Alkomat AlcoFind PRO X5 + KALIBRACJE 12 miesięcy GRATIS! (Pro X-5)

Nowy produkt

AlcoFind Pro X-5  - jest najnowszym urządzeniem koreańskiego producenta DaTech. Wszystkie urządzenia z serii Pro są przeznaczone dla bardziej wymagających Klientów indywidualnych. 

Więcej szczegółów

439,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Korea
Częstotliwość kalibracji co 12 miesięcy lub 500 pomiarów

Więcej informacji

ALCOFIND PRO X-5

prox5.png Producent:
Alcofind

Sensor:
Elektrochemiczny

Program Darmowych Kalibracji:
12 miesięcy

Okres Gwarancji:
2 lata


Alkomat wskazuje ilość dni do kalibracji,

Urządznie blokuje się po upływie terminu kalibracji
- uniemożliwiając wykonanie pomiaru

ALCOFIND AF-35 PREMIUM

af35.png Producent:
Alcofind

Sensor:
Elektrochemiczny

Program Darmowych Kalibracji:
12 miesięcy

Okres Gwarancji:
Dożywotnia


Alkomat wskazuje ilość dni do kalibracji,

Urządzenie nie blokuje się po upływie terminu kalibracji
- można wciąż wykonanać pomiar


ZOBACZ TEN PRODUKTAlkomat Elektrochemiczny alcofind  Pro X-5

AlcoFind Pro X-5 - jest najnowszym urządzeniem koreańskiego producenta DaTech. Wszystkie urządzenia z serii Pro są przeznaczone dla bardziej wymagających Klientów indywidualnych. W alkomatach DaTech z serii Pro zastosowano specjalnie zaprojektowany sensor ze stopu platyny, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej precyzyjny.

Dodatkowo zminimalizowano możliwość uszkodzenia sensora. Zakres pomiarowy tego urządzenia to 0.00 do 5.00 promili. Cechuje go niezwykła precyzja pomiaru +/- 0.05‰ BAC przy 1‰ BAC.

Zestaw zawiera:

 • Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat Alcofind PRO X-5
 • Opakowanie
 • Zestaw baterii alkalicznych
 • Instrukcja w języku polskim
 • Ustniki wielorazowego użytku 2 szt
 • Eleganckie etui na alkomat
 • Kalibracja alkomatu przez okres 12 miesięcy w cenie!
 • Certyfikat Kalibracji wystawiany w dniu sprzedaży

Zobacz także

Zobacz także alkomat AF-35 lub AF-35 PREMIUM - są to bliźniacze alkomaty tego samego producenta. Do ich produkcji użyto tych samych podzespołów, a podstawowa różnica to kolorystyka. Dodatkowo na alkomat AF-35 otrzymasz 6 LAT GWARANCJI, a alkomat AF-35 PREMIUM otrzymasz z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ.

AF-35 PREMIUM

ZOBACZ AF-35

ZOBACZ AF-35 PREMIUMWiarygodność wskazań


W naszym specjalistycznym laboratorium mieszczącym się we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16H lok. 111, dokonujemy kalibracji powierzonych przez klientów alkomatów, przy użyciu cenionej na całym świecie amerykańskiej aparatury kalibracyjnej Guth Laboratories. Korzystamy z tzw. dedykowanych roztworów wzorcowych tejże firmy, co zapewnia pełną precyzję kalibracji, w zgodnie z najwyższymi standardami. Ponadto dysponujemy pełną paletą oryginalnych części zapasowych w przypadku konieczności naprawy, która przekraczałaby nieinwazyjną kalibrację.

Po kalibracji wydajemy klientom Certyfikat Kalibracji.

guth.pngGUTH LABORATORIES GWARANTUJE
NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆUsługa kalibracji realizowana dla naszych klientów odbywa się w pełni profesjonalnie i kończy się otrzymaniem Certyfikatu Kalibracji. Jest to gwarancja, że kalibracja została przeprowadzona profesjonalnie. Optymalizacji alkomatu dokonujemy z wykorzystaniem zaawansowanej technologii Guth Laboratories.

Alkomaty bez względu na typ i markę, wymagają dokonywania okresowej kalibracji. Przynajmniej raz na 6 miesięcy, średnio co 100-300 pomiarów, kalibruje się alkomaty półprzewodnikowe, zaś raz na 12 miesięcy, oraz maksymalnie co 500 pomiarów należy kalibrować alkomaty elektrochemiczne, w zależności co nastąpi jako pierwsze.

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2017-12-06

  ALCOFIND

  Blokada po roku jest beznadziejna. Alkomat jest na prawdę fajny i myślałem, że to mało istotna funkcja. Nie używałem sprzętu przez 2 miesiące, a kiedy go potrzebowałem nie chciał się włączyć.

