Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

Nowy produkt

Alkomat AlcoFind Expert wyposażono w platynowy sensor elektrochemiczny. Wykonano go z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego pozyskiwane wyniki oddają niemalże w stu procentach stan rzeczywisty stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Więcej szczegółów

339,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensoraElektrochemiczny
Wyprodukowano wKorea
Częstotliwość kalibracjico 12 miesięcy lub 500 pomiarów

Więcej informacji

AlcoFind Expert

Alkomat AlcoFind Expert to nowość rynkowa lansowana przez koreańską firmę. Jest to urządzenie najwyższej klasy, w którym zastosowania technologiczne dorównują jakością rozwiązaniom wykorzystywanym w alkomatach policyjnych. Świetne wykonanie i precyzyjność pomiarów gwarantują rzetelne wyniki przeprowadzanych badań zawartości stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkomat Expert został przebadany w niezależnym laboratorium wzorcującym. Wyniki pokazały, że alkotest z platynowym sensorem, jest jednym z najlepszych w swojej grupie cenowej.

 

Alkomat AlcoFind Expert wyposażono w platynowy sensor elektrochemiczny. Wykonano go z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego pozyskiwane wyniki oddają niemalże w stu procentach stan rzeczywisty stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. To jednak nie koniec zalet tego urządzenia. Prezentowany model alkomatu wyposażono także w licznik pomiarowy, który ułatwia pracę z urządzeniem, jak i również informuje użytkowników o konieczności przeprowadzenia ponownej kalibracji po przeprowadzeniu 500 pomiarów.

 

W proponowanym alkomacie istnieje konieczność stosowania ustnika. Jest to jednak ustnik wielorazowego użytku, którego montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. Urządzenie jest także bardzo proste w obsłudze. Wystarczy posługiwać się jednym przyciskiem, by przeprowadzić badanie i poznać jego wynik.

 

Alkomat elektrochemiczny AlcoFind Expert wyposażono również w sygnalizację dźwiękową. Z jej pomocą rozpoznamy właściwy moment rozpoczęcia badania oraz jego zakończenia. Zostaniemy także nim poinformowani w przypadku uszkodzenia sensora bądź rozładowania baterii w urządzeniu.

 

Każde przeprowadzone badanie zakończy się wyświetleniem wyniku na przejrzystym i podświetlanym czterocyfrowym wyświetlaczu LCD. Dzięki niemu jest możliwe bezproblemowe dokonanie pomiaru także w porze nocnej, przy ograniczonym świetle.

 

Proponowany alkomat firmy Da-Tech stanowi produkt przemyślany nie tylko pod względem technologicznym, ale również wizualnym. Jego ogromnym atutem jest kompaktowość, dzięki której można go zabrać w każdą podróż i cieszyć się możliwością przeprowadzenia pomiaru w wybranym momencie. Małe rozmiary w połączeniu z nowoczesnym i modnym designem cieszą oko i sprawiają, że urządzenie AlcoFind Expert świetnie nadaje się również na stylowy i przemyślany prezent dla każdego kierowcy.

 

Obudowa alkomatu została wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, dlatego upadek testera nie spowoduje uszkodzeń w obrębie powierzchni urządzenia. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia estetyki produktu, który nie będzie również bardzo podatny na zarysowania powierzchni.

 

AlcoFind Expert to urządzenie nowoczesne, działające w trybie automatycznym. W momencie zbyt niskiego poziomu zasilania użytkownik zostaje poinformowany o konieczności zmiany baterii, a w razie braku jakiejkolwiek akcji zostanie ono samoczynnie wyłączone. To bardzo istotna funkcja z punktu widzenia oszczędzania energii.

 

Proponowany alkomat elektrochemiczny jest urządzeniem przemyślanym i niezwykle skutecznym, na które producent daje aż 10 lat gwarancji. Użytkownik otrzymuje również 3 lata gwarancji na sam sensor platynowy wbudowany w alkomat.

