CODT400 Gaz Testowy do Czujników Czadu

CODT400 Gaz Testowy

Nowy produkt

Zestaw przeznaczony do testowania czujników tlenku węgla i czujników dymu tytoniowego. Umożliwia proste i szybkie sprawdzenie reakcji czujników na gaz testowy. Nie powoduje korozji elementów z tworzyw sztucznych, nie pozostawia plam oraz nie zanieczyszcza czujek.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,00 zł brutto

Więcej informacji

ALARM TEST - COZestaw testowy do czujników tlenku węgla (CO) i czujników dymu tytoniowego.

ZATOSOWANIE

Zestaw przeznaczony do testowania czujników tlenku węgla i czujników dymu tytoniowego. Umożliwia proste i szybkie sprawdzenie reakcji czujników na gaz testowy. Nie powoduje korozji elementów z tworzyw sztucznych, nie pozostawia plam oraz nie zanieczyszcza czujek. Stosowany zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi nie zagraża zdrowiu ludzi i zwierząt domowych. Czas wykonania próby ok. 2-3 minuty – czujniki czadu oraz poniżej 1 minuty – czujniki dymu tytoniowego. Jedna puszka wystarcza na około 10 testów.

Polecany dla: służb technicznych, zakładów kominiarskich, firm zajmujących się sprzedażą i montażem czujników tlenku węgla i dymu tytoniowego oraz osób prywatnych posiadających wyżej wymienione urządzenia.

Pojemność 400 ml

 

Główne zalety:zalety.png

 • Prosty i wygodny sposób użycia
 • Wysoka wydajność, do dziesięciu testów
 • Całkowicie bezpieczny w użyciu
 • Nie powoduje korozji żadnych elementów czujnika
 • Do wykonania testu nie jest wymaganie stosowanie dodatkowego osprzętu

 

Opinie

Oceń 
2019-07-10

Tylko do domowych czujników

Ten gaz nie nadaje się do profesjonalnych testów ani potwierdzania czy urządzenie jest sprawne. Z definicji po naciśnięciu spray'u gaz wydobywający się z niego zostaje rozrzedzony w powietrzu. Tym samym nie wiadomo jakie stężenie jest podawane na detektor. Ten gaz można wykorzystywać do sprawdzenia czy detektor w ogóle reaguje na tlenek węgla, ale nie jest to miarodajny test pokazujący czy detektor jest sprawny. Do tego służą gazy wzorcowe podawane w określony dla danego modelu sposób.

  Oceń 
  2016-09-16

  super!

  Sprawdza się wspaniale. Działa bez problemu, opis zgadza się z towarem, naprawdę świetna sprawa. Sprawdzenie reakcji faktycznie przebiega naprawdę łatwo i szybko. Pozwolę sobie nawet powiedzieć, że jest najlepszy na rynku. Polecam gorąco.

   Oceń 
   2016-09-14

   Warto

   Sama mam takiw domu ponieważ strasznie boję się zaczadzenia a jak wiadomo czad jest bezwonny wiec uspokoja mnie to kiedy mogę wziąć i sprawdzić i mieć pewność, że mój czujnik jest w 100 % sprawny. Wiele nie kosztuje a ma sie komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa

    Oceń 
    2016-08-28

    Pomocne urządzenie

    Rozważałam zakup tego produktu, gdyż ułatwił by mi moje lęki, bo ostatnio dużo słyszę o zadzaczeniu, z tym urządzeniem szybko bym wykryła czy wszystko jest w porządku.

     Oceń 
     2016-08-20

     Polecam

     Niezbędny, jeśli użytkujemy czujniki tlenku czy dymu - bardzo wydajny i szybko sprawdza nasze urządzenia. Polecam, tym bardziej że ciężko kupić go w sprzedaży stacjonarnej

      Oceń 
      2016-08-14

      warto

      produkt godny uwagi w takiej cenie nigdzie się takiego nie kupi! Jestem bardzo zadowolona . Na szczęście mój czujnik działał ale warto sprawdzać;)

       Oceń 
       2016-08-12

       fajny produkt

       Własnie nie wiedziałem czy mój czujnik działa a przecież nie chciałem zadymić mieszkania ;) Znajomy mi polecił, kupiłem produkt, spróbowałem i wiem, że czujnik był do wymiany. przynajmniej można było postawić szybką diagnozę.

        Oceń 
        2016-07-08

        Gaz testowy

        Świetny produkt !!! Dzięki niemu zawsze mogę sprawdzić czy czujnik działa poprawnie.

         Napisz swoją opinię!

         Write a review

         CODT400 Gaz Testowy do Czujników Czadu

         CODT400 Gaz Testowy do Czujników Czadu

         Zestaw przeznaczony do testowania czujników tlenku węgla i czujników dymu tytoniowego. Umożliwia proste i szybkie sprawdzenie reakcji czujników na gaz testowy. Nie powoduje korozji elementów z tworzyw sztucznych, nie pozostawia plam oraz nie zanieczyszcza czujek.

         Produkty powiązane