Alkomat Policyjny Dowodowy Prodigy

Alkomat Prodigy

Nowy produkt

Alkomat Prodigy jest urządzeniem pomiarowym z sensorem elektrochemicznym. Posiada platynowy czujnik elektrochemiczny z zaawansowanym technicznie procesorem FX, który w bardzo precyzyjny sposób pozwala określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 950,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat Policyjny Dowodowy ProdigyAlkomat Prodigy jest urządzeniem pomiarowym z sensorem elektrochemicznym. Posiada platynowy czujnik elektrochemiczny z zaawansowanym technicznie procesorem FX, który w bardzo precyzyjny sposób pozwala określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie wyróżnia bardzo wysoki zakres pomiaru od 0,0 do 6,3 promila. Dokładność pomiaru urządzenia to +/- 0,005 % proporcjonalnie do wartości wskazań.

 

Ze względu na dużą dokładność pomiarów urządzenie jest często wykorzystywane jako alkomat dowodowy przez służby mundurowe, firmy i wszelkiego rodzaju instytucje na całym świecie.

Ze względu na bardzo prosty w obsłudze panel sterowania alkomat należy do jednych z najprostszych w obsłudze urządzeń dowodowych, jakie możemy aktualnie znaleźć na rynku europejskim.

Tester posiada również tryb przeprowadzania pomiarów seryjnych, co umożliwia sprawdzenie dużej ilości osób w krótkim okresie czasu.

Pamięć wbudowana w urządzenie pozwala na zapis do 10 tysięcy pomiarów wraz z danymi osoby badanej, danymi osoby przeprowadzającej badanie oraz precyzyjnie określonym czasem i wynikiem pomiaru. Pozwala to w razie konieczności na ponowny wydruk przeprowadzonego wcześniej badania na opcjonalnej drukarce bezprzewodowej. Wydruk pomiaru przeprowadzonego urządzeniem Prodigy może być następnie wykorzystany jako dowód w sądzie.

Alkomat objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

Dane techniczne:specyfikacja.png

 • Wyświetlacz: LCD z panelem dotykowym

 • Zakres wskazań: od 0.00 do 6.30 promili

 • Pamięć: do 10 000 pomiarów

 • Dokładność pomiaru: +/- 0,005 % proporcjonalnie do wartości wskazań

 • Typ czujnika: platynowy czujnik elektrochemiczny FX3

 • Czas przygotowania do pracy: około 5 sekund.

 • Temperatura pracy: od -10 do 50 stopni C ( optymalna od 0 – 40 stopni )

 • Wymiary: 140x65x32 mm

 • Waga: 265g z bateriami

 • Zasilanie: Cztery baterie alkaliczne AA

 • Ustniki: Oryginalne ustniki Prodigy

Zestaw zawiera:zestaw.png

 1. Alkomat Prodigy

 2. Pięć sztuk ustników

 3. Ustnik lejek do przeprowadzania pomiarów seryjnych

 4. Zasilacz samochodowy

 5. Etui do alkomatu

 6. Walizeczkę z przegrodami na cały zestaw (alkomat + akcesoria)

 7. Instrukcję w j. polskim

 

W celu zachowania najwyższych parametrów pracy alkomatu, zapraszamy do naszego serwisu na kalibrację która powinna być wykonywana minimum raz do roku. Szczegółowe informacje na temat kalibracji oraz czasu w którym należy ją wykonać znajdą Państwo w szczegółowych warunkach gwarancji

 

Opinie

Oceń 
2016-06-12

Polecam serdecznie!

Byłem odpowiedzialny za zakup alkomatów policyjnych dowodowych Prodigy. Uważam, że dokonałem naprawdę rewelacyjnego wyboru. Sprawdzają się doskonale pod każdym względem. Poza tym cenowo wypadają ok.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Policyjny Dowodowy Prodigy

Alkomat Policyjny Dowodowy Prodigy

Alkomat Prodigy jest urządzeniem pomiarowym z sensorem elektrochemicznym. Posiada platynowy czujnik elektrochemiczny z zaawansowanym technicznie procesorem FX, który w bardzo precyzyjny sposób pozwala określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Produkty powiązane