Wyprzedaż!
Przesuń myszką

Tylko online

Alkomat ALKOHIT X3

alkohit x3

Nowy produkt

Alkohit® to znakomita seria alkomatów, które pozwalają na szybki pomiar zawartości alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu. Sprawnie działającym analizatorem należącym do rodziny tej marki jest Alkohit X3. Jego atut stanowią niewielkie wymiary i prostota obsługi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

339,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Chiny

Więcej informacji

Alkohit X3

Alkohit® to znakomita seria alkomatów, które pozwalają na szybki pomiar zawartości alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu. Sprawnie działającym analizatorem należącym do rodziny tej marki jest Alkohit X3. Jego atut stanowią niewielkie wymiary i prostota obsługi.

Producent zagwarantował w przypadku analizatora Alkohit X3, że zapewni on dokładne, a przy tym będzie niezawodnie pracował przez wiele lat. Prostota obsługi alkomatu Alkohit X3, zgodna z zasadami ergonomii w połączeniu z dodatkowymi funkcjami, odpowiada na wyzwania stawiane przed takimi testerami przez użytkowników. Na podstawie wieloletnich doświadczeń i sugestii samych klientów firma Alkohit® stworzyła alkomat, który wyróżnia się wśród innych urządzeń tej samej klasy.

Udzielana jest gwarancja do 2 lat na sensor oraz do 5 lat na urządzenie, co dobitnie świadczy o jakości analizatora. Do jego atutów zalicza się pamięć 5 ostatnich pomiarów, alarm dźwiękowy i wizualny, w postaci podświetlenia na czerwono wyników przekraczających 0,200‰, a także licznik przeprowadzonych pomiarów. Ponadto Alkohit X3 ma funkcję automatycznej dezaktywacji w razie braku aktywności, możliwość zmiany jednostek pomiarowych, a przy tym niewielkie wymiary i wagę. Obudowa, w której zmieszczono podświetlany wyświetlacz i czuły sensor, jest odporna na zarysowania, dzięki pokryciu jej delikatną warstwą gumy. Alkohit X3 znakomicie sprawdzi się jako mobilny tester trzeźwości.

Dla kogo?

Alkomat Alkohit X3 dedykowany jest przede wszystkim kierowcom, którzy chcą zawsze mieć pewność, że ich stan trzeźwości pozwala na prowadzenie pojazdów mechanicznych. Badanie się alkomatem zawsze wtedy, gdy podejrzewa się promile w wydychanym powietrzu, będzie przejawem rozsądnego myślenia i może zapobiec nawet tragedii na drodze. Alkohit X3 zapewni użytkownikom indywidualnym szybkość pomiaru, przystępną cenę, stabilność uzyskiwanych wyników i wiarygodność. To poręczne urządzenie zmieści się w schowku samochodu i zawsze może być pod ręką, kiedy zajdzie potrzeba dokonania analizy trzeźwości kierowcy czy innych osób.

Co otrzymujemy w zestawie?

Kupując zestaw alkomatu Alkohit X3, klient otrzymuje:

 • analizator Alkohit X3,
 • baterie 2 szt. AAA 1,5V,
 • 5 szt. ustników - każdy pakowany osobno, w higienicznych opakowaniach,
 • estetyczny pokrowiec na alkomat,
 • instrukcję obsługi zawierającą mapę limitów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu we wszystkich europejskich krajach,
 • kartę gwarancyjną, wraz z parametrami kalibracyjnymi oraz dokumentem potwierdzającym kalibrację urządzenia.

Standardowo alkomat Alkohit X3 jest skalibrowany w ‰, choć na życzenie klienta producent może go skalibrować także w mg/L.

Zamiast estetycznego etui, w które standardowo jest zapakowany Alkohit X3 i dostarczany do klienta, można zamówić urządzenie pomiarowe w walizeczce aluminiowej, która będzie solidnym zabezpieczeniem dla alkomatu i będzie idealnie nadawała się na prezent dla bliskich.

Program darmowej kalibracji

Alkomaty Alkohit X3 są objęte bezpłatnym programem kalibracyjnym - Kalibracja bez Limitu. Dla klienta oznacza to, że w okresie trwania ogólnej gwarancji może oddać swój analizator do serwisu, gdzie zostanie on poddany darmowej kalibracji. W okresie pierwszych 12 miesięcy od chwili dokonania zakupu można wykonać dowolną ilość kalibracji.

Takie działania są przeprowadzane z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie symulatorów firmy GUTH, w nowoczesnych laboratoriach bezpośrednio u producenta. Najnowsze narzędzia kalibracji gwarantują precyzyjne ustawienie wszystkich parametrów alkomatu Alkohit X3.

Największe zalety urządzenia

 • wysoka precyzja pomiaru, dzięki zastosowaniu sensora elektrochemicznego, który wykorzystywany jest również w alkomatach policyjnych, z gwarancją na sensor DKD,
 • powtarzalne, stabilne i rzeczywiste wyniki za każdym razem,
 • zastosowanie najnowszych czujników pomiarowych, o wydłużonej żywotności,
 • atrakcyjna cena w porównaniu z oferowaną dokładnością pomiarów,
 • prostota obsługi, zarówno dla użytkowników prawo, jak i leworęcznych,
 • podświetlany, czytelny wyświetlacz, pozwalający na odczytanie wyników pomiaru także w nocy lub przy słabym oświetleniu,
 • łatwość w zakładaniu i demontowaniu ustników,
 • licznik pomiarów,
 • ustniki wyposażone w blokadę niepozwalającą na zaciągnięcie się powietrzem z alkomatu,
 • unikalny numer seryjny urządzenia,
 • system kontroli jakości, potwierdzony za pośrednictwem dokumentu kalibracji od producenta,
 • system kontroli długości pomiaru, wraz z sygnałem dźwiękowym,
 • pneumatyczny system podawania próbki oddechu na czujnik,
 • odporny, wysokogatunkowe tworzywo ABS tworzące obudowę urządzenia.

We wszystkich modelach testerów trzeźwości Alkohit montowane są wyłącznie sprawdzone, europejskie lub amerykańskie czujniki - płytki sensorowe. Zapewniają one jakość i stabilność dokonywanych pomiarów. Nie są to niskiej jakości płytki pochodzenia chińskiego.

Uwaga!

Nowi i obecni użytkownicy alkomatów marki Alkohit® mogą w dowolnym momencie, po dokonaniu ustalonej indywidualnie dodatkowej opłaty, wymienić swój dotychczasowy analizator na nowy.

 

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2016-06-12

  Dla mnie extra!

  Pełna informacja o statusie zamówienia i sprawna jego realizacja zgodnie z terminami podanymi na stronie. Alkomat ALKOHIT X3 dotarł na czas. Był już przez nas testowany i to nie raz.

  Oceń 
  2016-04-16

  alkohit x3

  cena do jakości = ok. Sprawdza się jako osobisty i w małej firmie

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alkomat ALKOHIT X3

  Alkomat ALKOHIT X3

  Alkohit® to znakomita seria alkomatów, które pozwalają na szybki pomiar zawartości alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu. Sprawnie działającym analizatorem należącym do rodziny tej marki jest Alkohit X3. Jego atut stanowią niewielkie wymiary i prostota obsługi.

  BLOG

  Produkty powiązane