Alkomat elektrochemiczny AL8000 + 2 lata kalibracji w cenie!

AL-8000 alkomat

Nowy produkt

Taki właśnie jest oferowany przez nas Alkomat AL 8000 Promiler. Proponujemy zakup świetnego urządzenia służącego do badania trzeźwości, wraz z opakowaniem prezentowym i aż 6-letnią gwarancją. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

419,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat AL 8000 

 • Niezawodność działania
 • Dokładność wskazań
 • Wygoda użytkowania

Taki właśnie jest oferowany przez nas Alkomat AL 8000 Promiler. Proponujemy zakup świetnego urządzenia służącego do badania trzeźwości, wraz z opakowaniem prezentowym i aż 2-letnią gwarancją. Sercem alkomatu jest sensor elektrochemiczny, który pozwala na uzyskiwanie za każdym razem precyzyjnego pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tym, co wyróżnia alkomaty AL 8000 spośród innych alkomatów dostępnych na polskim rynku, jest designerski wygląd, duży wybór kolorów, ergonomiczny kształt i prostota obsługi. To wszystko spowodowało, że tester AL 8000 Promiler stał się w ostatnim czasie hitem sprzedażowym na rynku alkomatów.  Kolejną jego zaletą jest lekka, ale w pełni wytrzymała obudowa, którą wykonano z przyjemnych w dotyku materiałów, bezpiecznych dla człowieka. Wszystkie podzespoły alkomatu są zminiaturyzowane i bez trudu mieszczą się w obudowie. Alkomat AL 8000 jest jednym z najmniejszych alkomatów elektrochemicznych dostępnych na rynku.

Istnieje możliwość zakupu alkomatu w różnych wersjach kolorystycznych i spersonalizowania jego wyglądu. Dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych - dlatego może on być znakomitym prezentem na różne okazje.

Sensor elektrochemiczny

Urządzenie AL 8000 Promiler wyposażono w czujnik elektrochemiczny, który nadał mu szczególnej czułości przy pomiarze. Dzięki niemu jest to alkomat światowej klasy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Urządzenie bez trudu zdobyło pozycję lidera w swoim segmencie alkomatów. Jako jeden z nielicznych sprzętów tego typu otrzymał certyfikat potwierdzający spełnianie wszelkich wymagań najbardziej restrykcyjnej normy europejskiej dla tego typu urządzeń: EN 16280:2012.

Sensor elektrochemiczny Quantum Molecule Technology Sensor 2.0. produkowany w zakładach w Seulu, który umieszczono w alkomacie AL 8000 zadecydował o wysokiej klasie urządzenia. Czujnik ten był wielokrotnie zwycięzcą plebiscytów i laureatem nagród na całym świecie. Daje alkomatowi dużą przewagę nad innymi alkomatami z czujnikiem elektrochemicznym. Zbudowano go ze stropu platyny, dlatego jest bardzo precyzyjny w oznaczaniu wysokości stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Uwaga! Błąd pomiaru i niepewność rozszerzona wynosi w przypadku alkomatu AL 8000 maksymalnie 5 proc. wyniku.

Kompleksowy zestaw

Kupując alkomat AL 8000, otrzymacie Państwo nie tylko znakomite urządzenie testujące, ale i praktyczne etui, chroniące alkomat oraz zapewniające komfort jego użytkowania. W zestawie znajduje się również wbudowany ustnik, dlatego urządzenie nie wymaga stosowania jednorazowych, wymienialnych ustników. Funkcjonuje całkowicie samodzielnie, a brak bądź zapomnienie ustników wymiennych nie wyklucza w wykonaniu precyzyjnego pomiaru trzeźwości.

Warto podkreślić, że wbudowany w alkomat AL 8000 ustnik jest kompatybilny z ustnikami pasującymi do innych modeli alkomatów, w tym: AL5000, AL5500, AL6000, AL7000, AL9000, AL9100, DA3000, DA5000, DA7000, DA7100, DA8000, DA8100, DA8500, DA8700.

Zestaw składa się z:

 • skalibrowanego i w pełni gotowego do użycia alkomatu AL 8000 w wybranym przez klienta kolorze,
 • pudełka kartonowego,
 • instrukcji obsługi w języku polskim,
 • zestawu baterii alkalicznych 2xAAA,
 • 2 szt. ustników wielorazowego użytku,
 • elegancki worek prezentowy.
 • Gwarancja na alkomat i kalibracja

Alkomat AL 8000 Promiler adresowany jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale i do różnych przedstawicieli służb mundurowych czy przedsiębiorstw. Udzielamy przedłużonej aż do 2 lat gwarancji.

Producent alkomatu AL 8000 zaznacza, że wymaga on kalibracji. Najczęściej ponowne skonfigurowanie testera trzeźwości jest niezbędne po roku użytkowania lub wykonaniu około 1000 pomiarów. Wtedy w profesjonalnym serwisie kalibracyjnym jest on ustawiany w taki sposób, aby czujnik poprawnie interpretował wskazania. Żywotność czujnika w przypadku alkomatu AL 8000 wynosi 4000 pomiarów, co daje średnio aż 24 miesiące użytkowania bez przerwy, bez konieczności ponownej kalibracji.
Specyfikacja techniczna

 • zasilanie bateryjne - 2x bateria AAA 1.5V alkaliczne,
 • dokładność prezentowanego wyniku na poziomie 0,01 promila,
 • precyzja pomiaru: +/- 0,10 promila BAC przy 1 promilu BAC,
 • możliwość kalibracji,
 • wbudowany ustnik wielorazowego użytku,
 • wymiary: 44x100x16 mm,
 • zakres pomiaru: od 0.00 do 4.00 promila,
 • waga netto: 70g. 

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2016-10-03

  alkomat policyjny al-8000

  Bardzo szybka i profesjonalna obsługa! Jakość na dobrym poziome, dodatkowo otrzymałem atest kalibracji. Polecam ten sklep.

  Oceń 
  2016-05-12

  Świetny stosunek jakości do ceny!

  Naprawdę świetny stosunek jakości do ceny! Alkomat niedrogi, ale prezentuje bardzo wysoką jakość. Rewelacyjnie się sprawdza w każdej sytuacji. Faktycznie jest to sprzęt dla wymagających klientów, ponieważ dopracowany jest w nim każdy, nawet najmniejszy szczegół.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alkomat elektrochemiczny AL8000 + 2 lata kalibracji w cenie!

  Alkomat elektrochemiczny AL8000 + 2 lata kalibracji w cenie!

  Taki właśnie jest oferowany przez nas Alkomat AL 8000 Promiler. Proponujemy zakup świetnego urządzenia służącego do badania trzeźwości, wraz z opakowaniem prezentowym i aż 6-letnią gwarancją. 

  BLOG

  Produkty powiązane