeźwości kierowców i nie tylko. Testery te z powodzeniem mogą być stosowane do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu w przedsiębiorstwach, w fabrykach, na placach budowy czy w innych zakładach pracy. Marka AlcoForce jest gwarancją sprawdzonej jakości, polecaną przez użytkowników prywatnych, instytucjonalnych i firmowych.

 • AlcoLife

  Nie tylko USA, Korea Południowa, Hong-Kong czy Wielka Brytania produkuje znakomite, precyzyjne alkomaty. Trudni się tym również polska firma - AlcoLife. Jest to marka alkomatów wyposażonych w super czuły sensor elektrochemiczny. Gwarantuje on dokładne, powtarzalne pomiary trzeźwości dokonywane za pośrednictwem tego urządzenia. Produkty marki AlcoLife są wysokiej jakości testerami, które charakteryzują się najlepszą precyzją w działaniu.

 • AlcoLook

  Firma AlcoLook produkuje wysokiej klasy, zaawansowane technologicznie alkomaty, które obsługuje się w intuicyjny sposób. Ich głównym atutem wyróżniającym je na tle innych testerów trzeźwości podobnego typu jest to, że umożliwiają dokonanie pomiaru bez ustnika, są więc alkomatami bezkontaktowymi. Szybka obsługa wskaźnika polega zaś na sprawdzeniu, czy w wydychanym przez użytkownika powietrzu znajduje się, lub nie, alkohol. Nie trzeba stosować ustnika, co zdecydowanie zmniejsza koszty korzystania z alkomatu. AlcoLook stworzył urządzenia ekonomiczne w użyciu, które świetnie nadają się do przeprowadzania wstępnych badań trzeźwości dużej ilości osób w stosunkowo krótkim czasie.

 • AlcoSafe

  Firma AlcoSafe posiada ponad 40 letnie doświadczenie w branży sprzedaży testerów alkoholu i narkotyków. To południowoamerykański dystrybutor, będący własnością organizacji Concateno, grupującej kilka różnych spółek, ukierunkowanych na testowanie leków i dokonywania badań kryminalistycznych. Dostarcza wysokiej jakości testery trzeźwości oraz akcesoria ułatwiające ich wykorzystywanie w praktyce.

 • ALCOVISOR

  Firma Alcovisor odpowiada za dostarczanie klientom profesjonalnym i indywidualnym, najbardziej zaawansowanych testerów alkoholu, które ściśle będą odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom klientów. Alkomaty marki Alcovisor zapewniają przede wszystkim kierowcom pojazdów wytrzymałe, solidne i precyzyjne alkomaty, które pozwalają zmierzyć poziom stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu przed rozpoczęciem jazdy i włączeniem się do ruchu drogowego.

 • ALKOHIT

  Marka Alkohit produkująca znakomitej jakości alkomaty elektrochemiczne oraz poręczne w użyciu alkomaty jednorazowe, jest własnością firmy DKD. Przedsiębiorstwo funkcjonuje jako spółka cywilna od 1992 roku i początkowo specjalizowało się w produkcji materiałów hydroizolacyjnych.

  Po pięciu latach działalności DKD zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to firma rodzinna, dbająca o wysoką jakość swoich produktów oraz usług. Odznacza się profesjonalizmem w działaniu, wieloletnim doświadczeniem i wysokimi standardami obsługi klienta. Sprzedaje swoje produkty nie tylko na rynku polskim, ale również posiada wielu partnerów zagranicznych we Włoszech, w Szwecji, w Chinach, USA, Singapurze czy w Hong Kongu. Udana współpraca z nimi oraz wieloletnie prace nad wdrażaniem najnowszych technologii pozwoliły firmie na opracowanie nowoczesnego elektrochemicznego alkomatu o zastosowaniu profesjonalnym. Z biegiem czasu Alkohit wprowadzało kolejne testery pod własną marką, które są wykorzystywane przez funkcjonariuszy policji oraz przez różnych odbiorców w wielu krajach Unii Europejskiej.

Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów