Alkomat do Telefonu BACtrackMobile

Nowy produkt

BACtrackMobile to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. BACtrackMobile wskazuje wyniki pomiaru z dokładnością do 0.01‰, w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

389,00 zł brutto

Więcej informacji

BACtrackMobile

BACtrackMobile to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. BACtrackMobile wskazuje wyniki pomiaru z dokładnością do 0.01‰, w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰.

BACtrackMobile to obecnie jedyny alkomat, który dzięki wbudowanej technologii Bluetooth 4.0 współpracuje z smartphonem. Daje to możliwość dokładnej analizy wszystkich wykonanych pomiarów oraz umożliwia udostępnienie wyniku innym osobom. BACtrackMobile należy to najlepszych alkomatów dostępnych na rynku w grupie cenowej do 1000pln. Model ten współpracuje z iPhone 4, 4S, 5, 5S lub telefonami z systemem Andriod 4.3.

 

Tester bazuje na wyjątkowo dokładnym i stabilnym czujniku elektrochemicznym XtendTM  zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu alkomatu. Dzięki nowemu sensorowi technologia „policyjna” może trafić w ręce zwykłego użytkownika.

 

Koszty eksploatacji i kalibracja

Żywotność czujnika to ponad 1000 pomiarów! Kalibracja nie jest konieczna tak często jak w przypadku niższej klasy alkomatów.

BACtrackMobile po dokonaniu pomiaru przesyła dane na smartphon, na którego wyświetlaczu  pojawia się wynik. Dedykowana do alkomatu aplikacja zapamiętuje całkowitą liczbę wykonanych pomiarów oraz daje możliwość szczegółowej analizy wszystkich historycznych wyników. Ponadto pomiary z alkomatu mogą być udostępnione innym po wyrażeniu zgody.

Wynik z badania można udostępnić w formie wiadomości tekstowej (text message) wraz z wynikiem przesłany zostanie jednorazowy link URL, który zawiera wynik, datę testu, dokładną godzinę badania, lokalizację a nawet zdjęcie jeśli zostało dodane do robionego testu. Informacja może być również upubliczniona na Facebook lub Twitter albo anonimowo poprzez stronę internetową BACtrack WoldView live,  gdzie można dzielić się wynikami w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami na świecie.

   

Samokontrola poprawności działania

Oprogramowanie BACtrackMobile potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. BACtrackMobile posiada również kontrolę przepływu powietrza, aby zapewnić odpowiednią pojemność badanej próbki.

Wygoda i ergonomia

Alkomat BACtrackMobile został zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkownika. Jest kompaktowy, bez wystających elementów. Alkomat jest lekki i mieści się w każdej kieszeni. Tester zasilany jest wbudowanym akumulatorem co ułatwia codzienną eksploatację i przyczynia się do ochrony środowiska.Specyfikacja techniczna :

Rodzaj i liczba baterii                                :        Akumulator ładowany za pomocą dołączonego kabla mikro USB

Rodzaj sensora                                        :         XtendTM elektrochemicznym

Dokładność prezentowanego wyniku          :         0.01 ‰

Możliwość kalibracji                                  :         tak

Liczba ustników w komplecie                     :         3

Precyzja pomiaru                                     :         10% +/- 0.10‰BAC przy 1.0‰BAC

Wymaga ustnika                                      :         nie

Waga netto                                              :         98g

Wymiary produktu                                   :         98 x 48 x 16mm

Zakres pomiaru                                       :         0.00-4.00‰

Łączność                                                 :         Bluetooth 4.0

Kompatybilny z                                        :         iPhone 4, 4S, 5, 5S 6S lub telefonami z Andriod 4.3

 

Opinie

Oceń 
2017-11-30

Mieciu

Kupiłem ten alkomat pół roku temu, funkcja z bluetooth jest bardzo wygodna, polecam każdemu.

Oceń 
2016-05-24

rewelacja

Zajefajny alkomat na imprezę, mecz. Sam go używam i jestem bardzo z niego zadowolony. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na ten alkomat.

Oceń 
2016-05-24

dobry alkomat na prezent

Kupiłem ten alkomacik do telefonu jako prezent. Dziewczyna jest zadowolona. Polecam ten sprzęt dla każdej osoby która chce wiedzieć na czym stoi.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat do Telefonu BACtrackMobile

Alkomat do Telefonu BACtrackMobile

BACtrackMobile to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. BACtrackMobile wskazuje wyniki pomiaru z dokładnością do 0.01‰, w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰.

Produkty powiązane