  Oceń 
  2017-12-06

  POLECAM

  Alkomat PRO X-5 jest nowoczesnym urządzeniem z sensorem elektrochemicznym. Jego zakup był strzałem w dziesiątkę ( prawidłowe pomiary i stylowy wygląd). Jedyną jego wadą jest krótka 2 letnia gwarancja (porównując model AF35PREMIUM ma dożywotnią gwarancję).

  Oceń 
  2017-12-06

  DOBRY SPRZĘT

  Posiadam ten alkomat już jakiś czas. Dobrze wygląda i spełnia swoje funkcje, jednak za te pieniądze spodziewałam się lepszego sprzętu np. bez blokady po roku użytkowania. Dla mniej wymagających.

  Oceń 
  2017-12-06

  PRO X-5

  Na podstawie pozytywnych opinii z internetu zakupiłem alkomat PRO X-5. Na początku jego pomiary wydawały się bardzo wiarygodne, jednak po jakimś czasie zaczął szwankować. Na szczęście był na gwarancji, więc nie poniosłem dodatkowych kosztów.

  Oceń 
  2017-12-06

  Albert

  Nie polecam tego alkomatu. Zapomniałem wysłać go do kalibracji i zablokował się. W tej cenie można kupić alkotest bez blokady.

  Oceń 
  2017-05-17

  Alkomat AlcoFind PRO X5 + SERWIS 24 miesięcy GRATIS! (Pro X-5)

  ze względu na blokadę i brak możliwości dokonania pomiaru nie polecam tego modelu, zakupiłem w tym roku model AF-35 na tych samych podzespołach i przynajmniej się nie zablokuje.

  Oceń 
  2017-01-03

  Odradzam

  Ten alkomat może i jest dokładny, ale blokuje się po 12 mies. i w momencie kiedy jest potrzebny nie ma możliwości jego użycia. Dlatego zakupiłem AF-35 Premium i z nim nie ma problemu.

  Oceń 
  2016-10-14

  alkomat jak policyjny

  Kupiłem alkomat alcofind af35 który porównałem z policyjnym. Rewelacja różnica jaka była to 2 setki... Polecam ten model

  Oceń 
  2016-07-03

  alkomat elektrochemiczny

  Zakupiłem zamiennik af-35 lepiej wyszedł cenowo i w dodatku dali mi 6 lat gwarancji. Polecam ten model af35

  Oceń 
  2016-06-12

  OK!!

  Towar świetnej jakości. Polecam! Alkomat AlcoFind PRO X5 sprawdza się doskonale. Zakupy w tym sklepie były przyjemnością. Mają szybkie terminy realizacji, dobrze zapakowany towar.

  Oceń 
  2016-04-16

  pro x-5

  Zakupiłam ten alkomat elektrochemiczny na święta, chłopak jest zadowolony.

  Oceń 
  2016-04-16

  polecam!

  Polecam, serwis i sklep. Solidne podejście!

  Oceń 
  2016-04-16

  alkomat

  Jak na razie alkomat działa na 100 procent dokładnie (spr z innymi ) a już 2 miesiące używany .

  Oceń 
  2016-04-16

  dobry alkomat

  Kupiłem 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolony. Doskonały na ogniska czy inne wypady. Mały, dokładny i poręczny. Gorąco polecam.

  Oceń 
  2016-04-16

  Dobra reakcja!

  Zakupiłem na początku ten model przez internet po czym sprzedający zadzwonił do mnie i zaproponował mi zamiennik alcofind af-35 który jest prawie identyczny tylko różni się kolorem wyświetlacza. Polecam tą firmę za swoją uczciwość!

  Oceń 
  2016-04-16

  Tak trzymać

  Polecam sklep i sprzedawców oraz ich profesjonalne podejście, nowy alkomat skalibrowali mi na miejscu!

  Oceń 
  2016-04-16

  Super

  Polecam ten alkomat, zauważyłem że jest porównywalny z policyjnymi, moim zdaniem do prywatnego użytku wystarczy. Pozdrawiam sprzedających i życzę wielu klientów.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alkomat AlcoFind PRO X5 + KALIBRACJE 12 miesięcy GRATIS! (Pro X-5)

  Alkomat AlcoFind PRO X5 + KALIBRACJE 12 miesięcy GRATIS! (Pro X-5)

  AlcoFind Pro X-5  - jest najnowszym urządzeniem koreańskiego producenta DaTech. Wszystkie urządzenia z serii Pro są przeznaczone dla bardziej wymagających Klientów indywidualnych. 

  BLOG

  Produkty powiązane