Przetwornica napięcia SINUS-600 12V/230V

SINUS-600 12V/230V

Nowy produkt

Przetwornica Sinus-600 12V jest wysoko sprawnym, bezawaryjnym urządzeniem, które wyróżnia się na tle innych, klasycznych i prostych przetwornic AC/DC.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

332,35 zł brutto

Więcej informacji

SINUS-600 12V/230V

Oferujemy przetwornicę napięcia Sinus-600 12V, renomowanej firmy, która jest gwarancją niezawodności produktu. Przetwornica idealnie nadaje się do zasilania wszelkiego typu urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V, z wykorzystaniem akumulatorów i instalacji samochodowych, posiadających napięcie stałe 12V. Istnieje możliwość zastosowania przetwornicy napięcia Sinus-600 12V jako awaryjnego źródła energii. Przydaje się to w szczególności wówczas, gdy należy zapewnić ciągłość zasilania dla takich urządzeń jak piece i pompy CO. Zaprzestanie ich działania zwłaszcza w środku okresu grzewczego, z uwagi na przykład na awarię sieci energetycznej, skutkowałoby wyłączeniem ogrzewania centralnego i znacznym wychłodzeniem budynku.

Dlaczego warto?

Przetwornica Sinus-600 12V jest wysoko sprawnym, bezawaryjnym urządzeniem, które wyróżnia się na tle innych, klasycznych i prostych przetwornic AC/DC. Cechą, która wyróżnia ją w sposób zdecydowany, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, dokładnie takiego samego jak to, które jest obecne w sieci energetycznej.

Dzięki temu możliwe jest zasilanie za pośrednictwem naszej przetwornicy, wszelkiego typu urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory. Wśród nich można wymienić:

 • elektronarzędzia,
 • pompy CO,
 • sprzęt AGD małej mocy.

Dla porównania można powiedzieć, że proste i niskobudżetowe przetwornice wytwarzają na wejściu napięcie o przebiegu prostokątnym, co błędnie nazywane jest czasami sinusoidą modyfikowaną, zaś z samą sinusoidą rzeczywistą ma to niewiele wspólnego. Napięcie takie nie nadaje się, co trzeba wyraźnie podkreślić, do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym. Jeśli taka przetwornica pomimo to zostałaby wykorzystana do tego celu, mogłaby spowodować uszkodzenie takich urządzeń.

Specyfikacja techniczna

specyfikacja.png

 • moc całkowita przetwornicy: 600 W,
 • moc znamionowa: 300 W,
 • zakres napięcia wejściowego: od 11 do 15 VDC,
 • zakres napięcia wyjściowego: od 220 do 240 VAC,
 • częstotliwość napięcia wyjściowego: 50 Hz, przy tolerancji +/- 5 proc.,
 • prąd pobierany bez obciążenia: 300 mA,
 • sprawność przetwornicy: >= 92 proc.,
 • zabezpieczenie przeciążeniowe - przy przeciążeniu większym niż 120 proc. urządzenie automatycznie się wyłączy, a użytkownik otrzyma alarm dźwiękowy i wizualny, w postaci czerwonej diody,
 • zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - analogiczne do zabezpieczenia przeciążeniowego.

Opinie

Oceń 
2017-01-16

polecam

Nie przepłaciłem, jestem zadowolony, polecam tym, którzy szukają taniego i dobrego rozwiązania za niewielkie pieniądze, do domowego użytku super

Oceń 
2017-01-14

dobra cena

Jak za tą cenę polecam tą przetwornice, łatwa w obsłudze, była okazja wypróbować i nie było żadnego problemu.

Oceń 
2017-01-12

cena ok

Zakupiony produkt spełnia moje oczekiwania. wszystko działa jak w opisie. po używaniu miesięcznym mogę polecić.

Oceń 
2016-12-12

polecam

Szybka wysyłka, sprzęt dobrej jakości.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Przetwornica napięcia SINUS-600 12V/230V

Przetwornica napięcia SINUS-600 12V/230V

Przetwornica Sinus-600 12V jest wysoko sprawnym, bezawaryjnym urządzeniem, które wyróżnia się na tle innych, klasycznych i prostych przetwornic AC/DC.

Produkty powiązane