Slide background
Slide background

ALKOMAT AF-35 PREMIUM

POLICYJNY SENSOR ELEKTROCHEMICZNY

DOŻYWOTNIA
GWARANCJA

WYKRYWA
TYLKO ALKOHOL

PLATYNOWY
SENSOR

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dowiedz się więcej na temat naszego serwisu alkomatów! Jak powstał ?

Opublikowano dnia: gru 27, 2016

Tags: jak powstał serwis alkomatów

Jak zbudować rokujący finansowo start-up?

W Polsce działa 2,5 tysiąca start-upów. Najwięcej jest ich skupionych w parkach naukowych – w samym Wrocławskim Parku Technologicznym działa blisko siedemdziesiąt tego typu innowacyjnych przedsiębiorstw. Działają w nich specjalne komisje, które oceniają biznesplany składane przez nowych przedsiębiorców. By odnieść sukces, wystarczy znaleźć ciekawy pomysł i zaproponować nietuzinkowy asortyment, na przykład nowatorski sprzęt detektywistyczny.

Po pierwsze: kapitał na własną działalność

Jednym z pierwszych i zarazem pierwszych pytań, pojawiających się w przypadku chęci rozpoczęcia działalności w inkubatorze przedsiębiorczości, jest kwestia związana z pozyskaniem środków na rozwój firmy. Jak się okazuje, jednym ze źródeł kapitału są środki UE w formie dotacji lub tzw. funduszu zalążkowego. Niemal co piąty start-up sięgnął po środki z zagranicznych dofinansowań, a co trzeci pojedynczy założyciel utrzymuje się wyłącznie z dotacji unijnych i środków własnych.

Po drugie: nieszablonowy asortyment

Lokalizatory GPS, szybkie wykrywacze narkotyków, mikrokamery umieszczane w zegarkach, internetowe platformy przeznaczone dośledzenia ludzi i mienia – to oferta skierowana do statystycznego Kowalskiego, z którą można zapoznać się w sklepie Mój Szpieg. To właśnie nietuzinkowy istarannie dobrany asortyment często jest jednym z kluczowych czynników pozwalających odnieść sukces na rynku.

Poza elektroniką czy IT, coraz większym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców cieszy się również informatyka śledcza. Spółki zakładane w tym sektorze nie tylko oferują innowacyjne oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo, ale także chronią systemy informatyczne przed wykradaniem danych lub przed atakami cyber terrorystów.

Zarówno sklep z profesjonalnym sprzętem detektywistycznym, jak i nowoczesnymi systemami informatycznymi, są zdecydowanie jednymi z ciekawszych pomysłów na własny biznes. 


http://www.strefabiznesu.gazetawroclawska.pl/artykul/firma-moj-szpieg-pomoze-zdobyc-dowody