Alkomat FIT A1 elektrochemiczny

Alkomat Fitalco A1

Nowy produkt

Alkomat Fit Alco A1 posiada czujnik III generacji, dzięki czemu urządzenie jest w stanie wskazywać wyniki pomiaru do 4,00 promili, z dokładnością do 0,01 promila. Można mieć całkowitą pewność, że dobrze skalibrowany alkomat Fit Alco A1 pokaże rzeczywiste, zgodne z prawdą wyniki pomiaru trzeźwości.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat Fit Alco A1 to znakomity, wysoce precyzyjny tester alkoholu, o wszechstronnym zastosowaniu. Zaliczany jest do grupy testerów trzeźwości wyposażonych w sensor elektrochemiczny, charakteryzujący się dokładnością w określaniu poziomu stężenia alkoholu w wydychanym przez daną osobę powietrzu. Alkomat Fit Alco A1 posiada platynowy czujnik III generacji, dzięki czemu urządzenie jest w stanie wskazywać wyniki pomiaru do 4,00 promili, z dokładnością do 0,01 promila. Można mieć całkowitą pewność, że dobrze skalibrowany alkomat Fit Alco A1 pokaże rzeczywiste, zgodne z prawdą wyniki pomiaru trzeźwości.

Dlaczego warto wybrać tester Fit Alco A1?

Zakup testera trzeźwości Fit Alco A1 jest dobrym wyborem dla tych klientów, którzy oczekują od alkomatu niezawodności i precyzji w działaniu. Takie założenia jak najbardziej spełnia alkomat Fit Alco A1, który jest przedstawicielem grupy elektrochemicznych testerów trzeźwości, oferowanych na rynku światowym.

Sercem alkomatu jest wysokiej klasy, nowoczesny platynowy czujnik III generacji, dzięki któremu tester może wskazywać wyniki do 4,00 promili, z dokładnością do jednej setnej promila. Przy pomiarze nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach, dlatego tester upojenia alkoholowego wykorzystywany jest nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez służby mundurowe czy przedstawicieli sfery biznesu.

Kolejnym atutem alkomatu Fit Alco A1 są jego rozmiary. Urządzenie jest lekkie, poręczne i bez trudu schowamy go do torebki, kieszeni, do plecaka czy do samochodowego schowka. Tak naprawdę zawsze możemy je mieć pod ręką, aby użyć go, kiedy przyjdzie na to pora. Małe rozmiary alkomatu Fit Alco A1 nie wpływają przy tym na dokładność jego pracy.

Użytkownicy docenią ponadto intuicyjny system obsługi Fit Alco A1 oraz szybkość wykonywania kolejnych pomiarów. Ma to szczególne znaczenie w zakładach pracy lub przy dokonywaniu masowych kontroli kierowców w firmach transportowych lub bezpośrednio podczas poruszania się w ruchu drogowym. Za pomocą alkomatu Fit Alco A1 można szybko dokonać dokładne pomiary wysokości stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, w krótkim czasie uzyskując pożądane wyniki.

Producent alkomatu Fit Alco A1 daje aż 3-letnią gwarancję na jego bezawaryjne funkcjonowanie.

Wskazania alkomatu

Po użyciu w prawidłowy sposób testera trzeźwości Fit Alco A1, pokazuje on na cyfrowym wyświetlaczu wyniki. W przypadku pomiarów, których wyniki mieszczą się w przedziale od 0,00 ~ 0,19 promila, wynik będzie uzupełniony zielonym podświetleniem. Taka bowiem norma zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu obowiązuje w Polsce w przypadku kierowców samochodów i innych pojazdów mechanicznych na drodze. Jeśli natomiast wskazanie alkomatu przekroczy próg 0,20 i będzie wynosiło do 3,99 promila, to oprócz dokładnego pomiaru cyfrowego widocznego na wyświetlaczu, alkomat 0,00 ~ 0,19 promila dodatkowo zasygnalizuje alarmem ostrzegawczym koloru czerwonego stan nietrzeźwości czy wręcz upojenia alkoholowego danej osoby.

Zalety alkomatu Fit Alco A1

Wśród największych zalet, jakimi charakteryzuje się alkomat Fit Alco A1 wymienić należy:

 • zainstalowanie w urządzeniu czujnika elektrochemicznego III generacji,
 • wskazania wyników pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu do setnych części promila,
 • sygnalizacja dźwiękowa ułatwiająca wykonanie pomiaru,
 • trójkolorowe podświetlenie wyświetlacza,
 • automatyczne wyłączenie alkomatu po 25 sekundach bezczynności.
 • Dane techniczne:
 • Zakres wskazań alkomatu: LO; od 0,00~4,00 promila (wskazania cyfrowe); HI,
 • Wyświetlacz: dwukolorowy LCD,
 • Czas pomiaru: około 6 sekund,
 • Czas przygotowania do następnego pomiaru: około 10 sekund (w pomieszczeniu wentylowanym, w temperaturze pokojowej),
 • Zasilanie: 3x1,5 V bateria alkaliczna typ AAA,
 • Waga: 91 g (z bateriami),
 • Wymiary (mm): 108 x 45 x 18.

Kupowany przez klienta zestaw zawiera:

 1. Alkomat FIT alco A1
 2. 2 szt. ustników
 3. Instrukcję w j. polskim

Opinie

Oceń 
2016-09-20

Zużycie baterii

Sprzęt genialny, wygodny, itp lecz moim zdaniem zbyt szybko zużywa baterie AAA

Oceń 
2016-06-12

Rewelacja!

Przesyłka bardzo dobrze zapakowana, błyskawiczny czas realizacji, z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep znajomym. Alkomat FIT A1 elektrochemiczny sprawdza się rewelacyjnie. Cena przystępna.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat FIT A1 elektrochemiczny

Alkomat FIT A1 elektrochemiczny

Alkomat Fit Alco A1 posiada czujnik III generacji, dzięki czemu urządzenie jest w stanie wskazywać wyniki pomiaru do 4,00 promili, z dokładnością do 0,01 promila. Można mieć całkowitą pewność, że dobrze skalibrowany alkomat Fit Alco A1 pokaże rzeczywiste, zgodne z prawdą wyniki pomiaru trzeźwości.

Produkty powiązane