Alkomat AlcoFind DA-8100 w walizeczce aluminiowej

AlcoFind DA-8100

Nowy produkt

Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

399,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Korea
Częstotliwość kalibracji co 12 miesięcy lub 500 pomiarów

Więcej informacji

Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8100 + WalizeczkaWypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową (sensor podobny jakich używa POLICJA w swoich alcotestach) najwyższej klasy jakościowej o stabilnym działaniu.

Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli jak i może przede wszystkim dla przedsiębiorców do sprawdzania trzeźwości pracowników.

Niewątpliwe zalety DA-8100 to bardzo duża precyzja wykonania, powtarzalność pomiarów oraz wymienny moduł sensora. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt DA-8100 pochodzi bezpośrednio od producenta, który staje się w ostatnim czasie liderem w produkcji alkomatów osobistych na świecie. Alkomat służy do zastosowań profesjonalnych w firmach i instytucjach które potrzebują dużej wysokiej precyzji pomiarów oraz niezawodności np. zakładach pracy ale również może być używany przez użytkowników indywidualnych do samokontroli. Posiada wiele funkcji modyfikowalnych przez użytkownika. Charakteryzuje się niską ceną jak na alkomat elektrochemiczny przy wspaniałej jakości i niezawodności.

 

TESTER JEST ODPOWIEDNIO SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY.

 

GŁÓWNE CECHY MODELU DA-8100:  •         Profesjonalny sensor elektrochemiczny "Fuel Cell"
  •         4-cyfrowy wyświetlacz LCD
  •         Regulacje ustawień użytkownika:
  •         zmiana jednostki pomiarowej
  •         czas wdechu próbki
  •         poziomu sygnału alarmu o wysokiej zawartości alkoholu
  •         Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
  •         Automatyczne wyłączanie przy braku ręcznego wyłączenia testera
  •         Wyświetlanie ilości przeprowadzonych testów

 

 

 

ZESTAW ZAWIERA:


Alkomat ALCOFIND DA-8100
2 szt. baterii alkalicznych typu AA
6szt. ustników
Pasek na rękę

*** alkomat w walizeczce aluminiowej

*** 6 lat gwarancji

Instrukcję obsługi w języku polskim

Certyfikat kalibracji

* KALIBRACJA W OKRESIE 24 MIESIĘCY W CENIE 

  

 

 

 

 

 

 

 

Oferta idealna na prezent!

Dobry alkomat o nietuzinkowym wyglądzie ,a także wytrzymała aluminiowa walizka sprawiają iż ta oferta nadaje się idealnie na prezent dla twojego znajomego czy rodziny.Jest to dobra opcja dla osób które będą używać alkomatu w trudnych warunkach takich jak np. budowa. Warto jest się zaopatrzyć w taki zestaw i być spokojnym o własne bezpieczeństwo jak i swojego alkomatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie

Oceń 
2017-12-05

Vimi

Bardzo fajny pomysł na prezent.

Oceń 
2017-12-03

Super prezent

Super prezent na święta!

Oceń 
2017-11-29

Karol

Właśnie o czymś takim myślałem.

Oceń 
2017-11-29

Jola

Już wiem co kupić mężowi w prezencie :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat AlcoFind DA-8100 w walizeczce aluminiowej

Alkomat AlcoFind DA-8100 w walizeczce aluminiowej

Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.

Produkty powiązane