Alkomat AlcoFind DA-7000 z certyfikatem adiustacji

DA-7000

Nowy produkt

Prezentowany alkomat AlcoFind DA- 7000 to produkt o szerokiej skali pomiarowej, którego zakres wynosi od 0,00 aż do 4,00 promili. Jeśli natomiast chodzi o dokładność wykonywanych pomiarów, wynik określany jest do części setnych promila.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

157,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat AlcoFind DA- 7000 to urządzenie, które jest niezwykle atrakcyjne ze względu na jego praktyczność i funkcjonalność połączoną z niską, dostępną na każdą kieszeń ceną. Można go polecić każdemu, kto bierze odpowiedzialność za swoje czyny na drodze, a tym samym chce mieć absolutną pewność, iż może usiąść za kierownicą pojazdu. Produkt ten sprawdzi się zarówno w przypadku Klientów indywidualnych, jak i w zakładach pracy, które stawiają sobie za obowiązek niedopuszczanie nietrzeźwych pracowników do wykonywanych przez nich czynności.

Prezentowany alkomat AlcoFind DA- 7000 to produkt o szerokiej skali pomiarowej, którego zakres wynosi od 0,00 aż do 4,00 promili. Jeśli natomiast chodzi o dokładność wykonywanych pomiarów, wynik określany jest do części setnych promila. Takie parametry pozwalają na uzyskanie rzetelnych wyników, na których z pewnością zależy każdemu odpowiedzialnemu za siebie i innych uczestników ruchu kierowcy.

To jednak nie koniec możliwości, które oferuje AlcoFind DA – 7000. Sprzęt ten wiernie odzwierciedla zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Co jednak ważne, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym alkomat wyposażono w funkcje diagnostyczne. W ten sposób każdy użytkownik może być pewnym, iż alkotester będzie na bieżąco monitorował swoją pracę i swoje działanie. Urządzenie posiada także wbudowaną funkcję informowania o potrzebie wykonania kalibracji. To spore ułatwienie, które pozwoli skalibrować sprzęt bez obaw o to, że będziemy korzystali z alkomatu fałszującego wyniki. Nie trzeba będzie również osobiście monitorować liczby wykonanych pomiarów, czy czasu, który pozostał do wykonania kolejnej kalibracji. Urządzenie zadba o to samodzielnie.

Urządzenie jest poręczne i kompaktowe. Mierzy sobie zaledwie 122 x 58 x 22 mm, a jego waga to jedyne 115g. Można więc zawsze mieć je przy sobie. Co więcej, wyposażono je w klarowny wyświetlacz LED, dzięki któremu odczytanie każdego wyniku nie będzie sprawiało najmniejszych problemów, w tym również osobom po spożyciu alkoholu.

Urządzenie zostało wyposażone w sensor półprzewodnikowy, dzięki któremu pomiary są dokładne i zadowolą Użytkowników indywidualnych, którzy pragną mieć świadomość wysokości stężenia alkoholu w wydychanym przez siebie powietrzu. To z pewnością ogromny atut, kiedy wystarczy sięgnąć po sprawdzone i proste w obsłudze urządzenie, a już po chwili cieszyć się rzetelnym pomiarem. By mieć gwarancję dokładności pomiarowej, temperatura otoczenia powinna wynosić od 0 do 40 stopni Celsjusza.

Do zasilania alkomatu wystarczą dwie baterie alkaliczne typu AA 1,5V. Nie trzeba zatem korzystać z żadnej ładowarki, urządzenie jest w pełni mobilne, można mieć je zawsze przy sobie. Gdy natomiast bateria ulega rozładowaniu, alkotester daje o tym znać z pomocą sygnału dźwiękowego. To bardzo pomocne, gdyż dzięki temu nie zaskoczy nas nagły brak zasilania urządzenia.

Jeżeli szukają Państwo kompaktowego i prostego w obsłudze alkomatu w przystępnej cenie, model AlcoFind DA – 7000 będzie z pewnością świetnym wyborem.

Opinie

Napisz opinię

Alkomat AlcoFind DA-7000 z certyfikatem adiustacji

Alkomat AlcoFind DA-7000 z certyfikatem adiustacji

Prezentowany alkomat AlcoFind DA- 7000 to produkt o szerokiej skali pomiarowej, którego zakres wynosi od 0,00 aż do 4,00 promili. Jeśli natomiast chodzi o dokładność wykonywanych pomiarów, wynik określany jest do części setnych promila.

Produkty powiązane