Odczynnik 0,095 mg/L (0,2 ‰) do kalibracji alkomatów 0,095 mg/L (0,2 ‰) - BUTELKA 1 L

odczynnik 0,2 ‰

Nowy produkt

W celu dokonania zakupu prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy serwis@kalibrujemy.pl

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

75,00 zł brutto

Więcej informacji

Sposobem na wyeliminowanie ryzyka obniżenia jakości wykorzystywanego przez nas alkomatu jest zastosowanie już przygotowanego z myślą o potrzebach Klientów wzorca etanolu. Jego zaletą jest możliwość wykorzystania tejże mieszanki bez konieczności tworzenia jej we własnym zakresie.

Jak przygotowuje się odczynniki? Konieczna jest do tego odpowiednia temperatura wynosząca 34 stopnie Celsjusza. Właściwe warunki pozwalają na uzyskanie optymalnego stężenia w fazie gazowej. Wszystkie wzorce, które Państwu oferujemy, przygotowywane są tylko z najwyższej jakości demineralizowanej wody w połączeniu z alkoholem etylowym o odpowiednim certyfikacie. Jest to gwarancja, iż staną się Państwo posiadaczami najwyższej klasy produktu, który zachowa swoje cechy użytkowe przez długi czas. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom tylko najlepszych produktów.

Pewność, iż nasze wzorce zawierają właściwe stężenie, gwarantuje gęstościomierz oscylacyjny, którym posługujemy się podczas sprawdzania wspomnianych już wzorców. Jest to urządzenie renomowanej firmy, który poddano wzorcowaniu w Głównym Urzędzie Miar. Jest to zatem najlepsza gwarancja dokładności wskazań. W związku z powyższym w momencie przeprowadzania procesu sprawdzania można mieć pewność, iż stężenie każdego produktu będzie w pełni zgodne z wartością podaną w specyfikacji urządzenia.

Naszym Klientom zapewniamy możliwość wystawienia świadectwa jakości produktu, jeżeli tylko wyrażą taką chęć. Należy mieć na uwadze, iż każdy oferowany przez nas wzorzec posiada termin przydatności do użycia, który wynosi trzy miesiące od daty jego wyprodukowania. Zapewniamy Państwa, iż produkowane przez nas odczynniki do kalibracji alkomatów tworzymy na bieżąco, dzięki temu nasi Klienci nie muszą martwić się o termin ważności produktu. Jest to ogromy atut, który gwarantuje Państwu komfort użytkowania i najwyższą jakość w jednym.

Wodne wzorce etanolu, które przygotowujemy osobiście, w pierwszej kolejności umieszczamy w barbotażowych naczyniach termostatyzowanych. Temperatura, która zostaje w nich utrzymana, wynosi około 34 stopnie Celsjusza, jednak może wahać się maksymalnie o pół stopnia. We wspomnianych naczyniach dochodzi do ustalenia pewnej równowagi pomiędzy fazą ciekłą, a fazą gazową. Cały proces opiera się na prawie Henry'ego, zgodnie z obowiązującymi w nim zasadami. Na czym zatem ów proces polega?

Przez przygotowany wodny wzorzec etanolu zostaje przeprowadzony strumień powietrza. Jest to istotne z punktu widzenia całej procedury oraz niezbędnych reakcji chemicznych, które muszą nastąpić. Właśnie w tym momencie dochodzi do wytworzenia gazowego wzorca etanolu. Wiadomo również, jaki poziom stężenia się w nim znajduje. W ten sposób pozyskuje się gazowy wzorzec etanolu, dzięki któremu można spokojnie kalibrować wybrane urządzenie analizujące wydech oraz jego parametry.

Zapewnienie odpowiednich warunków do przeprowadzenia powyższej procedury jest niezbędne, jeżeli chcemy otrzymać zgodny z obowiązującymi normami gazowy wzorzec etanolu. Inwestycja w proponowane rozwiązanie z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą interesującą ofertą.

wzorce etanolowe produkcja

 

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2018-01-10

  Olaf

  Najwyższa jakość za rozsądną cenę! Polecam wszystkim!

  Oceń 
  2018-01-10

  Jarek Katowice

  Nie ma co ukrywać, ale to specjalistyczny produkt. Potrzebowałem odczynników o różnych wartościach i udało się zamówić u Państwa ;)

  Oceń 
  2018-01-10

  Ludwik Kowalski

  Trudno jest dostać wysokiej jakości gotowe wzorce etanolu. Państwa odczynniki są jak najbardziej sprawdzone i nie zawodzą. Pozdrawiam kalibrujemy.

  Oceń 
  2018-01-09

  Bartek

  Pracuje na odczynnikach i tylko u Państwa znalazłem te, które mnie interesują. Super cena i duża pojemność.

  Oceń 
  2017-11-15

  Alchemik

  Mało jest takich wzorców w Polsce. Super cena i wysoka jakość. Polecam!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Odczynnik 0,095 mg/L (0,2 ‰) do kalibracji alkomatów 0,095 mg/L (0,2 ‰) - BUTELKA 1 L

  Odczynnik 0,095 mg/L (0,2 ‰) do kalibracji alkomatów 0,095 mg/L (0,2 ‰) - BUTELKA 1 L

  W celu dokonania zakupu prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy serwis@kalibrujemy.pl

  BLOG

  Produkty powiązane