Tylko online

Alkomat ALKOHIT X5

alkohit x5

Nowy produkt

Oferujemy Państwu tester trzeźwości, który posiada bardzo wysokie parametry, a przy tym jest prosty w obsłudze i ergonomiczny. To analizator Alkohit X5, z rodziny prostych alkomatów mających wbudowany sensor elektrochemiczny marki Alkohit®.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

429,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Chiny

Więcej informacji

ALKOHIT X5

Oferujemy Państwu tester trzeźwości, który posiada bardzo wysokie parametry, a przy tym jest prosty w obsłudze i ergonomiczny. To analizator Alkohit X5, z rodziny prostych alkomatów mających wbudowany sensor elektrochemiczny marki Alkohit®. Wyposażony został w czytelny ekran, wyświetlający wyniki z dokładnością do jednej tysięcznej. O poprawności wyników decyduje wysokiej jakości komórka pomiarowa.

Alkomat Alkohit X5 został umieszczony przez producenta w niewielkiej, ale solidnej obudowie, której nadano atrakcyjny kształt. Ma ona wyraziste linie i modny design. Obudowa została wykonana z tworzywa ABS, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i chroni wnętrze urządzenia przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Na zewnątrz tworzywo zostało pokryte niewielką warstwą delikatnej gumy, która jest odporna na zarysowania i ułatwia użytkowanie w praktyce alkomatu. Dzięki niej urządzenie zachowa swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Dla kogo?

Prezentowany alkomat Alkohit X5 adresowany jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, ale wymagających od testera dokładnych, powtarzalnych i zgodnych z rzeczywistym stanem trzeźwości użytkownika pomiarów. Przy wysokiej dokładności wyników, alkomat Alkohit X5 ma nadal bardzo przystępną cenę. Klientom na pewno spodoba się ergonomiczny charakter urządzenia i jego niepowtarzalna estetyka.

Dlaczego warto?

Prócz dokładnego sensora pozwalającego na uzyskiwanie dokładnych wyników pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, alkomat Alkohit X5 posiada znacznie więcej zalet. Wyposażony został w specjalny system kontrolujący poprawność wdmuchiwania powietrza i pobrania próbki do analizy. Nie ma możliwości, aby użytkownik „zaciągnął” się powietrzem z alkomatu. Urządzenie ma sygnalizację dźwiękową, która informuje o rozpoczęciu i zakończeniu wdmuchiwania powietrza oraz wskaźnik rozładowania baterii. Aby oszczędzać energię, alkomat Alkohit X5 samoczynnie się wyłącza, jeśli przez pewien czas nie jest używany. Posiada pamięć 5-ciu ostatnich wyników pomiarów.

Co klient otrzyma?

Kupując zestaw z alkomatem Alkohit X5, klient otrzymuje pudełko kartonowe, w którym znajduje się:

 • alkomat Alkohit X5,
 • bateria 9V,
 • komplet 5 sztuk ustników, zapakowanych w sposób higieniczny, każdy osobno,
 • pokrowiec na alkomat,
 • instrukcja obsługi w języku polskim, zawierająca mapę limitów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu obowiązujących w poszczególnych krajach europejskich,
 • karta gwarancyjna z dokumentem potwierdzającym kalibrację urządzenia i parametrami kalibracyjnymi.

Urządzenie standardowo jest skalibrowane w ‰, nie ma jednak żadnego problemu, aby na życzenie klienta skalibrować je także w mg/L.

Uwaga! Alkomat może być sprzedany w estetycznej i trwałej walizeczce aluminiowej. Będzie wówczas idealnie nadawał się na prezent. Każdy model alkomatu posiada pokrowiec chroniący go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.
Zalety alkomatu Alkohit X5:

 • wysoka dokładność pomiarowa, dzięki zastosowaniu elektrochemicznych czujników, które również znajdują się w alkomatach policyjnych, z gwarancją na sensor DKD,
 • atrakcyjna cena, w stosunku do jakości urządzenia,
 • powtarzalność, wiarygodność i stabilność pomiarów w czasie,
 • czytelny, podświetlany wyświetlacz, dający możliwość poprawnego odczytania wyników pomiaru nawet w nocy czy przy słabym oświetleniu,
 • prostota obsługi, zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych,
 • łatwe zakładanie ustnika,
 • ustnik z blokadą uniemożliwiającą zaciągnięcie się przez badanego powietrzem z alkomatu,
 • wytrzymała obudowa wykonana z wysokogatunkowego tworzywa ABS,
 • pneumatyczny system podawania próbki powietrza na czujnik,
 • system kontroli jakości działania alkomatu potwierdzony dokumentem kalibracji producenta,
 • unikalny numer seryjny alkomatu,
 • długa żywotność czujnika,
 • system kontroli długości pomiaru próbki powietrza do badania, sygnalizowany dźwiękowo.

Marka Alkohit® jest doskonale znana na rynku alkomatów na całym świecie. Pochodzi z Europy i gwarantuje swoim klientom, że we wszystkich swoich urządzeniach instaluje wyłącznie sprawdzone, pochodzące z Europy lub Ameryki płytki sensorowe. Można mieć 100 procentową pewność co do ich wysokiej jakości i stabilności pomiarów. Nigdy nie znajdziemy w alkomatach Alkohit® chińskich czujników.

Ważne!

Każdy użytkownik alkomatu marki Alkohit® ma możliwość w dowolnym momencie wymienić swój dotychczasowy tester trzeźwości na zupełnie nowy model, a opłata związana z zamianą jest atrakcyjna i ustalana indywidualnie.

Opinie

Oceń 
2016-05-15

Fajny model!

Ogromnym atutem tego konkretnego alkomatu jest to, że niewykonywanie kalibracji nie powoduje utraty gwarancji. Poza tym cena jest przystępna. Idealny pomysł na prezent. Ja akurat kupowałem dla siebie.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat ALKOHIT X5

Alkomat ALKOHIT X5

Oferujemy Państwu tester trzeźwości, który posiada bardzo wysokie parametry, a przy tym jest prosty w obsłudze i ergonomiczny. To analizator Alkohit X5, z rodziny prostych alkomatów mających wbudowany sensor elektrochemiczny marki Alkohit®.

Produkty powiązane