Alkomat elektrochemiczny SENTECH AL 9000 + 2 lata kalibracji w cenie!

AL-9000 alkomat

Nowy produkt

Alkomat AL-9000 sentech

ALKOMAT ZASTĄPIONY MODELEM
Alcofind POLARIS

Alkomat AL 9000 marki PROMILER to kompaktowe urządzenie pomiarowe, które jest poręczne w użyciu, lekkie i łatwe w obsłudze. Ciekawy wygląd jest jego dodatkowym atutem wizualnym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

687,00 zł brutto

Więcej informacji

SENTECH AL 9000

 1. Kompaktowe rozmiary
 2. Precyzja pomiaru stężenia alkoholu
 3. Intuicyjna obsługa

To cechy, które decydują o popularności wśród użytkowników alkomatu AL 9000. Oferujemy go w naszym sklepie internetowym, z wieloma gratisami do wyboru oraz gwarancją przedłużoną do 5 lat!

Alkomat AL 9000 marki PROMILER to kompaktowe urządzenie pomiarowe, które jest poręczne w użyciu, lekkie i łatwe w obsłudze. Ciekawy wygląd jest jego dodatkowym atutem wizualnym, ale to wysoka precyzja pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu wyróżnia zdecydowanie na plus alkomat AL 9000 na tle innych, podobnych urządzeń. Faktura obudowy alkomatu jest unikalna i sprawia, że nawet po wielu miesiącach intensywnego korzystania z niego, nie będą na niej widoczne nawet najmniejsze ślady użytkowania. Można z niego korzystać w każdych warunkach - w domu, w samochodzie czy w plenerze. Sprawdzi się doskonale podczas każdego badania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wysoka jakość wyników

Mierząc stężenie alkoholu za pomocą alkomatu AL 9000 marki PROMILER możemy być pewni, że wyniki będą zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości danej osoby. Urządzenie zawdzięcza to sensorowi elektrochemicznemu, który charakteryzuje się dużą czułością. W grupie podobnych alkomatów wymagających stosowania ustników, alkomat PROMILER AL 9000 wyróżnia się na plus.

Wygoda użytkowania

Alkomat AL 9000 wyposażony został w elegancki, czytelny wyświetlacz LED, który prezentuje wyniki badania z wysoką dokładnością, wynoszącą do setnych części promila. Na wygodę korzystania z tego urządzenia wpływa to, że posiada ono kontrolę przepływu powietrza. Od razu wiemy, kiedy pobrano odpowiednią pod względem objętości próbkę powietrza poddawaną badaniu. Alkomat na bieżąco weryfikuje również prawidłowość działania czujnika elektrochemicznego. 

Kompletny zestaw

Kupując alkomat AL 9000 marki PROMILER, klient otrzymuje w zestawie:

 • skalibrowany i w pełni gotowy do przeprowadzania badania alkomat,
 • pasek na rękę,
 • opakowanie kartonowe,
 • zestaw baterii alkalicznych,
 • instrukcję obsługi w języku polskim,
 • 5 sztuk ustników wielokrotnego użytku,
 • eleganckie etui,
 • plastikową walizkę.

Kalibracja

Każdy alkomat po pewnym czasie potrzebuje dokonania kalibracji. Polega to na odpowiednim skonfigurowaniu urządzenia, aby poprawnie interpretowało ono wskazania czujnika. Najczęściej raz na 12 miesięcy lub co 1500 pomiarów występuje konieczność kalibracji. O potrzebie jej przeprowadzenia świadczą komunikaty CAL, SEN oraz wyniki, które w sposób zdecydowany odbiegają od rzeczywistości. Na przykład alkomat pokazuje całkowicie trzeźwej osobie, która nie spożywała alkoholu, że ma 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zapewniamy kalibrację alkomatu AL 9000 w okresie 24 miesiące za darmo, bez limitu jej ilości. Przed wysyłką alkomatu do klienta jest on kalibrowany i otrzymuje świadectwo kalibracji na potwierdzenie tego faktu.

Specyfikacja techniczna:

 • sensor elektrochemiczny
 • zasilanie bateryjne - 2x bateria AA 1.5V alkaliczne,
 • dokładność prezentowanego wyniku na poziomie 0,010 promila,
 • precyzja pomiaru: +/- 0,05 promila BAC przy 1,0 promilu,
 • możliwość kalibracji - co 12 miesięcy lub 1500 pomiarów,
 • wymienny czujnik,
 • wymóg stosowania ustnika,
 • wymiary: 50x116x20 mm,
 • zakres pomiaru: od 0.00 do 4.00 promila,
 • waga netto: 98g. 
Opinie

Oceń 
2016-06-13

rafcik

mysle ze fajnie miec takie cos w domu.warte zakupu

Oceń 
2016-06-12

Warto go kupić!

Warto go kupić! Trochę kosztuje, ale przyznam szczerze, że jest naprawdę idealny! Nie tylko ma unikatowy i przede wszystkim elegancki wygląd, ale również super działa. Ma szeroki zakres, więc jest bardzo dokładny.

Oceń 
2016-05-12

profesjonalny sprzęt!

pełna profeska. Działa jak trzeba i nie ma z nim żadnych, ale to żadnych problemów. Jestem pozytywnie zaskoczony, że za tą cenę można zakupić tak dobry sprzęt. Jest on tutaj naprawdę dużo tańszy niż u konkurencji.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat elektrochemiczny SENTECH AL 9000 + 2 lata kalibracji w cenie!

Alkomat elektrochemiczny SENTECH AL 9000 + 2 lata kalibracji w cenie!

Alkomat AL-9000 sentech

ALKOMAT ZASTĄPIONY MODELEM
Alcofind POLARIS

Alkomat AL 9000 marki PROMILER to kompaktowe urządzenie pomiarowe, które jest poręczne w użyciu, lekkie i łatwe w obsłudze. Ciekawy wygląd jest jego dodatkowym atutem wizualnym.

Produkty powiązane