Alkomat DA-8500 E do uzytku osobistego z certyfikatem

Alkomat DA-8500 E

Nowy produkt

Alkomat DA 8500 E to urządzenie, które wyposażono również w licznik już przeprowadzonych przez użytkowników testów. Funkcja ta umożliwia kontrolę i monitoring liczby testów oraz aktualnego stanu alkomatu. Wystarczy regularnie przeprowadzać serwis urządzenia, by cieszyć się jego sprawnością.

Więcej szczegółów

289,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat DA-8500 E

Jeżeli należą Państwo do grona profesjonalistów, którzy cenią sobie sprawdzone i pewne rozwiązania technologiczne, z pewnością będą Państwo zadowoleni z alkomatu DA 8500 E. Jest to produkt najwyższej jakości, z najwyższej półki. Spełni wymagania zarówno Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm, dla których trzeźwość pracowników w pracy stanowi priorytet. Produkt ten stanowi bowiem jeden z najczęściej i najchętniej kupowanych alkomatów dostępnych w tym zakresie cenowym.

Jedną z największych zalet, o których należy wspomnieć, jest wykorzystanie w tymże modelu alkomatu bardzo czułego sensora elektrochemicznego. Został on wyposażony w przepływowy czujnik powietrza. Takie rozwiązanie skutkuje przede wszystkim reakcją czujnika wyłącznie na molekuły alkoholu. Jest to ogromny atut, ponieważ uzyskiwany wynik nie ulega wtedy żadnym zaburzeniom i przekłamaniom, wiernie odzwierciedla stan rzeczywisty stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Na rezultat badania nie wpływają również inne czynniki, w tym chociażby dym papierosowy. By czujnik pozostał w pełnej sprawności, należy dokonywać jego kalibracji co mniej więcej 500 testów. W porównaniu z alkotestami wyposażonymi w sensory półprzewodnikowe, częstotliwość kalibracji jest znacznie mniejsza.

Alkomat DA 8500 E to urządzenie, które wyposażono również w licznik już przeprowadzonych przez użytkowników testów. Funkcja ta umożliwia kontrolę i monitoring liczby testów oraz aktualnego stanu alkomatu. Wystarczy regularnie przeprowadzać serwis urządzenia, by cieszyć się jego sprawnością i niezawodnością przez wiele lat.

Czym jeszcze może pochwalić się DA 8500 E? Z pewnością czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem. Umożliwia on odczytanie bardzo dokładnego wyniku do części setnych. Jeśli natomiast chodzi o zakres pomiarowy, alkomat umożliwia uzyskanie rezultatów od 0 do aż 5 promili. Dlaczego szeroki zakres jest tak ważny? Dzięki niemu można dokładnie przebadać zarówno siebie, jak i kierowcę pojazdu, ale również pracowników w swojej firmie. Niezwykle istotna jest także szybkość wykonywanego badania. Wystarczy jedyne 15 sekund, by dokonać pomiaru. Rezultat wyświetla się natychmiast.

Kolejną zaletą alkomatu jest sygnalizacja dźwiękowa. Jej zadaniem jest poinformowanie użytkownika sprzętu nie tylko o koniecznej do przeprowadzenia kalibracji, ale również o rozładowaniu baterii, czy pojawiającym się błędzie w trakcie przeprowadzania badania. Model tegoż alkomatu jest jednym z najbardziej wartościowych w tym zakresie cenowym.

Alkomat DA 8500 E cieszy się niewielkimi rozmiarami 120 x 48 x 20 mm oraz wagą 96 g. Jest to sprzęt zaawansowany, do którego uruchomienia wystarczy zasilanie w postaci dwóch baterii alkalicznych typu AAA 1,5 V. W pamięci urządzenia można bez problemu sprawdzić zapis z ostatnich 50 przeprowadzonych badań. Można również zmienić jednostkę pomiaru, alarm dźwiękowy, a także czas i natężenie dmuchania.

Prostota obsługi i nieskomplikowana forma urządzenia wyposażonego jednocześnie zaawansowane technologicznie czujniki i elementy to gwarancja satysfakcji i zadowolenia z użytkowania alkomatu DA 8500 E.

 

 

 

 

Opinie

Napisz opinię

Alkomat DA-8500 E  do uzytku osobistego z certyfikatem

Alkomat DA-8500 E do uzytku osobistego z certyfikatem

Alkomat DA 8500 E to urządzenie, które wyposażono również w licznik już przeprowadzonych przez użytkowników testów. Funkcja ta umożliwia kontrolę i monitoring liczby testów oraz aktualnego stanu alkomatu. Wystarczy regularnie przeprowadzać serwis urządzenia, by cieszyć się jego sprawnością.

Produkty powiązane