Tylko online

✭✭✭ Alkomat ALKOHIT X50

Alkohit x50

Nowy produkt

Marka Alkohit® jest cenionym w swojej branży producentem wydajnych, niezawodnych alkomatów przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Jednym z produktów, jakie oferuje jest alkomat Alkohit X50.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

609,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Chiny

Więcej informacji

ALKOHIT X50

Marka Alkohit® jest cenionym w swojej branży producentem wydajnych, niezawodnych alkomatów przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Jednym z produktów, jakie oferuje jest alkomat Alkohit X50. Wyposażono go w czujnik elektrochemiczny, odpowiadający za dokładne, powtarzalne i stabilne wyniki pomiarów trzeźwości, niezależnie od okoliczności ich wykonania. Sensor jest ponadto zintegrowany z czujnikiem ciśnienia, dzięki czemu uzyskał jeszcze większą czułość i jakość. Podobna technologia wykorzystywana jest w przenośnych analizatorach stosowanych przez funkcjonariuszy Policji.

Tester Alkohit X50 - wysoka jakość i niska cena

Alkomat Alkohit X50 posiada bezdyskusyjny atut, bowiem jest to najbardziej atrakcyjny pod względem kosztów nabycia dla klienta alkomat elektrochemiczny marki Alkohit®. Służy do przeprowadzania pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu, z wykorzystaniem nasadki lejkowej lub tradycyjnego ustnika. W przypadku nasadki pomiar dokonywany jest bezustnikowo.

Alkohit X50 posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz i intuicyjną obsługę. Na sensor elektrochemiczny urządzenia udzielana jest 2-letnia gwarancja niezawodności działania. Zapewnić może on za każdym razem w pełni dokładne pomiary. Tester posiada licznik wykonywanych testów, które szacują, ile pomiarów będzie można jeszcze wykonać do zalecanej następnej kalibracji. Użytkownik w sposób komfortowy korzysta z alkomatu AlkohitX50. Każde urządzenie sprzedawane klientowi posiada unikalny numer seryjny, który jest elementem złożonego systemu kontroli jakości, a finalnym etapem jest dokument kalibracji wydawany do analizatora.

Alkomat Alkohit X50 wyposażony został w innowacyjny system instalowania ustników. Mają one możliwość obrotu o 360 stopni, co zapewnia wygodę przeprowadzania pomiarów. Nie ma też niebezpieczeństwa, że wystąpią jakiekolwiek czynniki zewnętrzne powodujące poruszenie się urządzenia w trakcie poboru próbki powietrza do badania. Dodatkowy ustnik lejkowy umożliwia też dokonanie za pomocą alkomatu Alkohit X50 pomiaru bezustnikowego. To opcja rzadko spotykana wśród tej klasy alkomatów, przeznaczonych przede wszystkim do użytku wśród klientów indywidualnych.

Dla kogo?

Urządzenie Alkohit X50 przeznaczone jest dla klientów indywidualnych oraz dla przedstawicieli drobnej przedsiębiorczości, którzy chcą uzyskać alkomat o wysokiej czułości pomiaru, który będzie prosty w obsłudze i w użytkowaniu. Pamiętać przy tym należy, że alkomat Alkohit X50 spełnia te oczekiwania, a ponadto jest atrakcyjny cenowo.

W jednej rodzinie

Wszystkie alkomaty marki Alkohit® charakteryzują się wysoką jakością, a urządzenie X50 nie jest przy tym wyjątkiem. Co więcej, przypomina ono swoją estetyką wyższe modele alkomatów z tej samej serii. Posiada rozwiązania stosowane w droższych modelach, co przejawia się m.in. w rozwiązaniach konstrukcyjnych, obecności funkcji ALCO oraz pomiarach trzeźwości dokonywanych w skali do 6,300 promili. Funkcja ALCO poinformuje użytkownika, że na czujniku jest obecny alkohol, który pozostał tam jeszcze po poprzednim badaniu. W wyniku tego kolejny test zostanie wykonany dopiero wtedy, gdy opary alkoholu wywietrzeją z płytek sensorowych.

