Alkomat AlcoSafe Dual kalibrujemy.pl

Alkomat AlcoSafe Dual

Nowy produkt

Pragniemy przedstawić Państwu wysokiej klasy alkomat AlcoSafe Dual, który łączy w sobie nowoczesny design i kompaktowość. Urządzenie to zostało wyposażone w innowacyjną technologię, dzięki której korzystanie z tegoż sprzętu nie nastręcza żadnych trudności.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

177,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat AlcoSafe Dual

Pragniemy przedstawić Państwu wysokiej klasy alkomat AlcoSafe Dual, który łączy w sobie nowoczesny design i kompaktowość. Urządzenie to zostało wyposażone w innowacyjną technologię, dzięki której korzystanie z tegoż sprzętu nie nastręcza żadnych trudności i zapewnia precyzyjność dokonywanych pomiarów.

Alkomat, dzięki przemyślanej konstrukcji i zastosowanym rozwiązaniom technologicznym pobiera próbkę powietrza od badanej osoby, a następnie dokonuje pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Osiągane wyniki są bardzo precyzyjne i rzetelne. Można również mieć pewność ich powtarzalności, również w przypadku niskiego zakresu pomiarowego.

Rezultaty przeprowadzanych badań są wyświetlane na panelu LCD i cechują się szerokim zakresem od 0.0 do aż 4.0 promili. Dokładność pomiarowa jest określona do jednego miejsca po przecinku.

Kolejnym atutem proponowanego alkomatu jest sygnalizacja dźwiękowa, dzięki której bez problemu Użytkownik sprzętu dowie się o przekroczeniu progu 0,5 promila. Zostanie również uruchomiony wskaźnik graficzny.

Alkomat AlcoSafe został ponadto wyposażony w dodatkowo wzmacnianą komórkę pomiarową najnowszej generacji. Dzięki temu urządzenie nie ulega uszkodzenia, jeśli stężenie alkoholu jest wyższe, niż w przewidzianym powyżej zakresie. Dzięki wspomnianej komórce dochodzi również do przedłużenia okresu użytkowania pomiędzy poszczególnymi kalibracjami. W porównaniu do innych alkomatów, ten konkretny model wyróżnia także niski koszt eksploatacyjny.

Analizator posiada także funkcję monitoringu swojej efektywności i sprawności przed oraz po przeprowadzonych pomiarach, dlatego nie ma możliwości zafałszowania wyników. Badanie nie może bowiem zostać wykonane, dopóki układ kontrolny odpowiednio o tym nie zasygnalizuje. Wpierw musi dojść do wyeliminowania molekuł alkoholu z urządzenia, nim będzie można dokonać następnego pomiaru.

Ważnym elementem systemowym urządzenia jest wyświetlana na ekranie LED informacja, iż badani zostało wykonane nieprawidłowo bądź doszło do uszkodzenia, czy rozkalibrowania sensora. Warto jednak mieć na uwadze, iż prezentowany model alkomatu zawiera także specjalne zabezpieczenia w postaci ustnika i komory pomiarowej, dzięki którym żadna substancja nie może przedostać się do sensora i spowodować jego uszkodzenia.

Aby zasilić alkomat AlcoSafe, wystarczy umieścić w nim dwie baterie alkaliczne typu AA 1,5V. Jeśli dojdzie jednak do rozładowania baterii, urządzenie poinformuje o tym Użytkownika specjalnym sygnałem dźwiękowym. By jednak zaoszczędzić energię, alkotester automatycznie wyłączy się po 10 sekundach jego bezczynności.

Alkomat jest bardzo kompaktowy i poręczny. Jego wymiary to jedyne 124 x 42 x 21 mm, a waga to zaledwie 56g. To niewielki sprzęt o wielkiej mocy, który można zabrać ze sobą w każde miejsce. Decydując się na zakup tego urządzenia, otrzymają Państwo w zestawie również komplet baterii, ale także trzy wielorazowe ustniki. Komplet zawiera również instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.

 

 

Opinie

Napisz opinię

Alkomat AlcoSafe Dual kalibrujemy.pl

Alkomat AlcoSafe Dual kalibrujemy.pl

Pragniemy przedstawić Państwu wysokiej klasy alkomat AlcoSafe Dual, który łączy w sobie nowoczesny design i kompaktowość. Urządzenie to zostało wyposażone w innowacyjną technologię, dzięki której korzystanie z tegoż sprzętu nie nastręcza żadnych trudności.

Produkty powiązane