Alkomat blow in excellent

alkomat blow in excellent

Nowy produkt

Blow in Excellent jest alkomatem ze stabilnym sensorem półprzewodnikowym, który wykazuje wysoką sprawność działania, zwłaszcza w porównaniu z innymi urządzeniami z tej samej klasy. To nowa, ulepszona wersja alkomatu CA 2000.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

325,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat blow in excellent

Alkomat Blow in excellent zalicza się do grupy testerów alkoholu z sensorem półprzewodnikowym. To popularne urządzenie służące do pomiaru poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Zastosowano w nim czujnik stabilny i wytrzymały, co przekłada się na jego żywotność i na uzyskiwanie powtarzalnych wyników pomiaru.

Alkomat półprzewodnikowy

Blow in Excellent jest alkomatem ze stabilnym sensorem półprzewodnikowym, który wykazuje wysoką sprawność działania, zwłaszcza w porównaniu z innymi urządzeniami z tej samej klasy. To nowa, ulepszona wersja alkomatu CA 2000, w której poprawiono możliwości kalibracji oraz zastosowano moduł zasilania wydłużający czas pracy urządzenia na jednej baterii.

Prosta obsługa

Wystarczy jeden przycisk, aby móc obsłużyć alkomat Blow In Excellent, jego poszczególne funkcje, wykonać pomiar i odczytać wynik. Alkomat ten jest liderem na rynku alkomatów półprzewodnikowych.

Pomiar do 4 promili

Zakres pomiarowy w alkomacie Blow In Excellent wynosi od 0,00 do nawet 4 promili, a wynik pomiaru pokazywany jest na wyświetlaczu urządzenia z dokładnością do dziesiętnych części jednostki pomiarowej. Nawet w przypadku osoby znajdującej się w stanie upojenia alkoholowego, można otrzymać wiarygodny wynik pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po wykonaniu analizy pobranej próbki, tester wyświetla wynik w promilach, co oznacza, że nie musimy niczego przeliczać, tylko od razu wiemy, czy możemy usiąść za kierownicą samochodu czy lepiej przekazać kluczyki osobie trzeźwej.

Atuty alkomatu

W zestawie z alkomatem klient otrzymuje poręczne, wytrzymałe etui, chroniące urządzenie przed ewentualnym uszkodzeniem mechanicznym lub zarysowaniem.

Klientów z pewnością ucieszy także cena alkomatu Blow In Excellent. Posiada on najlepszy stosunek jakości do kosztu zakupu i jest często polecany w wielu testach porównawczych, dokonywanych przez różnego rodzaju media. Posiada także pozytywne wyniki Amerykańskiego Departamentu Bezpieczeństwa Drogowego, co potwierdza wysoką klasę urządzenia Blow In Excellent.

Kolejną zaletą alkomatu Blow In Excellent jest krótki czas pomiaru próbki oddechu. Dzięki temu w krótkim czasie można przeprowadzić więcej pomiaru. Alkomat potrzebuje zaledwie 3 sekundy, aby pobrać od danej osoby wdmuchiwane do ustnika powietrze. Sygnalizuje zarówno początek, jak i zakończenie pomiaru. Tester od tej chwili analizuje dawkę powietrza, a następnie na ciekłokrystalicznym, cyfrowym wyświetlaczu określa wynik z dokładnością do 0,1 promila zawartości alkoholu.

Specyfikacja techniczna:

  • sensor półprzewodnikowy,
  • obudowa urządzenia wykonana z wysokoudarowego tworzywa,
  • temperatura pracy w zakresie od 0 do 45 stopni Celsjusza,
  • wymiary: 120 x 60 x 25 mm,
  • waga (bez baterii): około 80 gramów,
  • bateria: 9V,
  • zasilacz: 12V,
  • zakres pomiarowy od 0,00 do 4,00 promili,
  • dołączony kabel łączący z gniazdkiem zapalniczki w samochodzie.

W skład zestawu wraz z alkomatem Blow In Excellent, wchodzi pięć ustników, podłączenie do gniazda zapalniczki samochodowej, materiałowy pokrowiec, plastikowe etui zabezpieczające oraz instrukcja obsługi i bateria. Alkomat objęty jest 24-miesięczną gwarancją. 

Opinie

Oceń 
2016-06-30

Pomiary

Często pokazuje nieprawidłowe pomiary na przykład po zjedzeniu cukierka lub od dymu papierosowego.

Oceń 
2016-06-12

Alkomat blow in excellent - super!

Sprawdza się doskonale w każdych warunkach. Jest tani, ale solidny. Wszystko w najlepszym porządku. Bardzo dobrze przeprowadzona transakcja. Serdecznie polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat blow in excellent

Alkomat blow in excellent

Blow in Excellent jest alkomatem ze stabilnym sensorem półprzewodnikowym, który wykazuje wysoką sprawność działania, zwłaszcza w porównaniu z innymi urządzeniami z tej samej klasy. To nowa, ulepszona wersja alkomatu CA 2000.

Produkty powiązane