 

Zakres dokonywanego pomiaru mieści się w 0,00-4,00‰. Z kolei dokładność pomiarowa wynosi +/- 0.075 ‰ w 1,0‰. Do pobrania koniecznej próbki wystarczą dwie, trzy sekundy. Z kolei przygotowanie urządzenia do przeprowadzenia pomiaru zajmuje jedyne 15 sekund.

 

Alkomat waży 84 gramy, jest zasilany z pomocą dwóch baterii alkalicznych typu AAA. Warto dodać, iż spełnia on wszystkie niezbędne normy i posiada certyfikat CE, dzięki któremu może on być sprzedawany na terenie Unii Europejskiej.

 

Alkomat AlcoFind Expert świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i niewielkich przedsiębiorstw dbających o trzeźwość swoich pracowników na terenie zakładów pracy.

Zestaw zawiera:

 • Alkomat AlcoFind EXPERT
 • Baterie alkaliczne typu AAA- 2 sztuki
 • Ustniki wielorazowe – 3 sztuki
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Karta gwarancyjna
 • Certyfikat kalibracji alkomatu wystawiony w dniu sprzedaży
 • Każde urządzenie pomiarowe jest skalibrowane i gotowe do użycia

 

 

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2020-11-18

  Super

  Jestem bardzo zadowolony, polecam !

   Oceń 
   2020-06-21

   Alcofind expert

   Mam ten alkomat 2 lata, świetny wybór, dobra cena i jakość wykonania, polecam.

    Oceń 
    2020-02-08

    dokładność 7,5%

    Wg danych dokładność w stosunku do zakresu wynosi chyba 7,5%?

     Oceń 
     2018-05-07

     Alkomat

     Zakupiłem alkomat w zeszłym miesiącu. Sprawdza się doskonale, łatwy w użyciu, wygląda swietnie i nowocześnie. Polecam!

     • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
     Oceń 
     2018-01-10

     Tomek Łódź

     To jest naprawdę dobra oferta i dobre jest to, że można od razu skorzystać z usług kalibracji. Wszystko w jednym miejscu, super!

      Oceń 
      2018-01-10

      Baśka

      Świetna propozycja alkomatu, dodatkowo rok kalibracji w cenie i 10 lat gwarancji. Jedna z najlepszych ofert jakie znalazłam!

       Oceń 
       2018-01-08

       Antek

       Najnowszy alkomat z serii AF. Super!

        Oceń 
        2018-01-08

        Justyna Z

        Zamówiłam u Was ten model, bo wydaje się atrakcyjny pod względem ceny, poza tym wiem, że oferujecie także pomoc w serwisowaniu, więc się zdecydowałam,Wszystko w jednym miejscu. Super

         Oceń 
         2018-01-08

         Witek Opole

         To chyba jedyny alkomat na rynku z 10 letnia gwarancją i bardzo dobra cena! Tak trzymać!

          Oceń 
          2018-01-08

          Monika

          Miałam alkomat z tej firmy i byłam zadowolona, zdecyduję się na zakup Experta, bo czuję, że warto! Pozdrawiam

           Oceń 
           2018-01-08

           Marek

           Bardzo opłacalny zakup, 10 miesięcy gwarancji i rok kalibracji w cenie.

            Oceń 
            2018-01-02

            Alkomat AlcoFind Expert

            bardzo dobry alkomat - przynajmniej się nie blokuje tak jak inne alkomaty!

             Oceń 
             2018-01-02

             Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

             Alkomat spełnia swoje zadanie, dodatkowo otrzymałem go z certyfikatem, a to rzadkość...

              Oceń 
              2018-01-01

              Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

              Rewelacyjny pomiar! porównywałem z kuplem na innym policyjnym. Wyniki były prawie identyczne. Polecam ten model

              • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

              Napisz swoją opinię!

              Napisz opinię

              Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

              Alkomat AlcoFind Expert z platynowym sensorem + 10 LAT GWARANCJI

              Alkomat AlcoFind Expert wyposażono w platynowy sensor elektrochemiczny. Wykonano go z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego pozyskiwane wyniki oddają niemalże w stu procentach stan rzeczywisty stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

              BLOG

              Produkty powiązane