Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini

Xblitz ALControl Mini

Nowy produkt

Xblitz ALControl Mini to alkomat wyposażony w sensor elektrochemiczny, który wyróżnia nie tylko zwiększona czułość podczas dokonywanych pomiarów, ale również znacznie rzadsza potrzeba kalibracji ze względu na innowacyjność zastosowanego czujnika.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

267,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, pośród której znajdują się wysokiej jakości urządzenia służące do pomiaru zawartości stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenia te sprawdzą się zarówno w firmach i zakładach przemysłowych, jak i również jako sprzęt wykorzystywany przez użytkowników indywidualnych.

Xblitz ALControl Mini to alkomat wyposażony w sensor elektrochemiczny, który wyróżnia nie tylko zwiększona czułość podczas dokonywanych pomiarów, ale również znacznie rzadsza potrzeba kalibracji ze względu na innowacyjność zastosowanego czujnika. Należy także dodać, iż wspomniane platynowe czujniki zostały wyprodukowane w Korei i cieszą się dużym uznaniem pośród stosowanych powszechnie sensorów. Alkomat ten jest więc bardzo precyzyjny, a w dodatku prosty i szybki w obsłudze. Wystarczy bowiem tylko kilka sekund, by uzyskać wiarygodny i rzetelny wynik. Badanie rozpoczyna się już po kilku sekundach. Wystarczy zamontować ustnik dołączony do zestawu i cieszyć się rzetelnym pomiarem.

Kolejnym atutem jest budowa urządzenia. Alkomat Xblitz ALControl Mini ułatwia pracę z tymże sprzętem, dzięki czemu wykonywanie pomiaru jest wygodne i przyjemne. Czarne tło ekranu z kolei sprawia, iż interfejs tegoż modelu jest przejrzysty i klarowny. Całość prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Podczas przeprowadzania badania producent zapewnia, iż dokładność pomiaru będzie zawierała się w zakresie od ±0.005% BAC do 0.050% BAC. Jeśli natomiast chodzi o zasięg wykrywalności poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, obejmuje on zakres od 0 do aż 4 promili. Gdy rozpoczniemy pracę z urządzeniem, będzie ono potrzebowało od 15 do 35 sekund na rozgrzanie. Następnie po około 3 – 22 sekundach będzie możliwe dokonanie badania.
Specyfikacja

Alkomat Xblitz ALControl jest poręczny i mobilny dzięki swoim wymiarom 111 x 35 x 24 mm, a także niewielkiej wadze 51,1 g. By móc w pełni korzystać z możliwości prezentowanego modelu, wystarczy zaopatrzyć go w dwie baterie alkaliczne AAA 1,5 V. Dzięki nim czas pracy urządzenia będzie wystarczający i nie będą musieli Państwo zaprzątać sobie głowy wymianą baterii w krótkich odstępach czasu.

Na rozgrzanie urządzenia w celu przygotowania go do prawidłowego pomiaru konieczne jest zachowanie temperatury otoczenia w przedziale od 5 do 40 stopni Celsjusza. Z kolei temperatura jego przechowywania powinna wynosić od 0 do 40 stopni Celsjusza.

Ważną informacją dla wszystkich Klientów będzie również fakt, iż alkomat Xblitz ALControl Mini to produkt posiadający pięcioletni okres gwarancyjny, a także możliwość kalibracji sprzętu nieodpłatnie i bez ograniczeń przez pierwsze 12 miesięcy od czasu zakupu Xblitz ALControl Mini. Warto również znać wyposażenie zestawu, który otrzymają Państwo wraz z alkomatem. W jego zakres wchodzi instrukcja obsługi, dzięki której użytkowanie sprzętu nie będzie sprawiało problemu, dwie baterie alkaliczne AAA 1,5 V, a także trzy ustniki.

Taka okazja może się już nie powtórzyć. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.

 

Opinie

Napisz opinię

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini

Xblitz ALControl Mini to alkomat wyposażony w sensor elektrochemiczny, który wyróżnia nie tylko zwiększona czułość podczas dokonywanych pomiarów, ale również znacznie rzadsza potrzeba kalibracji ze względu na innowacyjność zastosowanego czujnika.

Produkty powiązane