Alkomat Profesjonalny FC-20KIT Lifeloc z drukarką - amerykańska produkcja

Nowy produkt

Lifeloc jest producentem profesjonalnych urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie, a FC20 jest najbardziej zaawansowanym i funkcjonalnym alkotesterem dostępnym na rynku. Nasz produkt posiada trzy tryby pracy: automatyczny, ręczny i pasywny (bezkontaktowy). 

Więcej szczegółów

4 499,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w USA

Więcej informacji

Alkomat Profesjonalny FC-20KIT Lifeloc z drukarką - amerykańska produkcjaWersja rozszerzona FC20KIT zestaw oferuje Państwu wszystkie funkcje alkomatu FC10Plus oraz dodatkowo ochronę hasłem, dodatkową pamięć wewnętrzną i szereg zaawansowanych funkcji blokady. możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych oraz możliwość wprowadzania danych. Zapewnia to bezpieczeństwo ustawień i wyników testów przeprowadzonych na alkomacie.

Lifeloc jest producentem profesjonalnych urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie, a FC20 jest najbardziej zaawansowanym i funkcjonalnym alkotesterem dostępnym na rynku. Nasz produkt posiada trzy tryby pracy: automatyczny, ręczny i pasywny (bezkontaktowy). Dodatkowo posiada pamięć wewnętrzną dzięki której może zapamiętać 500 ostatnio wykonanych testów. Otrzymać mogą również Państwo dzięki funkcji synchronizacji z drukarką i funkcji interfejsu komputerowego.
System alkomatu FC20 jest stworzony z myślą o każdym użytkowniku indywidualnie. To właśnie dlatego jest tak wielofunkcyjny i elastyczny. Z najwyższą precyzją i powtarzalnością przeprowadza badania zgodne z wszelkimi protokołami. “Sekwencyjne” oprogramowanie Lifeloc zapewnia, że wykonane krok po kroku testy są zgodne z Państwa konkretnymi wymaganiami.
Funkcja klawiatury pozwala na łatwe wprowadzanie danych dotyczących osoby na której przeprowadzany jest pomiar, daty, miejsca itp. Wprowadzone informacje wraz z wynikami badania na zawartość alkoholu mogą być wydrukowane drukarką uderzeniową, termiczną lub też bezpośrednio poprzez połączenie do komputera (oprogramowanie DataTrak®) .
W skrócie, FC20 jest najprostszym w obsłudze, najbardziej funkcjonalnym i wszechstronnym alkomatem na rynku!  

Znany ze swojej żywotności i szybkiego czasu przygotowania do pracy, alkomat FC20 z pewnością zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby.

 

Innowacyjność urządzenia:

* Oprogramowanie dostosowujące się do indywidualnych potrzeb:    Krok po kroku przeprowadza użytkownika przez test.

* Pamięć: 500 ostatnich testów z możliwością ulepszenia aż do pamięci 4000 testów.

*  Ochrona: Możliwość założenia hasła, zapobiega zmianom w ustawieniach naszego urządzenia.

*  Kontrola kalibracji: Przypomina o potrzebie wykonania kalibracji (po danym czasie lub liczbie badań przeprowadzonych na alkomacie) poprzez odpowiednie ostrzeżenia lub blokady.

zalety.png

* Powiadomienia graficzne i sygnały dźwiękowe:  Wszelkie informacje wyświetlane na ekranie są połączone z sygnałami dźwiękowymi. Dzięki temu mogą być Państwo pewni że test został wykonany poprawnie.

* Interfejs komputerowy: Oprogramowanie DataTrak™ pozwala na transfer danych z Państwa FC20 wprost do komputera gdzie mogą być przechowywane, analizowane lub drukowane.

Wprowadzanie i przechowywanie danych: Różnorodność danych które mogą państwo wprowadzić do FC20 sprawia że każde badanie może być oznaczone identyfikatorem użytkownika, identyfikatorem osoby badanej oraz informacjami o czasie i miejscu. Wszystkie funkcje systemu wprowadzania danych są stworzone tak, aby zapewnić maksymalny komfort pracy. Dodatkowo oferujemy również przenośną klawiaturę dla prostszej obsługi.

*  Czujnik wdychanego powietrza:  Przyrząd kontroluje i określa ilość powietrza wdmuchiwanego przez badaną osobę. Jest to dodatkowa ochrona przed osobami odmawiającymi wykonania badania.

* Pamięć wewnętrzna i wydruk: Urządzenie zapamiętuje 500 ostatnich testów. Wydruk mogą Państwo wykonać bezpośrednio lub poprzez komputer używając oprogramowania DataTrak™.

 

Precyzja
* Platynowy elektrochemiczny sensor o średnicy 1”:   Reaguje jedynie na molekuły alkoholu i zapewnia długą żywotność oraz najwyższą precyzję urządzenia.
* Dwa sposoby pobierania powietrza:
   Niezawodna funkcja pasywnego pobierania powietrza. Idealna do pomiaru zawartości alkoholu w pojemnikach, znacznie zwiększająca zakres możliwości FC20.
* Możliwość wykonania wielu testów:    Natychmiastowo po wskazaniu zerowej wartości, po wskazaniku wartości dodatniej 10 s
* Zakres temp. pracy:    0 - 55°C

 

Zestaw zawiera:zestaw.png

Instrukcja do alkomatu?

Alkomat FC20KIT

Drukarka termiczna 

4szt. alkalicze baterie typu AA

10szt. ustników

Walizka do alkomatu

Pasek z logo na rękę

 


Opinie

Oceń 
2016-07-28

Polecam!

Szybka bezproblemowa wysyłka, zamówiłam do firmy ok 14 a następnego dnia otrzymałam alkomat. Jak na razie spełnia moje oczekiwania!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Profesjonalny FC-20KIT Lifeloc z drukarką - amerykańska produkcja

Alkomat Profesjonalny FC-20KIT Lifeloc z drukarką - amerykańska produkcja

Lifeloc jest producentem profesjonalnych urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie, a FC20 jest najbardziej zaawansowanym i funkcjonalnym alkotesterem dostępnym na rynku. Nasz produkt posiada trzy tryby pracy: automatyczny, ręczny i pasywny (bezkontaktowy). 

Produkty powiązane