Alkomat AlcoFind DA-8100 + 10 LAT GWARANCJI

Nowy produkt

Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.

Więcej szczegółów

329,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Korea
Częstotliwość kalibracji co 12 miesięcy lub 500 pomiarów

Więcej informacji

Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8100Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową (sensor podobny jakich używa POLICJA w swoich alcotestach) najwyższej klasy jakościowej o stabilnym działaniu.

Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli jak i może przede wszystkim dla przedsiębiorców do sprawdzania trzeźwości pracowników.

Niewątpliwe zalety DA-8100 to bardzo duża precyzja wykonania, powtarzalność pomiarów oraz wymienny moduł sensora. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt DA-8100 pochodzi bezpośrednio od producenta, który staje się w ostatnim czasie liderem w produkcji alkomatów osobistych na świecie. Alkomat służy do zastosowań profesjonalnych w firmach i instytucjach które potrzebują dużej wysokiej precyzji pomiarów oraz niezawodności np. zakładach pracy ale również może być używany przez użytkowników indywidualnych do samokontroli. Posiada wiele funkcji modyfikowalnych przez użytkownika. Charakteryzuje się niską ceną jak na alkomat elektrochemiczny przy wspaniałej jakości i niezawodności.

 

TESTER JEST ODPOWIEDNIO SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY.

 

GŁÓWNE CECHY MODELU DA-8100: •         Profesjonalny sensor elektrochemiczny "Fuel Cell"
 •         4-cyfrowy wyświetlacz LCD
 •         Regulacje ustawień użytkownika:
 •         zmiana jednostki pomiarowej
 •         czas wdechu próbki
 •         poziomu sygnału alarmu o wysokiej zawartości alkoholu
 •         Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
 •         Automatyczne wyłączanie przy braku ręcznego wyłączenia testera
 •         Wyświetlanie ilości przeprowadzonych testów

 

 

ZESTAW ZAWIERA:
Alkomat ALCOFIND DA-8100
2 szt. baterii alkalicznych typu AA
6szt. ustników
Saszetka do alkomatu
Pasek na rękę
Instrukcję obsługi w języku polskim
Certyfikat kalibracji wystawiony w dniu sprzedaży.

12 miesięcy Programu Darmowej Kalibracji

   

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2016-11-04

  Mój alkomat

  Alkomat dostała już jakiś czas temu, fakt że użytkuję go bardzo rzadko - ale przy takich zastosowaniach sprawdza się bardzo dobrze. Jednym słowem był to bardzo dobry wybór.

  Oceń 
  2016-11-03

  Sprawdzony produkt

  To już drugi mój alkomat tego modelu, poprzedni mi skradziono. Ponownie alkomat niezawodny, świetnie wykonany, ta sama jakość od lat.

  Oceń 
  2016-11-02

  Dobry wybór dla kierowcy

  Bardzo dobry wybór dla zawodowego kierowcy, bateria długo trzyma, urządzenie jest poręczne i bardzo dokładne, nie trzeba kalibrować co chwilę.

  Oceń 
  2016-10-25

  Bardzo dobry produkt.

  Posiadam ten alkomat od bardzo długiego i czasu i po prostu jestem z niego zadowolona. Odczyty były wielokrotnie porównywane z innymi dostępnymi na rynku i zawsze są zgodne z alkomatami nawet dużo wyższej klasy.

  Oceń 
  2016-10-19

  Mogę tylko polecić

  Wybór odpowiedniego alkomatu z dostępnych na rynku to było niemałym wyzwaniem, finalnie wybrałem AlcoFind DA-8100. Porównywałem jego odczyty z innymi alkomatami z najwyższej półki i są praktycznie identyczne. Co więcej po długim i częstym użytkowaniu, jego odczyty są tak samo dokładne. Długa gwarancja producenta zapewnia spokój i bezpieczeństwo na lata. Na jego odczytach jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

  Oceń 
  2016-10-19

  Super produkt!

  Wybierając alkomat zdecydowałem się na AlcoFind DA-8100. Alkomat jest wytrzymały i niezawodny, świetnie się sprawdza. Naprawdę solidna marka.

  Oceń 
  2016-06-26

  Łatwość obsługi.

  Alkomat jest poręczny i łatwy w obsłudze. Polecam każdemu kto boi się wyzwań współczesnej technologii.

  Oceń 
  2016-05-25

  Bardzo dobry alkomat

  Alkomat AlcoFind DA-8100 to bardzo dobry alkomat. Opłaca się go kupić chociażby ze względu na 6 lenią gwarancję, za którą nie trzeba dopłacać. Fajny, poręczny, funkcjonalny. Dla mnie świetny.

  Oceń 
  2016-05-08

  szybka wysyłka alkomatu

  Zakupy przebiegły bezproblemowo i sprawnie. Dobry kontakt, szybka wysyłka, zamówienie zgodne z opisem. Wszystko super. Polecam.

  Oceń 
  2016-05-02

  Polecam sklep!

  Polecam ten sklep kalibrujmy.pl - solidna firma!

  Oceń 
  2016-04-30

  alkomat na prezent

  Serdecznie polecam wszystkim ten sklep. Super obsługa, konkurencyjne ceny, szybka wysyłka. Polecam z całego serca każdemu.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alkomat AlcoFind DA-8100 + 10 LAT GWARANCJI

  Alkomat AlcoFind DA-8100 + 10 LAT GWARANCJI

  Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.

  BLOG

  Produkty powiązane