Alkomat Bacscan F-45 do użytku prywatnego

Alkomat Bacscan F-45

Nowy produkt

Alkomat BACscan F-45 to urządzenie zaawansowane technologicznie, dzięki któremu kontrola zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu nie sprawi Użytkownikom sprzętu najmniejszych problemów. Sprawdzi się on w każdych warunkach i pozwoli na przeprowadzenie badania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

268,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat Bacscan F-45

Alkomat BACscan F-45 to urządzenie zaawansowane technologicznie, dzięki któremu kontrola zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu nie sprawi Użytkownikom sprzętu najmniejszych problemów. Sprawdzi się on w każdych warunkach i pozwoli na przeprowadzenie badania oraz uzyskania wiarygodnych, rzetelnych wyników.

Podstawową i niezrównaną zaletą tego modelu alkomatu jest wyposażenie go w bardzo czuły platynowy sensor elektrochemiczny, dzięki któremu uzyskać można precyzyjne wyniki przeprowadzanego badania. BACscan F- 45 jest również urządzeniem, które zabezpiecza komórkę pomiarową przed jej uszkodzeniem w razie nieprawidłowego przeprowadzenia pojedynczej próby. Odbywa się to dzięki pomocy wbudowanego w alkomat czujnika przepływu powietrza. By jednak żywotność sensora została maksymalnie wydłużona, a prawdopodobieństwo błędu zminimalizowane, analizator dodatkowo wyposażono w moduł kontrolujący temperaturę. Dzięki temu nie ma możliwości wykonania pomiaru, jeżeli zakres temperatury podczas pracy testera zostanie przekroczony. W przeciwnym razie mogłoby dojść do uszkodzenia podzespołów znajdujących się w alkomacie.

Urządzenie posiada również czytelny trzycyfrowy wyświetlacz LCD, dzięki któremu wyniki są jasne i klarowne. Ostatnie dziesięć zostaje zapisane w pamięci wewnętrznej urządzenia. Można zatem powrócić do nich w każdej chwili. Kolejna istotną zaletą jest zamontowana w nim sygnalizacja dźwiękowa, dzięki któremu Użytkownik nie zapomni o konieczności wykonania kalibracji urządzenia w odpowiednim czasie. Tym samym ryzyko błędu pomiarowego spada do minimum.

Model BACscan F- 45 to alkomat, który cieszy się ogromnym powodzeniem na rynku również ze względu na możliwość ustalenia jednostki pomiarowej. Do wyboru jest kilka z nich, mianowicie promile, miligramy, BAC oraz mikrogramy. Kolejnym atutem tegoż urządzenia jest jego bardzo prosta obsługa. Do dyspozycji Użytkowników producent oddaje jeden przycisk, nie trzeba więc znacznie zagłębiać się w instrukcję obsługi, ponieważ alkomat może być obsługiwany intuicyjnie. By skorzystać z alkomatu, należy zamocować do niego ustnik znajdujący się w zestawie.

Alkomat BACscan F- 45 to urządzenie, które będzie wiernie służyło zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom. Gwarantuje ono długoterminową stabilność wykonywanych pomiarów w czasie, a także dokładność wyników do dwóch miejsc po przecinku. Co ważne, wystarczy kilka sekund, by przygotować urządzenie do pracy. Źle wykonana próba zostanie natychmiast zasygnalizowana.

Prezentowany alkomat wyróżnia nowoczesny i nietuzinkowy wygląd. Zostało ono wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS, dlatego odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wraz z urządzeniem otrzymuje się w zestawie trzy ustniki, baterie, instrukcję obsługi sprzętu, a także kartę gwarancyjną na 5 lat.

Jeżeli poszukują Państwo precyzyjnego oraz intuicyjnego w obsłudze, a zarazem kompaktowego alkomatu, model BACscan F- 45 sprawdzi się idealnie zarówno w przemyśle, jak i w celach prywatnych.

Opinie

Napisz opinię

Alkomat Bacscan F-45 do użytku prywatnego

Alkomat Bacscan F-45 do użytku prywatnego

Alkomat BACscan F-45 to urządzenie zaawansowane technologicznie, dzięki któremu kontrola zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu nie sprawi Użytkownikom sprzętu najmniejszych problemów. Sprawdzi się on w każdych warunkach i pozwoli na przeprowadzenie badania.

Produkty powiązane