Drager 5000 Alkomat przesiewowy bezustnikowy + Kalibracje + Certyfikat

Drager 5000

Nowy produkt

Dräger Alcotest®5000 to szybki alkomat przesiewowy. Niezawodny i bezawaryjny alkomat do szybkich
testów dużej ilości osób. Przeznaczony dla policji oraz większych firm. Alkomat
Drager 5000 jest przystosowany do wykonywania wielu pomiarów w krótkim czasie.

Więcej szczegółów

2 192,00 zł brutto

Więcej informacji

JAKOŚĆ I PRECYZJA

 

Alkomat przesiewowy Draeger 5000 to profesjonalne urządzenie wylansowane przez rzetelną niemiecką firmę. Jest to sprzęt pomiarowy, który pomoże w przeprowadzeniu pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, a tym samym w podjęciu decyzji o prowadzeniu samochodu. 

Prezentowane urządzenie to wysokiej jakości alkotest wyposażony w sensor elektrochemiczny z najwyższej półki o nazwie 1/4'' Drager Sensor. Ogromną zaletą jest także możliwość wyświetlania wyniku na dwa sposoby. Urządzenie informuje bowiem użytkownika o rezultatach pomiarowych zarówno na przejrzystym i czytelnym wyświetlaczu LCD, jak i również za pomocą diody LED.

 

PROSTA OBSŁUGA

 

Korzystanie z alkomatu jest także niezwykle proste i intuicyjne. Już po jednej sekundzie od włączenia jest on gotowy do pracy, a wynik uzyskuje się już po dwóch sekundach od rozpoczęcia pomiaru. Następnym istotnym ułatwieniem jest licznik przeprowadzonych badań, dzięki któremu wiemy, ile testów już zostało wykonane. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia późniejszej kalibracji alkotestu oraz dbałości o jego prawidłowe funkcjonowanie.


Obsługę sprzętu Draeger 5000 ułatwia również sygnalizacja dźwiękowa, dzięki której użytkownicy otrzymują powiadomienie o początku i końcu pomiaru oraz o rozładowaniu baterii, czy uszkodzeniu sensora elektrochemicznego. Proponowany alkomat przesiewowy Draeger 5000 automatycznie bez konieczności jego wyłączania przechodzi w tryb czuwania, jeżeli pozostaje on w stanie spoczynku. Wszystko dzięki funkcji trybu automatycznego.

 

SZEROKI ZAKRES DZIAŁANIA

 

Alkomat ten przeszedł liczne testy i na ich podstawie stwierdzono, iż może bez problemu działać w temperaturze od -15 aż do +50 stopni Celsjusza. Jest to ogromy plus, ponieważ do tej pory tylko nieliczne urządzenia były w stanie pomóc w uzyskaniu rzetelnego pomiaru w tak szerokim zakresie temperatur. Co do temperatury przechowywania tegoż urządzenia, nie ulegnie ono żadnym uszkodzeniom nawet przy -20 do +70 stopni Celsjusza.


Sprzęt pomiarowy Draeger 5000 jest kompaktowy, mieści się w kieszeni, można więc mieć go zawsze przy sobie. Dzięki temu badanie można przeprowadzić w każdym miejscu o dowolnej porze. Wiarygodne wyniki uzyska się więc wszędzie, zarówno po spotkaniach biznesowych, jak i na rodzinnych przyjęciach. Z tego sprzętu skorzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy i instytucje, które cenią sobie troskę o dobro i bezpieczeństwo pracowników, ponieważ dzięki pomocy tego alkotestera można wykonać bardzo wiele badań w istotnie krótkim czasie, co jest wielką zaletą dla osób ceniących sobie godziny pracy.

 

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

 
Alkotester niemieckiej firmy omawiany powyżej jest urządzeniem zasilanym za pomocą trzech baterii alkalicznych AAA. Wszystkie jego funkcje obsługiwane są jednym przyciskiem, a szybkość i sprawność przeprowadzania badań stawia konkurencję pod bardzo dużym znakiem zapytania.
Produkt niemieckiej firmy Draeger 5000 cechuje ergonomiczność oraz wytrzymałość. Trwała obudowa nie niszczy się tak szybko, jak inne modele w tym zakresie cenowym, w dodatku sprzęt ten jest poręczny i prosty w obsłudze. Alkomat o nowoczesnym i przyjaznym wyglądzie wzbudza pozytywny odbiór zarówno pośród mężczyzn, jak i kobiecej klienteli. Ogromne zainteresowanie tymże urządzeniem powoduje również możliwość szybkiego montażu ustnika wielorazowego.


Decydując się na zakup alkomatu przesiewowego Draeger 5000 otrzymuje się zestaw trzech ustników, instrukcję w języku polskim, trzy baterie alkaliczne, kartę gwarancyjną oraz certyfikat potwierdzający skalibrowanie urządzenia w dniu jego zakupu przez użytkownika. Inwestycja w profesjonalny alkotest firmy Drager to inwestycja na długie lata i gwarancja zadowolenia.

Opinie

Napisz opinię

Drager 5000 Alkomat przesiewowy bezustnikowy + Kalibracje + Certyfikat

Drager 5000 Alkomat przesiewowy bezustnikowy + Kalibracje + Certyfikat

Dräger Alcotest®5000 to szybki alkomat przesiewowy. Niezawodny i bezawaryjny alkomat do szybkich
testów dużej ilości osób. Przeznaczony dla policji oraz większych firm. Alkomat
Drager 5000 jest przystosowany do wykonywania wielu pomiarów w krótkim czasie.

Produkty powiązane