Wśród podobieństw alkomatu Alkohit X50 i innych, profesjonalnych urządzeń pomiarowych, należy wymienić także system pomiarowy. To on odpowiada za kontrolę ciągłości i odpowiedniego poboru próbki powietrza niezbędnego do analizy. Dzięki temu można zminimalizować, albo nawet wykluczyć próby manipulowania wynikiem badania. Nie ma mowy o tym, że użytkownik chcąc ominąć analizę własnego oddechu, zaciągnie się czystym powietrzem do ust i poda je do badania. Zostanie to natychmiast wykryte przez czujnik elektrochemiczny i system pomiarowy urządzenia, a test będzie trzeba wykonać ponownie.

Program Darmowa Kalibracja bez Limitu PLUS

 

Program Darmowa Kalibracja bez Limitu PLUS, którym objęty jest alkomat Alkohit X50 polega na tym, że w okresie pierwszych 12 miesięcy od daty zakupu urządzenia każdy klient może wykonać dowolną ilość kalibracji, bez limitu, dla zachowania idealnej dokładności pomiarów.

 

Owym plusem w programie darmowej kalibracji jest również udostępnienie właścicielom alkomatu Alkohit X50 jednej, darmowej kalibracji w okresie do 13. do 24. miesiąca posiadania urządzenia.

 

Każda kalibracja przeprowadzana jest z użyciem najwyższej klasy symulatorów Guth 12V500, które zapewniają precyzję ustawiania parametrów alkomatu, zgodnie z istniejącym wzorcem. Działania te wykonywane są w nowoczesnym laboratorium bezpośrednio w DKD z zastosowaniem najnowszych narzędzi do kalibracji.

W zestawie znajduje się:

 

  • alkomat Alkohit X50,
  • 3 sztuki baterii AAA,
  • nasadka lejkowa,
  • 10 sztuk ustników, zapakowanych higienicznie w osobne opakowania,
  • pokrowiec na alkomat,
  • instrukcja obsługi w języku polskim, zawierającą mapę limitów poziomu stężenia alkoholu w wydychanym przez kierowcę powietrzu w krajach europejskich,
  • karta gwarancyjna z dokumentem potwierdzającym kalibrację urządzenia oraz z parametrami kalibracyjnymi.

Urządzenie jest skalibrowane w promilach, ale na życzenie nabywcy można je skalibrować także w innej jednostce.

 

Opcja!

W sprzedaży są również alkomaty Alkohit X50 umieszczone w estetycznej walizce plastikowej lub aluminiowej. W takiej postaci można je wręczyć w prezencie lub wykorzystać w akcjach marketingowych.

Opinie

Oceń 
2019-02-24

Gorąco polecam

Alkomat godny polecenia. Mam go już jakiś czas i sprawdza się bardzo dobrze. Wyniki podaje bardzo szybko.

Oceń 
2019-02-24

Gorąco polecam

Alkomat godny polecenia. Mam go już jakiś czas i sprawdza się bardzo dobrze. Wyniki podaje bardzo szybko.

Oceń 
2019-02-24

Gorąco polecam

Alkomat godny polecenia. Mam go już jakiś czas i sprawdza się bardzo dobrze. Wyniki podaje bardzo szybko.

Oceń 
2016-06-12

Długa gwarancja!

Super, że dają długą gwarancję. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o jakość urządzenia, choć ta jest wyjątkowo dobra. Alkomat ALKOHIT X50 sprawdził się wspaniale. Nie mam żadnych uwag. Sklep też ok. Szybko sprawnie konkretnie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

✭✭✭ Alkomat ALKOHIT X50

✭✭✭ Alkomat ALKOHIT X50

Marka Alkohit® jest cenionym w swojej branży producentem wydajnych, niezawodnych alkomatów przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Jednym z produktów, jakie oferuje jest alkomat Alkohit X50.

Produkty powiązane