Alkomat elektrochemiczny EVO

Alkomat Alco Force AF300

Nowy produkt

Alkomat ALCO FORCE  EVO to najnowszy model na rynku. Alkomat posiada precyzyjny sensor elektrochemiczny oraz nowy, ultra nowoczesny procesor zapewniający jeszcze dokładniejsze pomiary alkoholu w wydychanym powietrzu niż poprzednie serie tego modelu. a

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

269,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat EVO

zalety.png

Prezentowany przez nas alkomat EVO stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla nawet bardzo wymagających użytkowników indywidualnych. Przede wszystkim łączy on atrakcyjny design z innowacyjnym rozwiązaniem technologicznym. Struktura jego obudowy posiada delikatną specyficzną fakturę, która zapobiega powstawaniu jakichkolwiek śladów użytkowania.

 

Proponowane przez nas urządzenie zostało wyposażone w jasny i przejrzysty wyświetlacz LED, który wskazuje wartości od 0 do 3 promili. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego czujnika elektrochemicznego, proponowany przez nas alkomat posiada niezwykle wysoką czułość, która wpływa na otrzymywanie bardzo wiarygodnych wyników pomiarowych, porównywalnych również ze sprzętem obsługiwanym przez służby policji.

 

Wysokiej klasy sensor EVO wpływa znacznie na obniżenie kosztów, które wiążą się z jego eksploatacją, ponieważ częstotliwość kalibracji w jego przypadku nie jest aż tak duża jak chociażby w alkomatach z czujnikami półprzewodnikowymi. Jedną z dodatkowych opcji, która wyraźnie sprawdza się po przyjęciu większej dawki alkoholu, jest podświetlenie się urządzenia na czerwono po wskazaniu wyniku, który zgodnie z polskim prawem zabrania dalszej jazdy samochodem.

Co ważne, prezentowany alkomat jest bardzo łatwy w obsłudze oraz pozwala na szybkie i sprawne uzyskanie pożądanego wyniku przeprowadzonego testu, także wielokrotnego w krótkich odstępach czasu. Urządzenie przed jego wysłaniem do Klienta zostaje poddawane pełnej kalibracji, dzięki czemu jest od razu gotowe do użycia.

Specyfikacja urządzenia:

specyfikacja.png

Waga netto: 75 g z baterią

Wymiary: 55x105x23 mm

Zakres dokonywanego pomiaru: 0.000 - 3.000‰

Precyzyjność pomiaru: +/-0.06‰ BAC przy 0,5‰ BAC

Dokładność wyniku: do 0.006

Kalibracja: tak

Sensor: elektrochemiczny

Wymienny czujnik: tak

Rodzaj i liczba wymaganych baterii: 1x AAA 1.5V

Ustnik: wymagany

 
Zestaw zawiera:

zestaw.png

- skalibrowany przed wysłaniem alkomat EVO

- instrukcję w języku polskim

- dwa ustniki wielokrotnego użytku

- baterię alkaiczną typu AAA

- kartonowe pudełko


 

Uwaga!

Każdy zakupiony przez Państwa alkomat musi zostać skalibrowany przed wysyłką, dodatkowo wystawiamy certyfikat kalibracji z dokładną datą. Jest to gwarancja poprawnego wskazania analizatora wydechu. Uwaga na firmy które nie kalibrują  przed wysyłką!

 

 
Opinie

Oceń 
2017-05-18

Alkomat elektrochemiczny EVO

Otrzymałem ten alkomat na nastepny dzień. Przesyłka dobrze zapakowana. Polecam firmę!

Oceń 
2016-04-28

alkomat evo

Super sklep, bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat  elektrochemiczny EVO

Alkomat elektrochemiczny EVO

Alkomat ALCO FORCE  EVO to najnowszy model na rynku. Alkomat posiada precyzyjny sensor elektrochemiczny oraz nowy, ultra nowoczesny procesor zapewniający jeszcze dokładniejsze pomiary alkoholu w wydychanym powietrzu niż poprzednie serie tego modelu. a

Produkty powiązane