Alkomat Przesiewowy AT 7000

AT 7000 Raptor

Nowy produkt

Alkomat Przesiewowy AT 7000 to wysokiej klasy alkomat dedykowany do masowych badań przesiewowych. Jest idealnym narzędziem do bardzo szybkiego badania dużych grup ludzi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 290,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat Przesiewowy AT 7000

Alkomat Przesiewowy AT 7000 to wysokiej klasy alkomat dedykowany do masowych badań przesiewowych. Jest idealnym narzędziem do bardzo szybkiego badania dużych grup ludzi, wszędzie tam gdzie nie jest potrzebna dokładna informacja o ilości alkoholu w wydychanym powietrzu, a jedynie czy alkohol w wydychanym powietrzu występuje.

RAPTOR AT 7000 doskonale sprawdzi się w pracy policji , służb
mundurowych, w dużych zakładach pracy, przy organizacji imprez masowych itp. Alkomat RAPTOR jest na wyposażeniu
policji wielu krajów m.in. Włoch, Indii, Australii. Dzięki zastosowaniu niezwykle szybkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego pomiar trwa zaledwie 4 sek. Alkomat pracuje w sposób ciągły co daje możliwość przebadania ponad pół tysiąca osób na godzinę. O orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu informuje kolorowy wyświetlacz LCD. Alkomat sygnalizuje wykrycie alkoholu czerwoną lampą sygnalizacyjną oraz podświetleniem ekranu LCD.

specyfikacja.png

Koszty eksploatacji:
Kalibracja nie jest konieczna tak często jak w przypadku niższej klasy alkomatów – producent zaleca kalibrację co 1000 pomiarów lub co 12 m-cy.

Wyniki pomiaru:
W trybie aktywnym wynik badania wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD w zakresie 0.00 - 2.00‰ + sygnalizacja świetlna.

Samokontrola poprawności działania:
Oprogramowanie  RAPTOR  potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. Alkomat posiada również kontrolę przepływu powietrza, aby zapewnić odpowiednią pojemność badanej próbki.

Wygoda i ergonomia:
Alkomat RAPTOR  został zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkownika. Jest ergonomiczny wygodny i poręczny. Alkomat wskazuje komunikaty w języku polskim.

Tryby pracy:
Automatyczny – urządzenie samo wykrywa wydech
i pobiera próbkę.
Ręczny (pasywny) – urządzenie pobiera próbkę po naciśnięciu przycisku.

Przydatny w przypadku gdy badany nie może lub nie chce dostarczyć próbki, lub np. do badania płynów na obecność alkoholu etylowego.

Serwis - 12 m-cy - GRATIS /  bez limitu !!!!

 

 

Opinie

Oceń 
2017-11-15

Olaf

Bardzo dobry sprzęt do sprawdzania alkoholu.

Oceń 
2016-05-15

Sprwadza się

Faktycznie sprawdza się świetnie przy masowych badaniach. Mamy takie 3. Nie możemy sobie pozwolić na dopuszczenie do pracy osób po spożyciu, ponieważ stanowi to ogromne zagrożenie. Taka specyfika firmy.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Przesiewowy AT 7000

Alkomat Przesiewowy AT 7000

Alkomat Przesiewowy AT 7000 to wysokiej klasy alkomat dedykowany do masowych badań przesiewowych. Jest idealnym narzędziem do bardzo szybkiego badania dużych grup ludzi.

Produkty powiązane