Tylko online

Alkomat ALKOHIT X600 z drukarką

alkohit x600

Nowy produkt

Oferujemy Państwu znakomity, stabilnie działający niezależnie od warunków otoczenia, alkomat Alkohit X600 ze wbudowaną drukarką. Urządzenie może działać jako alkomat dowodowy, ponieważ na życzenie klienta wydawane jest do niego świadectwo wzorcowania przez Laboratorium Wzorcujące.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 799,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Chiny

Więcej informacji

ALKOHIT X600 z drukarką

Oferujemy Państwu znakomity, stabilnie działający niezależnie od warunków otoczenia, alkomat Alkohit X600 ze wbudowaną drukarką. Urządzenie może działać jako alkomat dowodowy, ponieważ na życzenie klienta wydawane jest do niego świadectwo wzorcowania przez Laboratorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Z tego względu alkomat może być z powodzeniem stosowany do kontrolowania trzeźwości, a jego wydruki mogą stanowić niepodważalny dowód w różnych sprawach sądowych.

To zaawansowany pod względem technologicznym analizator wydechów, który zalicza się do serii alkomatów Alkohit® wyposażonych w wysokiej jakości czujniki elektrochemiczne. Producent zapewnia, że płytki sensorowe nie są tanimi produktami z Chin, ale niezawodnymi sensorami produkowanymi wyłącznie w Europie lub w Ameryce. Dzięki nim można w pełni zaufać wynikom alkomatu.

Dla kogo?

Producent alkomatu Alkohit X600 z drukarką dedykuje swoje urządzenie dla firm, instytucji rządowych i pozarządowych. Może być też wykorzystywane przez wymagających klientów indywidualnych, do kontroli trzeźwości na przykład przed rozpoczęciem jazdy samochodem.

Alkomat Alkohit X600 z drukarką znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie codzienne przeprowadzane są kontrole stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Dlatego adresowany jest m.in. do:

 • firm transportowych,
 • instytucji publicznych,
 • klinik leczenia uzależnień,
 • ośrodków opieki społecznej,
 • izb wytrzeźwień.

Dzięki możliwości wykorzystania podczas pomiaru nasadki lejkowej, alkomat pozwala na pomiar bezustnikowy. W krótkim czasie wykonuje się za jego pośrednictwem pomiary, co obniża koszty eksploatacji i umożliwia przebadanie w najbardziej komfortowy i szybki sposób nawet dużej grupy osób.

Nawet służby porządkowe będą zadowolone z korzystania z alkomatu Alkohit X600 z drukarką, bowiem zastosowano w nim technologię czujnika elektrochemicznego, która wykorzystywana jest także w podręcznych alkomatach policyjnych. Profesjonalny użytek alkomatu Alkohit X600 możliwy jest także dzięki zaawansowanym funkcjom, w które został wyposażony. Spełnia on wymagania różnych norm w firmach i organizacjach. Pozwala na to, aby po każdym wykonanym pomiarze trzeźwości wprowadzić dane personalne osoby badanej, miejsce wykonania badania i tym podobne. Dzięki wbudowanej drukarce można od razu, na miejscu wydrukować wynik analizy trzeźwości w języku polskim.

Dlaczego warto?

Alkomat Alkohit X600 ze wbudowaną drukarką ma wiele zalet, które czynią z niego jeden z najlepszych możliwych wyborów w tej klasie urządzeń pomiarowych. Sercem analizatora jest profesjonalny, dwuwylotowy, duży czujnik elektrochemiczny. To on odpowiada za niezmienną dokładność i powtarzalność pomiarów. W trakcie użytkowania można mieć pewność, że za każdym razem wyniki badania będą stabilne i zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości danej osoby.

Wyposażenie alkomatu w baterię Li-ion 2000 mAh 7,4 V, nadającą się do wielokrotnego ładowania sprawiło, że alkomat Alkohit X600 z drukarką uzyskał większą mobilność. Wystarczy podłączyć go do ładowarki sieciowej lub za pośrednictwem portu USB do komputera, aby zainicjować ładowanie.

Nasadka lejkowa, w jaką jest wyposażone urządzenie, posiada innowacyjne, unikalne mocowanie, z możliwością obrotu o 360 stopni. Rozwiązanie to zwiększy bezpieczeństwo osoby badanej - ustnik nawet przy wystąpieniu niekorzystnych warunków zewnętrznych nie przekręci się i nie wyrządzi osobie badanej krzywdy.

Bardzo istotnym atutem alkomatu Alkohit X600 z drukarką jest pomiar w trybie pasywnym, co pozwala na badanie osób nieprzytomnych, z objawami POChP lub osób, które mają problem z wdmuchiwaniem do urządzenia odpowiedniej, minimalnej ilości powietrza.

Do alkomatu Alkohit X600 z drukarką dołączana jest w zestawie płyta CD z darmowym oprogramowaniem do zgrywania zapisanych w pamięci urządzenia wyników pomiarów na komputer.

Zawartość zestawu

Po zakupie alkomatu Alkohit X600 klient otrzymuje podstawowy zestaw zapakowany w walizeczkę systemową, w której znajdują się:

 • alkomat Alkohit X600 z wbudowaną drukarką,
 • rysik do wygodnej obsługi ekranu dotykowego,
 • bateria wielokrotnego ładowania Li-ion 2000mAH 7,4 V,
 • bateria guzikowa Cr2032,
 • 4 rolki papieru do drukarki,
 • 2 sztuki nasadek lejkowych,
 • 30 sztuk ustników, zapakowanych higienicznie w osobne opakowania,
 • etui na alkomat,
 • walizeczka systemowa na alkomat,
 • kabel do podłączenia Alkohit X600 do komputera,
 • ładowarka do gniazdka sieci elektrycznej
 • płyta CD z programem do zgrywania danych,
 • instrukcja obsługi w języku polskim, zawierającą mapę limitów poziomu stężenia alkoholu w wydychanym przez kierowcę powietrzu w krajach europejskich,
 • karta gwarancyjna z dokumentem potwierdzającym kalibrację urządzenia oraz z parametrami kalibracyjnymi.

W standardowej wersji alkomat Alkohit X600 z drukarką jest skalibrowany w mg/L, ale można go skalibrować również w promilach czy w innej, wybranej jednostce.

Program Darmowa Kalibracja bez Limitu PLUS

W ciągu pierwszych 12 miesięcy od chwili dokonania zakupu urządzenia Alkohit X600 z drukarką, klient może oddać go do kalibracji dowolną ilość razy, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. W okresie od 13. do 24. miesiąca korzystania z urządzenia użytkownikowi przysługuje dodatkowo jedna, darmowa kalibracja.

Kalibracja dokonywana jest w nowoczesnym laboratorium bezpośrednio w DKD, z wykorzystaniem najwyższej klasy symulatorów Guth 12V500.

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2016-06-12

  Bardzo profesjonalna i szybka obsługa.

  Praktycznie 2 dni po złożeniu zamówienia przesyłka była już u mnie. Alkomat ALKOHIT X600 z drukarką świetnie funkcjonuje. Sprawdza się idealne. Jest bezawaryjny. Bardzo profesjonalna i szybka obsługa.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alkomat ALKOHIT X600 z drukarką

  Alkomat ALKOHIT X600 z drukarką

  Oferujemy Państwu znakomity, stabilnie działający niezależnie od warunków otoczenia, alkomat Alkohit X600 ze wbudowaną drukarką. Urządzenie może działać jako alkomat dowodowy, ponieważ na życzenie klienta wydawane jest do niego świadectwo wzorcowania przez Laboratorium Wzorcujące.

  BLOG

  Produkty powiązane