Przesuń myszką

Tylko online

Alkomat ALKOHIT X35

Alkohit x35

Nowy produkt

Wszystkie te wymagania spełnia również analizator Alkohit X35, który posiada na swoim wyposażeniu czujnik elektrochemiczny, wykonany z wykorzystaniem zaawansowanych technologii pomiarowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

580,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Chiny

Więcej informacji

ALKOHIT X35

Seria alkomatów znanej, europejskiej marki Alkohit® została wyprodukowana z myślą o zapewnianiu klientom stabilnych, powtarzalnych pomiarów. Urządzenia tej marki są wygodne w obsłudze, mają czytelne, podświetlane wyświetlacze oraz wykonane są z wysokiej jakości komponentów, zapewniających przedłużoną żywotność.

Wszystkie te wymagania spełnia również analizator Alkohit X35, który posiada na swoim wyposażeniu czujnik elektrochemiczny, wykonany z wykorzystaniem zaawansowanych technologii pomiarowych. Jest on produkowany wyłącznie w Europie i w Ameryce. W alkomatach Alkohit X35 nie są instalowane płytki sensorowe pochodzące z Chin. Nad poprawnym przeprowadzeniem każdego testu trzeźwości z wykorzystaniem alkomatu Alkohit X35 czuwa system kontroli wdmuchiwanego powietrza. Jest on stosowany w wielu innych modelach alkomatów Alkohit i doskonale się sprawdza.

Alkomat Alkohit35 posiada aż 6-letnią gwarancję producenta na samo urządzenie oraz 2-letnią na sensor elektrochemiczny. Sensor został umieszczony w wysokiej jakości obudowie, zapewniającej trwałość i wysoką wytrzymałość całego urządzenia na wiele lat.

Dla kogo?

Alkomat Alkohit X35 spełni oczekiwania wymagających użytkowników prywatnych, a także będzie niezastąpionym testerem trzeźwości w małych firmach, m.in. budowlanych czy transportowych, gdzie może istnieć natychmiastowa potrzeba przebadania pracowników pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z uwagi na fakt, że obsługa alkomatu Alkohit X35 jest w pełni intuicyjna, nie sprawi ona trudności użytkownikom. Urządzenie można wykorzystywać w warunkach słabego oświetlenia, jak i w nocy. Posiada szereg pożytecznych funkcji, do których należy zaliczyć wskaźnik rozładowania baterii, pamięć 5 ostatnich testów, licznik pomiarów czy automatyczne wyłączanie przy braku aktywności. Jeśli przy badaniu alkomatem wynik będzie wyższy niż 0,5‰., uaktywni się alarm dźwiękowy sygnalizujący przekroczenie bezpiecznej granicy trzeźwości.

Zawartość kompletu

Po zakupie alkomatu Alkohit X35 klient otrzymuje podstawowy zestaw zapakowany w pudełko kartonowe, w którym znajdują się:

 • alkomat Alkohit X35,
 • bateria 9V,
 • 5 sztuk ustników, zapakowanych higienicznie w osobne opakowania,
 • pokrowiec na alkomat,
 • instrukcja obsługi w języku polskim, zawierająca mapę limitów poziomu stężenia alkoholu w wydychanym przez kierowcę powietrzu w krajach europejskich,
 • karta gwarancyjna z dokumentem potwierdzającym kalibrację urządzenia oraz z parametrami kalibracyjnymi.

 

Na życzenie klienta urządzenie można skalibrować w mg/L, ponieważ standardowo jest ono skalibrowane w ‰. Klient może również zdecydować się za dodatkową opłatą na zakup urządzenia w walizeczce aluminiowej. Będzie to estetyczny prezent albo element akcji promocyjnej.

Niezależnie od tego, czy alkomat Alkohit X35 umieszczany jest w aluminiowej walizce czy w pokrowcu dostępnym w standardowej ofercie, oba elementy chronią go przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem i wszelkimi zabrudzeniami.

Dlaczego warto?

Alkomat Alkohit X35 posiada szereg zalet, takich jak:

 • wysoką jakość czujnika elektrochemicznego, który zapewnia stabilne, powtarzalne i zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości użytkownika pomiary,
 • sensor tożsamy z tymi, które są montowane w alkomatach policyjnych z gwarancją DKD,
 • długą żywotność czujnika,
 • atrakcyjną cenę w stosunku do jakości pomiarów,
 • podświetlany, wyraźny wyświetlacz,
 • intuicyjną obsługę,
 • unikalny numer seryjny urządzenia,
 • ustniki z blokadą, która nie pozwala na zaciągnięcie się powietrzem za alkomatu,
 • obecność systemu kontroli długości pomiaru wraz z sygnalizacją dźwiękową,
 • pneumatyczny system podawania określonej dawki wdmuchiwanego powietrza bezpośrednio na czujnik,
 • solidną obudowę, wykonaną z wysokogatunkowego tworzywa ABS, pokrytą miękką gumą, która chroni alkomat przed zarysowaniem,
 • prostą obsługę zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych,
 • system kontroli jakości potwierdzony dokumentem kalibracji.

Warto podkreślić, że alkomat Alkohit X35 objęty jest programem Darmowa Kalibracja bez Limitu oraz Darmowy Przegląd. Program darmowej kalibracji bez limitu polega na tym, że użytkownik może oddać swoje urządzenie wielokrotnie do nowoczesnego laboratorium bezpośrednio w DKD i zażyczyć sobie jego kalibracji - przez okres 12 miesięcy od daty zakupu. Za takie działania nie ponosi dodatkowych kosztów. Kalibracja dokonywana jest z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz najwyższej klasy symulatorów Guth 12V500, dlatego może ona zapewnić jak najbardziej precyzyjne ustawienie parametrów odpowiedniego modelu alkomatu względem istniejących wzorców.

Ciekawostką jest to, że użytkownicy alkomatów z serii Alkohit® mają możliwość wymiany swojego dotychczasowego urządzenia na zupełnie nowy model po dokonaniu dodatkowej opłaty, której wysokość jest ustalana indywidualnie.

 

Opinie

Oceń 
2016-06-12

Bardzo dobry sprzęt

Polecam! Sklep oceniam bardzo pozytywnie. Mają świetne urządzenia, doradztwo oraz niskie ceny. Alkomat ALKOHIT X35 mamy od ok. 2 miesięcy i sprawdza się rewelacyjnie. W tej cenie jest to jedno z najlepszych urządzeń.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat ALKOHIT X35

Alkomat ALKOHIT X35

Wszystkie te wymagania spełnia również analizator Alkohit X35, który posiada na swoim wyposażeniu czujnik elektrochemiczny, wykonany z wykorzystaniem zaawansowanych technologii pomiarowych.

Produkty powiązane