Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

Nowy produkt

Alkomat AlcoFind Expert wyposażono w platynowy sensor elektrochemiczny. Wykonano go z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego pozyskiwane wyniki oddają niemalże w stu procentach stan rzeczywisty stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Więcej szczegółów

339,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Korea
Częstotliwość kalibracji co 12 miesięcy lub 500 pomiarów

Więcej informacji

AlcoFind Expert

Alkomat AlcoFind Expert to nowość rynkowa lansowana przez koreańską firmę. Jest to urządzenie najwyższej klasy, w którym zastosowania technologiczne dorównują jakością rozwiązaniom wykorzystywanym w alkomatach policyjnych. Świetne wykonanie i precyzyjność pomiarów gwarantują rzetelne wyniki przeprowadzanych badań zawartości stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkomat Expert został przebadany w niezależnym laboratorium wzorcującym. Wyniki pokazały, że alkotest z platynowym sensorem, jest jednym z najlepszych w swojej grupie cenowej.

 

Alkomat AlcoFind Expert wyposażono w platynowy sensor elektrochemiczny. Wykonano go z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego pozyskiwane wyniki oddają niemalże w stu procentach stan rzeczywisty stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. To jednak nie koniec zalet tego urządzenia. Prezentowany model alkomatu wyposażono także w licznik pomiarowy, który ułatwia pracę z urządzeniem, jak i również informuje użytkowników o konieczności przeprowadzenia ponownej kalibracji po przeprowadzeniu 500 pomiarów.

 

W proponowanym alkomacie istnieje konieczność stosowania ustnika. Jest to jednak ustnik wielorazowego użytku, którego montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. Urządzenie jest także bardzo proste w obsłudze. Wystarczy posługiwać się jednym przyciskiem, by przeprowadzić badanie i poznać jego wynik.

 

Alkomat elektrochemiczny AlcoFind Expert wyposażono również w sygnalizację dźwiękową. Z jej pomocą rozpoznamy właściwy moment rozpoczęcia badania oraz jego zakończenia. Zostaniemy także nim poinformowani w przypadku uszkodzenia sensora bądź rozładowania baterii w urządzeniu.

 

Każde przeprowadzone badanie zakończy się wyświetleniem wyniku na przejrzystym i podświetlanym czterocyfrowym wyświetlaczu LCD. Dzięki niemu jest możliwe bezproblemowe dokonanie pomiaru także w porze nocnej, przy ograniczonym świetle.

 

Proponowany alkomat firmy Da-Tech stanowi produkt przemyślany nie tylko pod względem technologicznym, ale również wizualnym. Jego ogromnym atutem jest kompaktowość, dzięki której można go zabrać w każdą podróż i cieszyć się możliwością przeprowadzenia pomiaru w wybranym momencie. Małe rozmiary w połączeniu z nowoczesnym i modnym designem cieszą oko i sprawiają, że urządzenie AlcoFind Expert świetnie nadaje się również na stylowy i przemyślany prezent dla każdego kierowcy.

 

Obudowa alkomatu została wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, dlatego upadek testera nie spowoduje uszkodzeń w obrębie powierzchni urządzenia. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia estetyki produktu, który nie będzie również bardzo podatny na zarysowania powierzchni.

 

AlcoFind Expert to urządzenie nowoczesne, działające w trybie automatycznym. W momencie zbyt niskiego poziomu zasilania użytkownik zostaje poinformowany o konieczności zmiany baterii, a w razie braku jakiejkolwiek akcji zostanie ono samoczynnie wyłączone. To bardzo istotna funkcja z punktu widzenia oszczędzania energii.

 

Proponowany alkomat elektrochemiczny jest urządzeniem przemyślanym i niezwykle skutecznym, na które producent daje aż 10 lat gwarancji. Użytkownik otrzymuje również 3 lata gwarancji na sam sensor platynowy wbudowany w alkomat.

