ALKOMAT DA-8000 marki alcofind + CERTYFIKAT

DA-8000

Nowy produkt

Prezentowany alkomat DA 8000 to jeden z najlepszych w tym zakresie cenowym model, którego sprawnością i efektywnością można cieszyć się przez wiele lat. Jego ogromnym atutem jest rzetelność dokonywanych pomiarów poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Więcej szczegółów

389,00 zł brutto

Więcej informacji

ALKOMAT DA-8000

Prezentowany alkomat DA 8000 to jeden z najlepszych w tym zakresie cenowym model, którego sprawnością i efektywnością można cieszyć się przez wiele lat. Jego ogromnym atutem jest rzetelność dokonywanych pomiarów poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Klienci, którzy dotychczas zamówili ten model, chwalą sobie jego praktyczność i kompaktowość.

Główną zaletą omawianego sprzętu jest szeroki zakres pomiarowy, który producent zapewnia w proponowanym przez siebie modelu. Mowa tutaj o zakresie sięgającym aż 5 promili. Biorąc pod uwagę również dokładność pomiaru do części setnych, prezentowany alkomat może stanowić najlepszy wybór, którego z pewnością żaden Klient nie będzie żałował. Spełni on bowiem wymagania nawet najbardziej wymagających Odbiorców indywidualnych.

Rezultaty każdego badania są widoczne na przejrzystym wyświetlaczu LED w formacie trzycyfrowym. Każdy Klient może również wybrać preferowaną przez siebie jednostkę pomiarową. Wynik będzie widoczny w promilach (g/L), miligramach (mg/L) bądź procentach BAC (%BAC). Taka wielostronność pozwala na korzystanie z proponowanego sprzętu w każdej sytuacji oraz pozyskiwanie wyników w pożądanych jednostkach.

Alkomat DA 8000 to niewielkie urządzenie o wymiarach 122 x 58 x 22 mm. Jego waga to jedyne 132 g, można go więc mieć zawsze przy sobie. Do zasilania prezentowanego alkomatu wystarczą dwie baterie alkaliczne typu AA o mocy 1,5V. W razie rozładowania baterii, użytkownik zostanie o tym poinformowany sygnałem dźwiękowym. Takie ułatwienie pozwoli na przygotowanie sobie zapasowych baterii, gdyby zaszła konieczność ich wymiany.

To jednak nie koniec zalet, które oferuje prezentowany model alkomatu. DA 8000 to sprzęt wyposażony w profesjonalny, niezwykle czuły sensor elektrochemiczny o zamkniętym przepływie powietrza. Jest to jedno z najlepszych na ten moment rozwiązań. Podobne rozwiązania stosuje się w alkomatach stosowanych przez przedstawicieli służb mundurowych, co pozytywnie świadczy o jakości urządzenia. Dokładność tegoż sensora zdecydowanie przewyższa możliwości sensorów półprzewodnikowych, również pod względem prawdopodobieństwa błędu pomiarowego. Co więcej, sensory elektrochemiczne z powodzeniem stosuje się w alkomatach policyjnych. Warto również o nich wiedzieć, iż w żaden sposób stan naładowania baterii nie wpływa na uzyskiwane wyniki oraz nie prowadzi do ich zafałszowania.

Alkomat DA 8000 to idealne rozwiązanie technologiczne nie tylko dla użytkowników indywidualnych, ale również dla firm i ich właścicieli. Z pewnością z korzystania z tego modelu alkomatu będą zadowoleni zawodowi kierowcy, jak i właściciele przedsiębiorstw, którzy ze względu na specyfikę swoich zakładów są zmuszeni do sprawdzania stanu trzeźwości u swoich pracowników. Od tej chwili nie będzie to dla nich żadnym problemem, ponieważ pozyskają wyniki, na podstawie których ich pracownicy będą mogli z czystym sumieniem zająć się swoją pracą. Alkomat DA 8000 to model wart polecenia, w dodatku w bardzo konkurencyjnej i atrakcyjnej cenie.

 

 

 

Opinie

Napisz opinię

ALKOMAT DA-8000 marki alcofind + CERTYFIKAT

ALKOMAT DA-8000 marki alcofind + CERTYFIKAT

Prezentowany alkomat DA 8000 to jeden z najlepszych w tym zakresie cenowym model, którego sprawnością i efektywnością można cieszyć się przez wiele lat. Jego ogromnym atutem jest rzetelność dokonywanych pomiarów poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Produkty powiązane