CODT400 Gaz Testowy do Czujników Czadu

CODT400 Gaz Testowy

Nowy produkt

Zestaw przeznaczony do testowania czujników tlenku węgla i czujników dymu tytoniowego. Umożliwia proste i szybkie sprawdzenie reakcji czujników na gaz testowy. Nie powoduje korozji elementów z tworzyw sztucznych, nie pozostawia plam oraz nie zanieczyszcza czujek.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,00 zł brutto

Więcej informacji

ALARM TEST - COZestaw testowy do czujników tlenku węgla (CO) i czujników dymu tytoniowego.

ZATOSOWANIE

Zestaw przeznaczony do testowania czujników tlenku węgla i czujników dymu tytoniowego. Umożliwia proste i szybkie sprawdzenie reakcji czujników na gaz testowy. Nie powoduje korozji elementów z tworzyw sztucznych, nie pozostawia plam oraz nie zanieczyszcza czujek. Stosowany zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi nie zagraża zdrowiu ludzi i zwierząt domowych. Czas wykonania próby ok. 2-3 minuty – czujniki czadu oraz poniżej 1 minuty – czujniki dymu tytoniowego. Jedna puszka wystarcza na około 10 testów.

Polecany dla: służb technicznych, zakładów kominiarskich, firm zajmujących się sprzedażą i montażem czujników tlenku węgla i dymu tytoniowego oraz osób prywatnych posiadających wyżej wymienione urządzenia.

Pojemność 400 ml

 

Główne zalety:zalety.png

  • Prosty i wygodny sposób użycia
  • Wysoka wydajność, do dziesięciu testów
  • Całkowicie bezpieczny w użyciu
  • Nie powoduje korozji żadnych elementów czujnika
  • Do wykonania testu nie jest wymaganie stosowanie dodatkowego osprzętu

 

Opinie

Oceń 
2019-07-10

Tylko do domowych czujników

Ten gaz nie nadaje się do profesjonalnych testów ani potwierdzania czy urządzenie jest sprawne. Z definicji po naciśnięciu spray'u gaz wydobywający się z niego zostaje rozrzedzony w powietrzu. Tym samym nie wiadomo jakie stężenie jest podawane na detektor. Ten gaz można wykorzystywać do sprawdzenia czy detektor w ogóle reaguje na tlenek węgla, ale nie jest to miarodajny test pokazujący czy detektor jest sprawny. Do tego służą gazy wzorcowe podawane w określony dla danego modelu sposób.

Oceń 
2016-09-16

super!

Sprawdza się wspaniale. Działa bez problemu, opis zgadza się z towarem, naprawdę świetna sprawa. Sprawdzenie reakcji faktycznie przebiega naprawdę łatwo i szybko. Pozwolę sobie nawet powiedzieć, że jest najlepszy na rynku. Polecam gorąco.

Oceń 
2016-09-14

Warto

Sama mam takiw domu ponieważ strasznie boję się zaczadzenia a jak wiadomo czad jest bezwonny wiec uspokoja mnie to kiedy mogę wziąć i sprawdzić i mieć pewność, że mój czujnik jest w 100 % sprawny. Wiele nie kosztuje a ma sie komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa

Oceń 
2016-08-28

Pomocne urządzenie

Rozważałam zakup tego produktu, gdyż ułatwił by mi moje lęki, bo ostatnio dużo słyszę o zadzaczeniu, z tym urządzeniem szybko bym wykryła czy wszystko jest w porządku.

Oceń 
2016-08-20

Polecam

Niezbędny, jeśli użytkujemy czujniki tlenku czy dymu - bardzo wydajny i szybko sprawdza nasze urządzenia. Polecam, tym bardziej że ciężko kupić go w sprzedaży stacjonarnej

Oceń 
2016-08-14

warto

produkt godny uwagi w takiej cenie nigdzie się takiego nie kupi! Jestem bardzo zadowolona . Na szczęście mój czujnik działał ale warto sprawdzać;)

Oceń 
2016-08-12

fajny produkt

Własnie nie wiedziałem czy mój czujnik działa a przecież nie chciałem zadymić mieszkania ;) Znajomy mi polecił, kupiłem produkt, spróbowałem i wiem, że czujnik był do wymiany. przynajmniej można było postawić szybką diagnozę.

Oceń 
2016-07-08

Gaz testowy

Świetny produkt !!! Dzięki niemu zawsze mogę sprawdzić czy czujnik działa poprawnie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

CODT400 Gaz Testowy do Czujników Czadu

CODT400 Gaz Testowy do Czujników Czadu

Zestaw przeznaczony do testowania czujników tlenku węgla i czujników dymu tytoniowego. Umożliwia proste i szybkie sprawdzenie reakcji czujników na gaz testowy. Nie powoduje korozji elementów z tworzyw sztucznych, nie pozostawia plam oraz nie zanieczyszcza czujek.

Produkty powiązane