Alco-Sensor IV CM

Nowy produkt

Alco-Sensor IV CM

Przenośny analizator wydechu przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz w samochodach (urządzenie zasilane baterią lub akumulatorem).

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5 999,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w USA

Więcej informacji

Alco-Sensor IV CM

Przenośny analizator wydechu przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz w samochodach (urządzenie zasilane baterią lub akumulatorem). Alco-Sensor IV CM jest podręcznym i łatwym w obsłudze analizatorem wydechu z pamięcią wykonanych pomiarów. Zasada działania jest oparta na elektrochemicznym utlenianiu alkoholu.

 

Główny elementem Alco-Sensora jest komórka pomiarowa, która przy prawidłowym użytkowaniu urządzenia powinna umożliwić wykonanie kilkudziesięciu tysięcy testów.

 

Jednostki pomiaru: mg/l

Zakres pomiaru: 0,00 – 2,00 mg/l*

Dokładność wskazań/Błąd: zgodny z OIML. Wyznaczany na podstawie wzorcowania.

 

Rodzaje pomiarów:

 

AUTOMATYCZNY (DOWODOWY) precyzyjny pomiar wdmuchiwanego powietrza za pomocą ustnika jednorazowego. Procedura ta uruchamiana jest w momencie rozpoczęcia wdmuchiwania powietrza bez możliwości ingerencji operatora.

 

MANUALNY (WSTĘPNY) Procedurę tą uruchamia operator i na wydruku testu znajduje się informacja, że test był przeprowadzony w trybie manualnym. Ten rodzaj testu przeznaczony jest dla osób utrudniających przeprowadzenie testu osób, które ucierpiały w kolizjach drogowych, osób nieprzytomnych lub do kontroli otoczenia.

 

Czas analizy: max. do 5 sekund

Minimalna objętość próbki: 1,2l (test dowodowy)*

Wynik: podawany w mg/l do dwóch miejsc po przecinku bez względu na rodzaj przeprowadzonego testu (automatyczny lub manualny).

 

Każdy Alco-Sensor IV CM z pamięcią posiada wbudowaną funkcję metrologiczną, która jest wymagana przy adjustacji urządzeń (według europejskich standardów OIML). Funkcja ta daje możliwość adjustacji urządzenia i odnotowywania tego faktu w pamięci Alco-Sensora IV.
W funkcji metrologicznej rozdzielczość wskazań wynosi 0,001 mg/l.

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2017-11-15

  Marek Warszawa

  Idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy pracują na zewnątrz. Dość drogi, ale bardzo praktyczny.

  Oceń 
  2016-06-12

  Bardzo opłacalny zakpu

  Bardzo opłacalny zakup.Urządzenie kosztowne, ale warto w nie zainwestować przy profesjonalnej działalności. U nas w klinice sprawdza się rewelacyjnie. Życzyłbym, aby każdy klient w tym sklepi został tak potraktowany. Polecam.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alco-Sensor IV CM

  Alco-Sensor IV CM

  Alco-Sensor IV CM

  Przenośny analizator wydechu przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz w samochodach (urządzenie zasilane baterią lub akumulatorem).

  BLOG

  Produkty powiązane