Alkomat Fit Neon F1

Fitalco Neon F1

Nowy produkt

Alkomat Fit Neon F1 zaliczany jest do grupy wysokiej klasy alkomatów elektrochemicznych Został zbudowany przy użyciu superczułego sensora elektrochemicznego, dzięki któremu zapewnia dokładne i powtarzalne testy zawartości alkoholu we krwi Jest gotowy do wykonania analizy już w-15 sekund po włączeniu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

559,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat Fit Neon F1 zaliczany jest do grupy wysokiej klasy alkomatów elektrochemicznych. Został zbudowany przy użyciu superczułego sensora elektrochemicznego, dzięki któremu zapewnia dokładne i powtarzalne testy zawartości alkoholu we krwi. Jest gotowy do wykonania analizy już w 15 sekund po włączeniu.

Platynowy czujnik

Sercem urządzenia Fit Neon F1 jest platynowy czujnik elektrochemiczny generacji IV PRO. To on odpowiada za precyzyjne i zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości danej osoby, pomiary. Alkomat mierzy stężenie alkoholu w przedziale od 0 do 3,00 promili oraz z dokładnością pomiaru rzędu 0,05 promila.

Pomiary dokonywane alkomatem

Przy użyciu alkomatu Fit Neon F1 można uzyskać bardzo dokładne pomiary trzeźwości danej osoby. Jeśli wynik prezentowany na wyświetlaczu urządzenia będzie zawierał się w przedziale od 0,00 do 0,49 promila, alkomat wyświetli dokładny wynik cyfrowy i nic poza tym.

Przy uzyskaniu pomiaru trzeźwości w przedziale od 0,50 do 3,00 promila wynik zostanie wyświetlony na wyświetlaczu, a ponadto urządzenie podświetli go automatycznie na czerwono i wyemituje sygnał ostrzegawczy. Będzie to jednoznaczne z przekroczeniem istniejących norm zawartości alkoholu we krwi.

Jeśli badana osoba jest w stanie upojenia alkoholowego i zawartość alkoholu jest u niej wyższa niż 3,00 promile, to na wyświetlaczu urządzenia pojawi się napis „Hi”.

Zalety alkomatu

Największym atutem alkomatu Fit Neon F1 jest to, że posiada on elektrochemiczny czujnik IV generacji PRO, zapewniający dokładność dokonywanych pomiarów. Poza tym jest to bardzo ekonomiczne urządzenie, które pozwala na wykonanie nawet do 500 pomiarów przy użyciu zaledwie jednej baterii. Nie trzeba więc często jej wymieniać na nową, co zmniejsza koszta korzystania z alkomatu.

W zestawie wraz z urządzeniem testującym poziom alkoholu u danego użytkownika, kupujący otrzymuje zasilacz do zapalniczki samochodowej. Nawet więc w momencie, kiedy rozładuje się bateria alkomatu i nie mamy natychmiastowej możliwości wykorzystania nowej baterii, będzie można dokonać badania po podłączeniu alkomatu Fit Neon F1 do akumulatora samochodowego.

Urządzenie posiada dołączone pasujące etui, które z jednej strony zapewnia mu ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami, a z drugiej umożliwia noszenie alkomatu przy pasku od spodni.

Alkomat Fit Neon F1 został wyposażony w funkcję zegara i datownika oraz zapamiętuje do 10 pomiarów.

Dane techniczne:

 • Zakres wskazań alkomatu: od 0.00 do 3.00 promili - wyższy wynik pomiaru generuje komunikat „Hi” na wyświetlaczu,
 • Dokładność wskazań: do 0,05 promila,
 • Wykorzystywany platynowy czujnik elektrochemiczny generacji IV PRO,
 • Czas przygotowania do pracy: około 15 sekund,
 • Czas przeprowadzania pomiaru:  około 10 sekund,
 • Wyświetlacz: dwukolorowy wyświetlacz LCD z podświetleniem,
 • Temperatura pracy: od 0 do 40 stopni Celsjusza,
 • Zasilanie: Bateria alkaliczna 6LR61 9V oraz zasilacz samochodowy,
 • Wymiary: 126x69x29 mm,
 • Waga: 155 g wraz z baterią.

Opinie

Oceń 
2018-06-16

Super sprzet

Alkomat bardzo dobry i bardzo dokladny. Sprawdzalem na alkosensorze 4 i alkometrze 2.0 i pokazuje delikatnie wiecej alkoholu niz policyjne ale zawsze lepiej wiecej niz mniej. Delikatnie wiecej to wynik sie zgadzal do 2 miejsc po przecinku

Oceń 
2017-08-16

Dobry alkomat

Można na nim polegać, szybko podaje wynik pomiaru, do tego całe urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów.

Oceń 
2016-05-15

Idealny!

Świetne jest to, że posiada zasilacz do zapalniczki samochodowej w związku z czym możemy być zawsze przygotowani. Do zakupu przekonała mnie przede wszystkim cena. Okazało się, że to był świetny wybór!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Fit Neon F1

Alkomat Fit Neon F1

Alkomat Fit Neon F1 zaliczany jest do grupy wysokiej klasy alkomatów elektrochemicznych Został zbudowany przy użyciu superczułego sensora elektrochemicznego, dzięki któremu zapewnia dokładne i powtarzalne testy zawartości alkoholu we krwi Jest gotowy do wykonania analizy już w-15 sekund po włączeniu

Produkty powiązane