Slide background

 339zł

 TYLKO

Slide background

ALKOMAT AF-35 PREMIUM

POLICYJNY SENSOR ELEKTROCHEMICZNY

DOŻYWOTNIA
GWARANCJA

WYKRYWA
TYLKO ALKOHOL

PLATYNOWY
SENSOR

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Propozycja nie do odrzucenia – alkomat AlcoFind w nowym 2018 roku!

Opublikowano dnia: wrz 24, 2020

Categories: Alkomaty

Tags: Alkomat, Alkomaty elektrochemiczne, AlcoFind, DA Tech,

Już teraz można nabyć jeden z najnowszych produktów marki BEAN-ALKOMATY, który nosi nazwę AlcoFind EXPERT. Marka ta znana jest na całym świecie ze swojej rzetelności, innowacyjności oraz nieustannego dążenia do poprawy jakości swoich produktów. Prezentowany model z pewnością jest wart uwagi, szczególnie ze względu na dużą dokładność prezentowanych wyników po przeprowadzeniu badania. Istotną informacją jest fakt, iż produkt ten jest wprowadzony na rynek najpierw przeszedł wszystkie testy, dlatego śmiało można potwierdzić jego niezawodność.

Z czego przede wszystkim znane są alkomaty wspomnianej już firmy? Głównie ich niezawodności, ale również z wysokiej jakości wykonania oraz przemyślanej konstrukcji, jak i zastosowanych podzespołów, dzięki czemu klient ma pewność, iż inwestuje w pewne i rzetelne rozwiązanie.

Jakie są największe plusy alkomatu AlcoFind EXPERT? Z pewnością kompaktowa obudowa, dzięki której można liczyć na poręczność podczas wykonywania badania, co jest szczególnie wskazane, gdy jesteśmy po większej dawce w alkoholu i siłą rzeczy nasza motoryka nie jest na najlepszym poziomie bądź po prostu jesteśmy bardzo zmęczeni wczorajszą zakrapianą nocą.

Kolejny atut to bardzo prosta obsługa urządzenia. W połączeniu z niską ceną sprawia, iż jest to produkt wart uwagi, również dzięki jakości, którą prezentuje. Już sama marka broni się tym, iż jest na wysokiej pozycji w swojej branży od wielu lat. Najnowszy lansowany przez nią produkt to urządzenie, obok którego nie można przejść obojętnie.

Alkomat AlcoFind Expert to model przeznaczony zarówno do użytku indywidualnego, jak i również w celach służbowych, chociażby w celu sprawdzenia trzeźwości swoich pracowników. Małe firmy będą zadowolone z tego urządzenia, ponieważ działa ono sprawnie i szybko, a to najważniejsze, gdy liczymy się z czasem.

Prezentowany produkt ma jednak zacznie więcej zalet, niż nam się wydaje. O jego wysokiej jakości świadczy także fakt, iż producent daje na ten model aż 10 lat gwarancji. Czyż nie brzmi to wspaniale? Rzadko zdarza się, by uzyskać aż tak wysoką gwarancję na tego typu urządzenia przy tak atrakcyjnej cenie, a zarazem przy tak wysokiej jakości. Jest to szansa, która może się już nie powtórzyć.

Wspomniana już wyżej cena to jedyne 259 złotych. Właśnie z jej powodu na ten model decydują się zarówno osoby prywatne, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Warto jednak pamiętać, iż najprawdopodobniej jest to cena promocyjna. Później może wzrosnąć.

Mówiąc o alkomacie, trzeba także powiedzieć co o jego wnętrzu. Prezentowany model wyposażono w platynowy sensor elektrochemiczny, który charakteryzuje się dużą żywotnością oraz rzetelnością pomiarową.

 

Zakupując AlcoFinder Expert, wraz z nim otrzymuje się w zestawie baterie, instrukcję obsługi, zestaw ustników, jak i również certyfikat kalibracji, która odbywa się w dniu sprzedaży produktu. Świadectwo to jest poświadczeniem, iż alkomat został prawidłowo skalibrowany w laboratorium serwisowym.

Poszukiwanie pewnego alkomatu nie jest prostym zadaniem. Powyższe informacje pomogą jednak każdemu podjąć właściwą decyzję.