Zasilanie awaryjne Przetwornica Prądu z ładowaniem UPS 500Watt (800Watt) DC:12V 230V

sinusUPS-800E (Pełna sinusoida)

Nowy produkt

Jeśli poszukujecie Państwo urządzenia, które zapewni Wam zasilanie awaryjne, Państwa oczekiwania spełni Przetwornica napięcia 12V 500W (max. 800W) PEŁNA sinusoida z ładowaniem 10A UPS z AVR (system stabilizacji napięcia sieciowego). 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

459,00 zł brutto

Więcej informacji

Przetwornica Prądu z ładowaniem UPS 500Watt (800Watt)Jeśli poszukujecie Państwo urządzenia, które zapewni Wam zasilanie awaryjne, Państwa oczekiwania spełni Przetwornica napięcia 12V 500W (max. 800W) PEŁNA sinusoida z ładowaniem 10A UPS z AVR (system stabilizacji napięcia sieciowego). Została ona wyprodukowana przez znaną i renomowaną firmę VOLT Polska. Jest znakomitym kompromisem pomiędzy ceną, a jakością wykonania i działania.

Podstawową funkcją spełnianą przez przetwornicę napięcia z ładowaniem UPS 500Watt jest zamiana prądu stałego 12V w prąd zmienny 230V 50 Hz. Pozwala ona na zapewnienie urządzeniom w domu jednorodzinnym czy w biurze awaryjnego zasilania, jeśli okaże się, że brak jest zasilania standardowego z sieci energetycznej. Przetwornica  umożliwia m.in. automatyczne zasilanie pomp wodnych czy pieców CO. Posiada funkcję automatycznego ładowania UPS oraz daje na wejściu tzw. pełną sinusoidę, tj. przebieg prądu identyczny z tym w sieci.  Może zasilać różne urządzenia, pobierające nie więcej niż 500 Watt mocy.

Przetwornica może działać z każdym rodzajem akumulatorów, m.in. kwasowo-ołowiowych, żelowych i AGM. Można z niej skorzystać, gdy nie możemy użyć zasilania z sieci ogólnodostępnej 230V, ale posiadamy zasilanie typu 12V, na przykład w swoim samochodzie.

Przetwornica jest wyposażona w ładowarkę do akumulatora. Przetwornica ta umożliwia automatyczne zasilenie danego urządzenia np. pompy wody lub pieca CO w domu jednorodzinnym, w momencie braku zasilania.

Pracuje ona w trybie automatycznym: czyli w momencie braku prądu przetwornica zaczyna pracować na akumulatorze automatycznie, przełączając napięcie na źródło napięcia awaryjnego np. akumulator żelowy (tzw. miękki start), natomiast w momencie pojawienia się napięcia zaczyna ładować podłączony do zestawu akumulator do 100% tak aby był gotowy do kolejnego działania w przypadku braku zasilania.

Przetwornice są urządzeniami o bardzo wysokiej jakości, posiadają wiele zabezpieczeń prądowych, które zabezpieczają je przed działaniami niepożądanymi. Wybaczają różnego rodzaju błędy użytkowników np. podłączenie złej polaryzacji lub zwarcie spowodowanie przez użytkownika. Materiały wykorzystane do produkcji tych przetwornic są wysokiej jakości co powoduje, że mogą one uzyskać doskonały kompromis pomiędzy ceną a jakością.

Dane techniczne:specyfikacja.png

 • Model:   PRO800E
 • Moc znamionowa:   500WATT
 • Moc w impulsie:   800WATT
 • Automatyczny regulator napięcia AVR: 140-275 VAC,
 • Zakres napięcie wejściowego:   9,5-15 Volt DC,
 • Zakres napięcie wyjściowego:  230V±10% Volt 50Hz,
 • Prąd ładowania:   10 Amper,
 • Wyświetlacz kolorowy: LED,
 • Tryby wyświetlacza: informacje o obciążeniu, ładowaniu, napięciu wejścia/wyjścia, przeciążeniu, przegrzaniu,
 • Przebieg sinusoidy na wyjściu:   Pełna sinusoida,
 • Czas przełączania sieć/akumulator: ≤ 4ms,
 • Urządzenie ostrzega o przeciążeniu lub przegrzaniu, aż do momentu zadziałania bezpieczników, co zabezpiecza je przed zwarciem i przegrzaniem,
 • Zabezpieczenie przed złym podłączeniem kabli (zła polaryzacja) za pośrednictwem bezpiecznika,
 • Dwa gniazda sieciowe z uziemieniem,
 • Chłodzenie za pośrednictwem wentylatora,
 • Sprawność ponad 90 proc.,
 • Temperatura pracy od   0 do 40°C,
 • Wilgotność pracy: 10%~90% RH, nie kondensująca,
 • Wymiary: 230x145x180mm,
 • Waga: 6,5kg.

Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

W opakowaniu znajdują się:zestaw.png

1. Przetwornica napięcia 500W 12V z ładowaniem UPS 10A z pełną sinusoidą na wyjściu

2. Kable połączeniowe 

3. Instrukcja obsługi

Opinie

Oceń 
2016-08-20

super

oferta cenowa swieta!!produkt również dobry jakosciowo;)nie mam do czego się przyczepić:)a jestem wymagająca;P:P
jestem zachwycona;)

Oceń 
2016-08-19

Polecam

W dzisiejszych czasach chyba niezbędnik w każdym domu - wszystko podpięte na kabel, a jak zabraknie prądu - istna tragedia. Dobra oferta pod względem jakości, jak i ceny - posiadam i polecam

Oceń 
2016-08-15

OK

Mam piec CO akurat taki model co bez prądu nie pompuje wody i cały dom jest zimny, więc jak w zimie odłączają prąd to jest jednym słowem masakra. Myślałem już o przerobieniu pieca, ale przetwornica wychodzi taniej i jest wygodna.

Oceń 
2016-07-06

Super produkt.

Uratował mnie gdy musiałem skończyć projekt na swoim laptopie, a zabrakło prądu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Zasilanie awaryjne Przetwornica Prądu z ładowaniem UPS 500Watt (800Watt) DC:12V 230V

Zasilanie awaryjne Przetwornica Prądu z ładowaniem UPS 500Watt (800Watt) DC:12V 230V

Jeśli poszukujecie Państwo urządzenia, które zapewni Wam zasilanie awaryjne, Państwa oczekiwania spełni Przetwornica napięcia 12V 500W (max. 800W) PEŁNA sinusoida z ładowaniem 10A UPS z AVR (system stabilizacji napięcia sieciowego). 

Produkty powiązane