 

Zakres dokonywanego pomiaru mieści się w 0,00-4,00‰. Z kolei dokładność pomiarowa wynosi +/- 0.075 ‰ w 1,0‰. Do pobrania koniecznej próbki wystarczą dwie, trzy sekundy. Z kolei przygotowanie urządzenia do przeprowadzenia pomiaru zajmuje jedyne 15 sekund.

 

Alkomat waży 84 gramy, jest zasilany z pomocą dwóch baterii alkalicznych typu AAA. Warto dodać, iż spełnia on wszystkie niezbędne normy i posiada certyfikat CE, dzięki któremu może on być sprzedawany na terenie Unii Europejskiej.

 

Alkomat AlcoFind Expert świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i niewielkich przedsiębiorstw dbających o trzeźwość swoich pracowników na terenie zakładów pracy.

Zestaw zawiera:

 • Alkomat AlcoFind EXPERT
 • Baterie alkaliczne typu AAA- 2 sztuki
 • Ustniki wielorazowe – 3 sztuki z atestem PZH
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Karta gwarancyjna
 • Certyfikat kalibracji alkomatu wystawiony w dniu sprzedaży
 • Każde urządzenie pomiarowe jest skalibrowane i gotowe do użycia

Przyznane nagrody, atesty:

 

 

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2020-11-18

  Super

  Jestem bardzo zadowolony, polecam !

  Oceń 
  2020-06-21

  Alcofind expert

  Mam ten alkomat 2 lata, świetny wybór, dobra cena i jakość wykonania, polecam.

  Oceń 
  2020-02-08

  dokładność 7,5%

  Wg danych dokładność w stosunku do zakresu wynosi chyba 7,5%?

  Oceń 
  2018-05-07

  Alkomat

  Zakupiłem alkomat w zeszłym miesiącu. Sprawdza się doskonale, łatwy w użyciu, wygląda swietnie i nowocześnie. Polecam!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2018-01-10

  Tomek Łódź

  To jest naprawdę dobra oferta i dobre jest to, że można od razu skorzystać z usług kalibracji. Wszystko w jednym miejscu, super!

  Oceń 
  2018-01-10

  Baśka

  Świetna propozycja alkomatu, dodatkowo rok kalibracji w cenie i 10 lat gwarancji. Jedna z najlepszych ofert jakie znalazłam!

  Oceń 
  2018-01-08

  Antek

  Najnowszy alkomat z serii AF. Super!

  Oceń 
  2018-01-08

  Justyna Z

  Zamówiłam u Was ten model, bo wydaje się atrakcyjny pod względem ceny, poza tym wiem, że oferujecie także pomoc w serwisowaniu, więc się zdecydowałam,Wszystko w jednym miejscu. Super

  Oceń 
  2018-01-08

  Witek Opole

  To chyba jedyny alkomat na rynku z 10 letnia gwarancją i bardzo dobra cena! Tak trzymać!

  Oceń 
  2018-01-08

  Monika

  Miałam alkomat z tej firmy i byłam zadowolona, zdecyduję się na zakup Experta, bo czuję, że warto! Pozdrawiam

  Oceń 
  2018-01-08

  Marek

  Bardzo opłacalny zakup, 10 miesięcy gwarancji i rok kalibracji w cenie.

  Oceń 
  2018-01-02

  Alkomat AlcoFind Expert

  bardzo dobry alkomat - przynajmniej się nie blokuje tak jak inne alkomaty!

  Oceń 
  2018-01-02

  Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

  Alkomat spełnia swoje zadanie, dodatkowo otrzymałem go z certyfikatem, a to rzadkość...

  Oceń 
  2018-01-01

  Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

  Rewelacyjny pomiar! porównywałem z kuplem na innym policyjnym. Wyniki były prawie identyczne. Polecam ten model

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

  Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

  Alkomat AlcoFind Expert wyposażono w platynowy sensor elektrochemiczny. Wykonano go z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego pozyskiwane wyniki oddają niemalże w stu procentach stan rzeczywisty stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

  BLOG

  Produkty powiązane